Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 28.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Боби, Партзанин и справедливосттанови  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано15.09.01 03:04



Въпросите за заслугите на Щатите в областта на терора са уместни. Има ги. Но изводите ви са като на Буш кпйто се готви да атакува. Като на талибаните, които обещават да отвърнат на удара... Така къде ще му излезе края?
Ако се откъснем от всички прецеденти, погледнете какво се случи на 11 септември. Моя ум не го побира. Опитайте се да го поберете във вашите умове:
Няколко самолета, пълни с ХОРА са превърнати в живи торпили. Изпратени да унищожат сгради, пълни с ХОРА. Управлявани от ХОРА. Боби, това не е кино. Усещаш ли какъв ужас и безумие има в това? Направо си е чудовищно, мене ако питаш. Изродено, ненормално. Ако не ми вярваш, представи си, че си в един от тия самолети. Пиеш си питието и за секунда се включваш в унищожаването на Пентагона... Усещаш ли за какво става дума?
Светът не може да е същият след такова уродливо нещо!
После: един голям град е ранен. В него живеят нормални човешки същества,от които 99% нямат никаква заслуга за Хирошима, Виетнам, Багдад и т.н. Сега животът им е изваден от строя. Зарад едно безумие. Много от тях търсят близките си. Всички гълтат отровите на разрушението.
Не е нормално да приемаме това! Защото НИКОЙ не го заслужава. Така мисля аз.
Не ми харесва да живея в свят, в който хората си общуват чрез подобни актове.
Еба ти живота!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: За Боби, Партзанин и справедливостта [re: Изпитaнa мapka]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано15.09.01 03:30



А защо не опиташ да се поставиш и на мястото и на тези, които взривиха самолетите... Но ПРЕДИ да станат такива... Ако твоя дом е бомбардиран и унищожен от американци (или от платени и изпратени от тях банди), ако твоето семейство е унищожено, както във Виетнам например - показваше се една снимка, на която американски войник с нож изкормва бременна виетнамка... и после с тази снимка се е хвалел у дома какъв герой е... Е, този човек вече няма за какво да живее... и ЖИВОТА изобщо за него няма цена... какво го интересуват 5-10 хиляди американци, които ще загинат с него? За него това са хората, пратили смъртта в собствения му дом... На негово място май и аз не бих се замислил много...

Който сее ветрове, жъне бури.


Тема Re: За това ми е думата, Walkmanнови [re: walkman]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано15.09.01 03:39



Жестокостта поражда безумие, безумието-жестокост... и няма край. Не може ли човекът да излезе от първосигналното мислене и да обърне мисленето си! За колко малко време е всеки от нас на Земята, а колко злини успява да извърши. Не е ли прахосване на време? И за какво?

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: За това ми е думата, Walkmanнови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано15.09.01 03:55



Да... явно не си бил в онова състояние, за което иде реч... Да те доведат до положение, в което всико около теб почва да губи смисъл... и цена... и да се руши... тогава можеш да прецениш някои неща.

Който сее ветрове, жъне бури.


Тема Re: За това ми е думата, Walkmanнови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 04:00



Ти май много го удари на философия а?!
Има си една проста истина "човек за човека е звяр" !
Какво повече да ти кажа !
To be or not to be !



Тема Re: За Боби, Партзанин и справедливосттанови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторPartizanin (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 05:13



Godinata e 1946.......Voinata e svur6ila i evreite sa svobodni da se vurnat po domovete si.....(kakto e redno)....vmesto tova oba4e te re6avat da suzdadat svoq durjava....(kakvato nikoga ne sa imali).......kude?.....neka 6tatite re6at.....i te re6avat - Palestina......i izselvat milioni semeistva za da budat nastaneni s po4esti.......4ifutite......i musulmanite zapo4vat osvoboditelna voina.......kakto bulgarite sre6tu turzite po vreme na robstvoto......i sa obqveni ot USA za terroristi......zna4i Botev , Levski i Rakovski sa teroristi???!!!! Ti kazva6 da zabravim minaloto i da jiveem v mir i lubov s porobitelite.....mujete da zabravqt kak jenite i dezata im sa izklani v selata dokato te sa bili na fronta....... vsi4ko tova da se zabravi..... dobre .... 6tom iska6 zabravi go...az oba4e nqma.... i nqma da namerq pokoi dori v groba dokato ne vidq Izrael i USA udaveni v plamuzi i kruv...... 11 Semptemvri be6e purvata pobeda....... kurvava i blqskava ....no purvata ..... a sledva6tite 6te slojat kraq na svetovnata prestupna zionistka hegemoniq..... za vinagi.....



Тема Re: За Боби, Партзанин и справедливосттанови [re: Partizanin]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано15.09.01 05:30



Знам го това. Проблемът е, че горките палестинци пропуснали да си регистрират държава тогава. парадоксът е, че палестинците са =деи(евреи) , а не араби.Сред тях има мюсюлмани и християни. Познавам палестинци и палестинки. Ако излязат извън страната си, проблем е да се върнат в нея. Нямат паспорти. Абе изобщо, няма справедливост.
Освен това не вярвам, че е палестинско дело. На тях директния им проблем са Израел и Ливан, а не USA.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: За Боби, Партзанин и справедливосттанови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Xaйдyтин (Запален)
Публикувано15.09.01 05:45



Kaji na nqkoi palestinez 4e e Iudein ( Evrein ) i 6te te izkormi :)))) Te nqmat ni6to ob6to pomejdu si...a hristiqnite v Palestina sa edinizi..... Pomejdu drugoto Qser_Arafat i Osama bin Laden sa purvi priqteli ot krai vreme...i ot 4at - pat uhapvat USA lo6o..... taka 4e Palestina suvsem ne se zanimava samo s vutre6nite si problemi.... koito rano ili kusno 6te re6i za6toto 4ifutite se nasirat ot 6ube v momenta.....



Тема Re: За Боби, Партзанин и справедливосттанови [re: walkman]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано15.09.01 05:54



Опитах. Не става. Сега мисля. че няма значение, в чия армия е бил "героя" за когото си мислиш. Той не е бил човек.

Ти може да не искаш да мислиш, обаче други искат...какво ще правиш, ако настояват за това ?

Ако те повикат в армия-та (ако си в България все още) ще отидеш ли, също без да се замисляш ? или няма да му мислиш какво правиш, важното заповедта да е изпълнена, и не забравяй, че да получиш заповед да мислиш, няма да дочакаш...



Тема Re: За Боби, Партзанин и справедливосттанови [re: walkman]  
Автор Just_A_Girl (нередовна)
Публикувано15.09.01 06:07



Във всеки случай не можем да кажем че тези хора са го заслужавали... Това не е атака срещу американци или каквито и да е.. а срещу хора.. които вероятно нямат нищо общо с тези които са бомбардирали и т.н.. те са невинни... и ... това е най ужасното.... не знам... според мен няма да е прав този който каже че това е заслужено... никой не заслужава такава съдба...

What the hell was on your mind...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.