Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 29.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема гледам и се чудя .....нови  
Автор Debora (минаващ)
Публикувано12.09.01 11:33



И уж интелигентната половина на България използвала Интернет.
Както и каквото прочетох не мисля, че има и грам мозък в главите на повечето ви.
Ако някой пък го има то той и доста разводнен и става само за злобни псувни и бележки.
Защо не погледнете на случката с очите на хора, а не на лумпени каквито определено сте в голямата си част.
Жал ми е за вас, мъчно ми е за родителите ви отгледали такава смрадлива паплач, както и децата които ще "възпитавате".



Тема Re: гледам и се чудя .....нови [re: Debora]  
Автор Rachel. (Смайл)
Публикувано12.09.01 11:38



Абсолютно съм съгласна с теб! Повечето така или иначе не са порастнали, камо ли да отглеждат деца...



Тема i az sas tebнови [re: Debora]  
Авторbabapena (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 11:40



se chudia na tezi hora.
zashto nikoi ne se zamislia za posledstviata ot sluchiloto se?!?!?!?!?!?
to taka ili inache e tragedia. no otgovora na USA, moje da e oshte po- ujasiavasht!!!!!
NEKA DA DARJIM DOBRIA TON V TOZI FORUM I DA MISLIM LOGICHNO I RATZIONALNO! NE DA IZPOLZVAME GRUB EZIK, BEZ DA KAZVAME NISHTO VAJNO



Тема Re: гледам и се чудя .....нови [re: Rachel.]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 11:43



nestho ne e v red....az byh shokirana da procheta radostta na bulgarina....ne go razbiram ....i kakvi argimentcheta imat za vsichko ...

kato gledah novinite i davaha arabite da praznuvat tazi tragediya byh shokirana, no ne ochakvah da vidya sustoto i tuk ...



Тема Re: гледам и се чудя .....нови [re: Debora]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 11:45



Подобни изказвания прави тази половина на България, която предпочита да се крие зад анонимността на Интернет-дискусиите, независимо колко е интелигентна тя. Това според мен не са "отговорни изказвания". Просто демонстрират една вродена простотия, която в действителност прикриват пред обществото от едни или други съображения. Да - жалко само за децата, които един ден ще трябва да възпитават ... :-( И аз се чудя.



Тема Re: гледам и се чудя .....нови [re: :-/]  
Автор Amirlin (непознат )
Публикувано12.09.01 11:57



Може би сте прави! Но не мисля, че повечето неща някой изобщо ги мисли! Тъжно ми е за тези хора! И последиците наистина ще бъдат ужасни!



Тема Re: гледам и се чудя ..... [re: rebekka]  
АвторKOMИCAPЯ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 11:59



АМИ ЧУДИ СЕ БЕ! АКО ИМАШ С КАКВО!



Тема Re: гледам и се чудя .....нови [re: Debora]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано04.02.21 09:04



аз пък се чудя това ли е най-важното след шока от видяното.
пп


2. Weltkrieg: Die Geschichte des deutschen Afrika-Korps (Doku)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.