Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 28.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема Mnogo mi e interesno kakvi lainari jiveqt  
Авторkoi_sym_az (Нерегистриран)
Публикувано11.09.01 22:18



Lubopitno mi e ot kade tolkova bolni mozyci v takava malka strana kato Bg?
No izglejda ima i to dosta lainari koito podkkrepqt terorizma po sveta
za tqh imam samo edno ... DA VI IZBIQT GADOVE MRUSNI!!!



Тема Re: Mnogo mi e interesno kakvi lainari jiveqtнови [re: koi_sym_az]  
Автор -=olo=- (непознат )
Публикувано11.09.01 22:41



Typak! Narechi go terorizym ili kakvoto iskash tam. Stava vypros za demonstracia na tova koeto sa nalagali do sega samite amerikanci na drugite nacii. Pisna mi ot infantiliasali drebnavo misleshti oligofreni gledashti vinagi ot pozociata na civilizovania. ne mojesh da okradesh cial sviat , vsichki kulturi i nacii za da jiveesh samo ti dobre be! Typak spleskan. Kak moje da si tolkova drebnav be! Terorizym bla-bla, poneje e iaven li bre? A nepravomernata ikonomicheska sankcia kakvo e bre? Terorizym v po-modern vid li? Atomnata bomba kakvo e be? Embargo nad cial edin kontinent kakvo e?1godishni bombadirovki do sysipvane na ciala Evropa kakvo e? Ne e li terorizym ili moderna ikonomika za stabilizirane na dolara.

Ne vi li stana iasno che pri nalichie na kolichestvo $ = constanta, za da e edin e bogat drug triabva da e beden!
Kak se postiga tova spored vas??....

MALOUMNI PROAMERIKANSKI INFANTILIASLI GYZODAVCI I GYZOBLIZCI!



Тема Re: Mnogo mi e interesno kakvi lainari jiveqtнови [re: -=olo=-]  
Авторaz de (Нерегистриран)
Публикувано11.09.01 23:38



mojesh da go duhash




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.