Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 04.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: B-52]  
Автор Debora (минаващ)
Публикувано14.09.01 18:56



За мен войната и терора са едно и също нещо - следствие на двете загиват невинни хора.
Не намират такава разлика близките на загиналите сега във Вашингтон и Ню Йорк, тези в Сърбия при бомбандировките на НАТО, или пък тези в Македония.
Умират хора - това е едно и също.



Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: Charles]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано14.09.01 18:57



za6to neprekysnato izmestwate temata? ne razbrahte li, 4e sega ne stawa wypros za iraq ili jugislaviq, a za ne6to drugo? ne movahte li da shwanete, 4e te nqmat ni6to ob6to? ili promitite wi mozyci mogat samo da powtarqt towa, koeto sa 4uli ot nowinite po kanal 1?
6te6e li da si misli6 za iraq, ako 4owe6kite wytre6nosti bqha twoi? ili na lubim 4owek?
dave i da priemem prawotata ti, kak 6te reagira6, ako sled nqkolko dni dojde nqkoj i ti kave - wa6ata strana naprawi wyzroditelen proces sre6tu nas i ti trqbwa da umre6 zaradi towa? bi li se syglasil da pla6ta6 4uvdi gre6ki? a twoite rodnini biha li se syglasili? a? kak gi wivda6 segga ne6tata?
ps. nqmam kapka musulmanska kryw, cqlata e ot makedoniq, sywsem bylgarska.

stoj, ta gledaj


Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: Debora]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 18:59



btw, replikata mi beshe kam charles :) , no ti bpagodaria za otgovora.
mislia, che triabva da sme po-malko pacifisti, tochno sega, i naistina da pravim razlika m/u dvete ..



Тема Re: кой е заслужил тованови [re: Debora]  
Автор MrB (циник)
Публикувано14.09.01 18:59



А защо ли не съм чул гражданската ти позиция преди, когато подобни нещастия се стоварваха върху други държави?

Ако греша, извинявам се предварително - прати ми адреси или каквото имаш...



Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: B-52]  
Автор MrB (циник)
Публикувано14.09.01 19:00



Над Югославия си беше жив терор...



Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: Debora]  
Автор sofianka ()
Публикувано14.09.01 19:00



ima goliama razlika debora-v teroristichna akcia kato taia umirat samo nevinni hora. tochno smurtta na tezi nevinni i bezzashtini hora e rezultata ot deistvieto na tezi samoubiici i ot tam vsichko drugo, koi shte oburne vnimanie na celite im sled kato se vijda kakuv e rezultata



Тема Re: кой е заслужил тованови [re: Debora]  
Автор MrB (циник)
Публикувано14.09.01 19:03



Оооопппсссс... извинявай... Не бях видял другите ти постинги...

:(.



Тема ne razbirat......нови [re: lndependent]  
Автор sofianka ()
Публикувано14.09.01 19:03



che isliamistite ako mojeha shte unishtojat celia hristianski sviat s edin zamah . o maiko naistina li sa tolko zabludeni horata



Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: Debora]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано14.09.01 19:06



Да умират хора е винаги едно и също, и се случва всеки ден. Никакви идеи и идейки не го оправдават средствата, чрез които пропагандата на смърт достига до по безсърдечните. (не ми се щеше да те критикувам, ама тези снимки по добре ги изтрий от пощата си)

В Пентагона са военните. Хич не ми харесаха коментаторите по СНН, които казаха че това е по голяма трагедия от нападението над СТЦ.

Чесно, не разбирам хората, които казват и в тази теми, че "трябва да сме по-малко пацифисти"...

По коравосърдечни, ми се струва че може и да станат. Но за по големи пацифисти, ще им е изкл. трудно да се изхитрят и да успеят да станат...



Тема Re: Виж го и после злорадставай ......нови [re: MrB]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 19:08



abe i na mene ne mi haresvat americancite, kato se pravat na svetoven djandarin, no edno e da bombardirash voenni obekti, a drugo sgradi s civilni hora ...
inache se izkefih kato sarbite svalifa f-117 night howk :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.