Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 29.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема USA-EDNA VELIKA NATSIIAнови  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 22:59



USA-Edna Velika Natsia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dori kogato horata sa zagivali i sa se evakuirali po etajite na nebosturgachite,ne sa se bluskali kato ovtse...
Jal mi e za Bulgaria ,za tupoto pleme ,koeto terorizira i goni geniite na Rodinata si v chujbina.
Jal mi e za primitivnata paplach,koiato se drusa pod zvutsite na purvobitna chalga...
Jal mi e za elementarnite cherveni boklutsi,koito pishat divotii tuk.
Za USA izpitvam bolka ,no tozi Velik narod ne moje da bude sujaliavan.
S neturpenie ochakvam otgovor na udarite.
Ako tupite ni upravnitsi ne podkrepiat na 100 % NATO,az pruv shte izliaza da protestiram.



Тема Re: USA-EDNA VELIKA NATSIIAнови [re: Benedetto]  
АвторFredi (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:10



Абсолютно си прав.От вчера чета мненията и вече се чудех дали има останал поне 1 нормален човек в тая скапана държава.Зарадва ме.



Тема Re: USA-EDNA VELIKA NATSIIAнови [re: Benedetto]  
Авторsux (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:12



BULGARIA-druga velika naciq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tiq hora det ne sa sa blaskali kat ovtse kat sa sa evakuirali znaish li ko im sa e slu4ilo kat sa im sprqli toka za 30 min...ne znaish nal...
Nie si imame chalga te si imat country....se muzika...se prosta!!!
Tuka sa pushi treva...tam horata sa bogati mogat si pozvolqt injekcii!!!
Tui che sme izgonili geniite si evala...tuka si mnogo prav!!!...ama mai ne sa ospeli si4kite da izgonqt...ina4e tuka nikoi nqmashe da diskutira....si4ki sme edni skriti genii eiii ;]].
za USA i az izpitvam bolka...ama ima edin mnogo hubav laf /da ma izvinqvat po kulturnite/ koit si paha Gz det 2-ma si merqt ***...
Az ne o4akvam s netarpenie otgovor na udarite...dori se nadqvam da nqma takiva
zashtoto nai malkoto tazi "velika naciq" oshte vednaj shte si pokaje prostotiqta...
a ako nagazqt malko po na vatre ne se znai kakvo moje da izleze...radiaciqta e gadno neshto..... ;(





Тема Re: USA-EDNA VELIKA NATSIIAнови [re: Benedetto]  
АвторFrida (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:16



BRAVO!



Тема Абе страшна нация, няма щонови [re: Benedetto]  
Автор Dakota (препроцесор)
Публикувано14.09.01 23:16



Е какво им е великото? Обясни ми как разбва, че не са се блъскали, по CNN ли го гледа или по-някаъв друг начин така са ти промили мозъка, че и да мислиш не можеш?

Математиката се състои от очевидни неща подредени по подходящ начин.


Тема Utochnenieнови [re: sux]  
АвторFrida (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:18



Otgovora BRAVO! mi e za Benedetto,a ne za sux,da ne si pomislite che aplodiram tova jivotno sux.



Тема Re: Абе страшна нация, няма щонови [re: Dakota]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:21



Dolnoprobna ,bezmozuchna izmet ima v ogromno kolichestvo v Bulgaria.Vie ste potvurjdenie na tova.USA shte se opraviat,no nashata Bulgaria s oligofreni kato vas niama da prokopsa skoro.Pushki li da vzemem da vi iztrebim,da vi ostavim da si tunete v kalta i da poemem kum USA li...
Tova shte reshim nie-umnite hora,a vie cherveni boklutsi,se suberete okolo bashtitsata Blagovest Sendov okolo pametnika na Todor Jivkov i si napravete grupovo tarakiri.



Тема Re: USA-EDNA VELIKA NATSIIAнови [re: Benedetto]  
Авторtato (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:22



velikane i novi mi amerikaneco!
moshta na silnia e v sposobnostta na pazi i sazdava jivot, a ne da go otnema!
USA sa velika nacia da, no imat tapi upravnici!



Тема Re: USA-EDNA VELIKA NATSIIAнови [re: tato]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:24



Tato,ti ne misli upravnitsite na USA,ami si pomisli za sobstvenia si zadnik,zashtoto,ako subera sega edna naduhana agitka ot tsentura na Sofia shte ti spukame zadnika .



Тема Re: Utochnenieнови [re: Frida]  
Авторsux (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 23:25



c00l!!!...q se ogledai kade se namirash!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.