Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 24.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къв рай бе пич, в гробищата ще отидатнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 03:18



В гробищата ще отидеш ти глупако . Човек дал живота си за кауза е герой а ти си страхливец .



Тема Събуди се и виж в кой свят живеешнови [re: Atta13]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано17.10.01 10:00



Героя е не този, който пръв сложи крак на девствена земя, а този, който пръв върне въпросния крак в къщи (а ако кракът е още прикачен към тялото, това се счита за бонус). цитат от Тери Пратчет

Тънка е разликата между смелост и глупост, както и между героизъм и идиотизъм. А аз, аз съм практичен, ако ритна камбаната няма много да ме грее, дали някой ще ми построи паметник.

... много пирати бяха решили да се обезсмъртят, един с безмерна жестокост, друг със смелост, трети с богатство. Капитана обаче смяташе да го постигне просто като не умира

Редактирано от Лaнc Линk - тaйният areнт на 17.10.01 10:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.