Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 18.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО!нови  
АвторDarina Takova (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 14:31



Аз съм шокирана и изумена от безумно тъпите мнения в този клуб.На 1000 мнения да има 2-3 нормални.
УЖАС!
Ако това е нивото на българския народ,тежко ни...



Тема Re: ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО!нови [re: Darina Takova]  
АвторMr.Teatime (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 14:35



Ne vidiah tvoeto mnenie baby.



Тема Re: ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО!нови [re: Darina Takova]  
АвторOdy (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 16:24



A ti da ne mislish, che ni e leko?



Тема Re: Ми кфо да пра`иш?нови [re: Darina Takova]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано19.09.01 16:28



Госпожице, какво да направим сега, че вашите мнения не са в тези 2-3 умни мнения? Да се застреляме ли?



Тема Re: ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО!нови [re: Darina Takova]  
Авторoptimist (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 16:46



Преди два дни влязох, прочетох, и като теб се шокирах. Сега мисля, че положението не е толкова трагично. Има два-трима ветерани комунисти, които с болните се мозъци понякога успяват да заразят и някой не ориентиран тинейжър. Мисля, че повече от половината посетили темата са нормални хора. Това, че не се показват като такива, доказва нормалноста им.
Трябва да сме оптимисти, нямаме избор!!! Другото е да сме като тях.



Тема Re: ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО!нови [re: Darina Takova]  
АвторMuncho (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 17:30



И нито за секунда не се замисляш дали ти не си крива. Жалко, жалко!

Впрочем, според статистиката точно 2-3 промила от населението е психически болно. Дали пък не сте се събрали, а?



Тема Re: ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО! [re: Darina Takova]  
Авторami.... (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 18:35



Не се притеснявай това не е мнението на хората Това което те шокира е мисленето на неандерталците с клавиатури Срам ме е да си ползвам nick-а даже защото хората ще ми се смеят



Тема Re: ШОКИРАЩО ! ИЗУМИТЕЛНО!нови [re: Darina Takova]  
АвторMиke (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 19:17



Кое е шокиращото?



Тема Re: Bi li mi otgovorila na niakoi vuprosi?нови [re: lstina]  
Автормиke (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 19:31



Браво! не бих могъл да го кажа по добре. Само искам да подчертая каква е силата на пропагандата. Ако показват седем дни събития в които хора загиват, всеки нормален човек ще съчувства. Но од друга страна когато бомбардираш телевизията която показва нещатието на хората които са бомбардирани, никой не вижда това, и на никой не му е мъчно. Това е ново улицетворение на Гиобелсовската инфомацийонна политика. Тази жена е продукт на новата идеология.
поздрави од Канада



Тема Re: Не би ти отговорила, тя НЯМА ДУМИ!нови [re: миke]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано20.09.01 00:05



Проблемът е, че има раздвоение и не всички са схванали кое е единствено правилното мнение, някои са по-бързи, други още са на старото положение, и на само трети не им пука кое е правилно и кое не, но те са процентно малко. Процентът на хората, които не се поддават на зомбиране, е изключително нисък, това е нормално , защото масата търси СИЛАТА, все едно кой я олицетворява. Удивително е, че хората извън мрежата, или по-точно извън тоя клуб, изобщо не искат да мислят по тоя въпрос - мисля, че това е признак на силна покруса, според Фройд забравя се това, което не е желателно да се помни- и не гледат предаванията свързани със събитието.
На твоята клавиатура Ь трябва да е на мястото на Х от латиницата, пробвай.

Всичко тече, всичко се мени!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.