Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 04.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Не се ли мразихме достатъчно?нови [re: Дaмян Дaмянoв]  
АвторNadejda Zaharieva (Нерегистриран)
Публикувано22.09.01 00:23



Da,Damian se izvini...



Тема Re: za син...нови [re: cин]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.01 00:27



сине, такива като IHTIANDRA дори не могат да четат
те гледат телевизия, за предпочитане CNN и каквото има каже президента - това е чистата и окончателна истина
няма смисъл да си хабиш акаунта за идиоти



Тема Re: za IFFchoнови [re: primitiven tip]  
АвторWomanitka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 11:48



Mislia 4e ima pravo da e razo4erovan 4oveka ..
Az sam si v BG i ne sym si mislila da q napuskam poradi prostata pri4ina 4e kamyka si teji na mqstoto no me e sram 4e imam takiva synarodnici koito sa meko kazano EGOISTI zavistlivi hora radvashti se na neshtastieto na drugite.
Prevyrnali ste se v jivotni i dori i te sa po hora ot vas ... Kak moje da kajesh zaslujiha si go ? Koi e zaslujil da zagiune i ti koi si Gospod li 4e da reshavash koitrqbva da jivee i koi da umre ... Za poreden pyt se obejdavam 4e Amerika e velika strana zashtoto vsi4ki iskat da e takava i se borqt da e takava .Dyrjat s ezaedno i sa edinni .Nie tuk sme nishto zashtoto na nikoi ne mu puka drugiq kak e.
Syjaliavam vi . Edno vreme nas kato ni typkaha turcite moje da ne e amerika rusiq ni podade ryka makar 4e ne beshe dlyjna vzemete primer .Gotovankovci polu4ili vsi4ko na gotovo ... Jivota ne e dadenost a privilegiq taka 4e predi da pishete gluposti se zamislete .

SRAM me e za vas !!!



Тема Re: МАЙКАнови [re: MOЛЯ ПOMOГHETE]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано24.09.01 22:57



MILA NEPOSNATA
GOLJAMA E BOLKAT VI...
EDva li njakoj moge da vi ja otneme.
Idetev Amerikanskoto posolstvo i objavete palnite mu danni...TE chte vi priemat i ...rasbira se chte chakate...OTGOVORA...TE imat kanali do stabovete sa isdirvane...i predavat DANNITE...
AKO NECHTO po chugdite programi vidja kato adres sa vraska chte vi picha..ili obadja...
NEKA se nadjavame che DEZATA vi sa njakade na eksursija...

Popitaijte i sa IDENYTIFIKAZIJA...(nedej boge. da se nalogi)
IMA dosta podroben spisak na nechtat ,koito mogat genetichno da se issledvat...i se prachtat v ZENTROVETE na DIAGNOSTIZIRANE...
I as pak se nadjavam che TE ne sa tam...

A KOLKOTO sa SRAMA ot tosi KLUB...STE PRAVA..NIKADE PO SVETA ne se projavjava sega takava DEMOKRAZIJA, kakvato pokasva DIR...V MOMENTA...
SRAM i POSOR ...
BOG da se smili nad dezata ni...i da gi pasi!

medea


Тема PSнови [re: MOЛЯ ПOMOГHETE]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 23:09



това след "PS" молеща,страдаща майка ли го е писала?
А мъка много по този свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.