Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 15.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не пишете глупости - излагате се!нови  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 20:13



Чета си тук разни неща и си мисля: "Толкова ли е зле положението в тази страна, та 90 % от хората се побъркаха?"
Не ги пишете тези глупости - излагате се. Американците били виновни. Буш бил "звярът". Абе, хора събудете се.
Това което стана този месец в Ню Йорк е предупреждение! Но не че "Царя е гол" или други подобни глупости, а че технологиите станаха толкова достъпни, че всеки варварин с 200 000 - 300 000 долара, може да убие 6000 невинни и да обърка световната икономика за години напред.
Ако това да убиваш хора масово за вас е нормално и дори геройство, не губете време, а тутакси си прегледайте мозъците





Тема Re: Не пишете глупости - излагате се!нови [re: SAS]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 20:25



E, аз също съм против тероризма... и против убиването на невинни хора ОТ КОГОТО И ДА Е, не само от "терористични групи".


"Ако това да убиваш хора масово за вас е нормално и дори геройство, не губете време, а тутакси си прегледайте мозъците "

Ами това иди го кажи първо на онези, които масово убиваха хора в Корея, Виетнам, Лаос... по целия сват, та се стигне до Сърбия и Македония. И то, забележи, все невинни и цивилни граждани, не военни - и даже се гордееха с това, и го наричат ДЕМОКРАЦИЯ... Е, атентатите в САЩ не са начина да се поправят нещата, но са точен сигнал, че янките прекрачват някаква граница... колкото по-скоро се замислят за ПРИЧИНИТЕ, довели до това, толкоз по-добре за целия свят.



Тема Re: Не пишете глупости - излагате се!нови [re: Benedetto]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 20:43



За съжаление не мога да им го кажа. Тук не говорим за Виетнам, Чечня, Югославия или Палестина, а за Терористичната атака срещу САЩ - така се казва клуба. Изобщо не съм адвокат на американците, но в случая те са правите. Трябва да се прави разлика между варварите живеещи в Средновековието и цивилизования свят. Ти също си против американската политика, поне такива са думите ти, но ще взривиш ли Американското посолство в България? Аз мисля, че НЕ !



Тема Re: Не пишете глупости - излагате се!нови [re: SAS]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 21:39



първо да ти кажа приятелю .че в босна изпратиха 10 от твоят ник да хванат караджич и ги убиха и десетте.второ излага се неинформираният.трето не бързаи с изводите ами погледни историята.



Тема Re: Не пишете глупости - излагате се!нови [re: SAS]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 22:00



ами сасчо за америка как беше нормално да отрепе 300000 в япония и тях и тяхното потомство бе сине маичин.а ти като си толкова голям патриот не се пиши сас ами собт.



Тема Re: Не пишете глупости - излагате се!нови [re: SAS]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 02:45



Ами НЕ може да се разглежда САМО единия атентат... едното е следствие от другото.... А за посолството - аз не бих го взривил, разбира се... Но ако цял живот съм бомбардиран от американци, или най-малкото с тяхна помощ... ако дома ми и семейството ми са унищожени.... е, тогава не бих се замислил... и няма да ми пука колко "невинни" жертви ще има... Грешката е, че мислиш за тези, които са го направили, от твойта си гледна точка... а тяхната е коренно различна... Ако ти цял живот си бил при техните условия на живот, дали нямаше да пилотираш някой от самолетите? Защото не можеш да извадиш нещо от общия контекст, да го изчеткаш грижливо и да кажеш: ето, това е бяло, а онова там - черно...

Пак казвам, аз съм против ВСЯКО насилие... но само защото съм живял при условия, различни от тези на хората, осъществили атентата...



Тема Re: Не пишете глупости - излагате се!нови [re: SAS]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано25.09.01 03:19



Браво, SAS, БРАВО, ЦИВИЛИЗОВАНИ!
Ти можеш да направиш разлика между цивилозавани и нецивилизовани убийства... Е, не си Господ все пак... Добър е Господ, че ни търпи - и цивилизовани, и нецивилизовани... На всички е казано:"Не убивай". Останалото е право на цивилизационен избор, както казваше един голям човек.
Всеки се излага според способностите си.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Tsriat e golнови [re: SAS]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 05:14



Ami i tova e viarno.Gol e i izkufial,a lainoto Sofianski se samozabravi ot lakomiia ,no tupoto pleme niama ochi ,za da vidi...



Тема Недей и ти да си губиш времето да се разправяшнови [re: SAS]  
АвторStratofortress (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 06:21



с малоумници за които очевидно Караджич и бин Ладен са герои и борци за справедливост. Няма смисъл.



Тема Re: Недей и ти да си губиш времето да се разправяшнови [re: Stratofortress]  
АвторWolf (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 10:42



Верно са много малоумниците:((((((((((((((((((((((




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.