Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 26.04.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Moia gledana tochkaнови  
Авторantiamerikanka (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 21:26



sluchaino da ste obrashtali vnimanie, che gorkite,obiknoveni hora v Amerika PODKREPIAT politikata na pravitelstvoto i se GORDEIAT s vodenite ot USA voini po sveta. Tova sa edna chast ot tiah. Ostanalite sa tolkova tapi,che si niamat dori ideia kade se namira Jugoslavia naprimer a pak kakvo ostava da sednat da se samisliat kakvo se e sluchilo tam( pak kadeto ida e po sveta). Obshtuvah s amerikanzi po vreme na voinata v Jugoslavia( v internet). E ne im pukashe CHESTNO. Imam chuvstvoto, che povecheto ot vas ,koito taka samootversheno sashtitavate amerikanskata nazia( ako moshe da se nareche taka) ste ot onesi deto ne im se e otvoril parashuta sa selena karta. Taka li plakahte sa irakskite deza deto umirat ot lipsa na lekarstva saradi embargoto.??? Neshto ne si spomniam nikoi ot vas "DEMOKRATI" da se e sapritesniaval sa tova. E ta irakskite deza li sa vinovni sa politikata na Sadam? Mislia, che ako chovek e NAISTINA blagoroden i chuvstvitelen bi triabvalo da reagira po ednakav nachin na vsichki nepravdi po sveta. A tova tuk se e prevarnalo v niakakav hram ,v koito se vaspiava Amerika.



Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: antiamerikanka]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано16.09.01 22:02



Що се правиш на голяма географка.я ми кажи тогава къде се намира Страциловия риф?



Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: ToViDebne]  
Авторantiamerikanka (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 22:17



Ne pomnia da sam spomenavala sa geografia.Nishto umno li ne moshe da rodi mosaka ti, sa da mi oponirash?



Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: antiamerikanka]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано16.09.01 22:30



ами да ти припомня
Ostanalite sa tolkova tapi,che si niamat dori ideia kade se namira Jugoslavia naprimer a pak kakvo ostava da sednat da se samisliat kakvo se e sluchilo tam

Все още чакам отговор на въпроса



Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: antiamerikanka]  
АвторPunto (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 22:37



Kato te gledam mnogo si umen i obrazovan.Predpolagam nqma da e problem za teb da re6i6 uravnenieto na 6riodinger za sistema s pove4e ot dva elektrona dokato 4aka6 otgovor ot antiamerikanka



Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: ToViDebne]  
Автор DAMON (член)
Публикувано17.09.01 00:08



Това е доказано при американците! На някакво изследване преди 2 месеца измежду 16-17 годишни май беше е бил зададен въпрос от кой САЩ извоюват независимостта си на 4 юли. Малък процент са били казали верния отговор. Имало невероятни отговори от типа на индианците, канадците и т.н. та в този смисъл си мисля, че Буш едва ли би намерил на картата България или Югославия. Е може и да знае ама нещо ми е съмнително като гледам!

______________________

Keep Walking


Тема такива като тебе...нови [re: antiamerikanka]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 00:13



ще провалят предаванията на вундеркинда Явор Дачков



Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: antiamerikanka]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.09.01 00:45



Сигурно за голяма част от американците е вярно, че не знаят къде се намира Югославия. Такава им е образователната система. Сигурно тая част подкрепя правителството си и се гордее с войните си... Такава им е пропагандната маш-ина.
Но едно ще ти кажа: аз не съм про-американка, много съм възмутена от политиката им и ги обвинявам, че сеят терора си по света.
Обаче имам ясен спомен за масовите протестни демонстрации в USA по време на бомбардировките им над Югославия.
А тук имаше една -две доста малочислени...Ти беше ли на някоя от тях?
И освен това, не мисля, че невежите трябва да бъдат изтребвани.


Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано17.09.01 23:51



А кои трябва да бъдат изтребвани тогава, според теб?

Който сее ветрове, жъне бури.


Тема Re: Moia gledana tochkaнови [re: DAMON]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано18.09.01 00:33



стига ве.да кажеш за една нация/няма значение коя/ ,че е тъпа е доста смело/меко казано,да не кажа глупаво/ твърдение




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.