Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 09.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Утре аз НЯМА ДА СЪМ В ТРАУР  
Авторнeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:00



Това е НАГЛО! И тия ни управляват държавата? Що не угласиха анкетите които беха направени??? Мен лично ме анкетираха. Обаче резултати - niente! И що? Ами щото общественото мнение не съвпада с официалната позиция ей затва! И те кво? Ще потулят работата и ДАЖЕ УТРЕ Е ОБЯВЕН ТРАУР??? АРЕ СТИГА БЕ! АЗ НЯМА ДА СЪМ В ТРАУР! СРАМ МЕ Е ОТ СОБСТВЕНОТО МИ ПРАВИТЕЛСТВО, ПРЕЗИДЕНТ, ПАРЛАМЕНТ... СЕ ЕДНО НЕ СА НА БЪЛГАРИЯ А НА САЩ. Същото беше и по времето на бомбардиривките над Югославия... предателство от страна на държавните мъже... ПОЗОР! Не бях настроен против американците и даже им съчувствах, но виждам че отново се почва с уникалния им егоизъм и уникалното пльосваме по корем от страна на управляващите ни!
Никкъв траур. Утре по това време ще съм на обществено място и смятам да направя демонстрация (и да набия някой ако ми направи забележка).



Тема i azнови [re: нeдoвoлeн]  
АвторUS-idiot (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:04



Predsedatelqt na nasheto NS ne bil dariaval kruv nikoga,no shtom e za USA dava vednaga.Kude se kri 50 godini i niamashe li zemetreseniya v Strajica,Armenia,Kobe ?
I tiya mai sa kato predishnite - guzolizci .....



Тема Re: Утре аз НЯМА ДА СЪМ В ТРАУРнови [re: нeдoвoлeн]  
Авторzoom (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:07



TAPOGLAVO KOPTSHE!



Тема bravo bravo momcheнови [re: нeдoвoлeн]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано13.09.01 20:07



neverioatno atraktivna pozicia Ti s tova otricanie jiveesh v durjava na otricanieto, v koiato vsichko e absurdno ,tragichnoto se preliva sus komichno. Dobre se chuvstvash tam predpolagam. nedei slaga traur ,ti si se zakopal do shiata moje samo da se buntuvash no zad ogradkata kato malko podivialo laeshto kuchence



Тема Re: Утре аз НЯМА ДА СЪМ В ТРАУРнови [re: нeдoвoлeн]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано13.09.01 20:08



Бях настроен с/у американците "пилоти" на наказателни отряди, сега също...
Деня е обявен за цялата Европейска общност...

искаш ли билет, за улиците на Палестина? там ще се намери кой да набиеш...



Тема spokoino momchetaнови [re: US-idiot]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано13.09.01 20:11



jiveete v dujrava s durjavnici guzolizci,i da se buntuvate vse taia. to suprichastnostta ne se pravi nasila i ne e pokazna a vutreshna e vie pokazvate pulnata lipsa na uverenost v sebe si i choveshtina ot vseki vid. derzaite i se buntuvaite tova vi ostava



Тема Re: Утре аз НЯМА ДА СЪМ В ТРАУРнови [re: 8H]  
Авторmdam (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:12



syshto shte namerish i dosta hora koito smiatat che desetkite hiliadi zaginali ne zaslujavat pone 1 min mylchanie



Тема Re: bravo bravo momcheнови [re: sofianka]  
АвторZOOM (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:13



VETSHE SAM SIGUREN,TSHE SI ZASLUJAVAME DARJAVATA I GLUPAVITE UPRAVNICI.
TSHUIDNI STE MOMTSHETA,ZATOVA JIVEEM NA TOZI HAL.Ako iskate mojete i da si raztvorite dupencata v podkrepa na terotizma



Тема Re: Утре аз НЯМА ДА СЪМ В ТРАУРнови [re: mdam]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано13.09.01 20:15



tctctctcc Gorkata Bulgaria,gorkite bulgari. drebni dushici,ozlobeni



Тема Re: Утре аз НЯМА ДА СЪМ В ТРАУРнови [re: sofianka]  
Авторmdam (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:17



to i airfan-a mai tova kazvashe no ti ne beshe syglasna togava?;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.