Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 29.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Целият свят разбра...нови  
АвторEй,пиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:07



Ей, целияат свят разбра, че в случая не става въпрос за война между държави или религиозни общности, а за изключително опасен вид престъпност. Целият свят разбра, че нищо не го предпазва от този вид престъпност .
Но Ганьо продължава да не го разбира. Седи и се поти и пише в ДИР-а купища глупости в стила на познатия виц - "ама вие защо биете негрите". Ганьо изобщо не се интересува от това, че утре животът му може да гръмне като крушка, просто защото някой откачен маняк с вождистки амбиции някаде по света се е добрал до особено опасно оръжие. За Ганьо живота е нещо дадено едва ли не насила, за него ден минава, друг да дойде и "квот става да става, ма барем да се изцепиме малко на мегдана".
Не ни е лесно да живеем в тая държава, с тия хора. Хора, за които животът е "харизан кон, и то не моя кон, а коня на комшията". А основния проблем е, че дори това, последното изречение, не мога да им го преведа на смилаем език.



Тема на всички ни писна...нови [re: Eй,пиcнa ми]  
Автор paganel (федейкин)
Публикувано27.09.01 23:50



... поне на всички които споделяме твоето мнение... Ама децата нямат спирачки...

Gravity is a habbit hard to shake off!


Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: Eй,пиcнa ми]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:54



Ми той ненормалния маниак (btw НЕ се пише МАНЯК :)) се е добрал вече до оръжието... с одобрението на Конгреса И е откачен, де... по погледа му си личи - като на наркоман е.



Тема Re: на всички ни писна...нови [re: paganel]  
АвторEй,пиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:56



Ами, след някаква реална възраст детството си има друго име, и то е "инфантилизъм".



Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: man]  
АвторEй,пиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:58



Една нормална цивилизована държава е колективен орган. В конкретния случай дори не чак толкова цивилизованите държави могат да изтръпнат пред възможностите пред един луд откачет стремящ се към власт маниак.



Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: Eй,пиcнa ми]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:59



И изобщо... като нямаше бин Ладен, да не би да не гръмна живота на хората в Белградската телевизия, а? Или като изчезне той, някой ще махне и другия маниак, дето сега го гони из чукарите? Е, не той лично, де, щото го е шубе. И изобщо... как така бързо реши, че щом не споделяме мнението, че Америка е най-най-най-великата, демократична и прочие държава, сме били всичките все прости... а само ти си сложен?



Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: man]  
АвторEй, пиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 00:03



Налага се. Когато хората не могат да се контролират сами, идва полицаят. Въпрос на организация. Иначе бедните престъпници ги пращат в затвора и други подобни. Но в нормалните страни. Когато използваш това, че си на власт, за да убиваш хора, които са граждани на същата страна без норми и закон, ти също си престъпник. Въпрос на ценностна система



Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: Eй,пиcнa ми]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 00:04



А тогава какво ли може да направи "лудия откачен стремящ се към власт маниак", когато разполага със средствата на цяла, и то доста мощна във военно отношение (но май не и в умствено, и в никакъв случай в морално) държава???



Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: man]  
АвторEй,пиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 00:06



Предполагам, че може да си го изкара на теб, когато се изпречиш пред него.



Тема Re: Целият свят разбра...нови [re: Eй, пиcнa ми]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 00:07



А, да... Но в така наречените "нормални" страни БОГАТИТЕ престъпници не ходят в затвора... Те стават президенти, министри... Но това ги прави само още по-големи престъпници... И жална ни майка, когато ТЕ почнат да ни управляват (не, че не са почнали, де...).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.