Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 30.04.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.12.12 22:08



Ето


Новия сезон чука на вратата, гледам след ТМЦ в Лондон, клубът тотално замря, а и по принцип 90% от спортните клубове масово се изнесоха по посока


В тази тема всеки да си каже мнението, абсолютно всеки един, всеки един глас е от значение...

Аз лично държа да се преместим, за по-доброто и развитието на клуба.
Тук нещата от месеци не вървят добре. Аз лично се чувствам отдавна изчерпан, трябва ново място и ново презареждане на Матрицата...

На новото място специално за игрите ще е много по-добре, защото ще се включат и други хора от другите форуми, които тук никога не са идвали най-малкото заради джунглата от клубове.
Отделно има няколко човека от тенискафето, които също ще се включат да играят, а и ще пишат във форума. Два от тях са активни макар и само в ПМЛ темите засега.
Също така в другия форум едно 80% от клубарите тук вече имат регистрация и знаят плюсовете и минусите.
Имам и уврението, че още двама, трима от кафето новаци ще пишат във форума, стига тонът да е по-културен и да има повечко анализи, интересни теми и т.н. Но това си зависи от нас.

Така, време е да изясним всички тези неща някъде до към 06.01.2013 г.


Вие сте ->



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано28.12.12 23:02



Против, ако единственият аргумент е, че било хубаво да се омешаме с кафето. Като толкова им се играе на кафеджиите в нашите игри, да заповядат тук - аз съм твърдо ЗА по-голямата конкуренция.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.12.12 23:56



ЗА. Аз лично нямам намерение да циркулирам между клубове, а покрай ПМЛ Дир-а спрях да го посещавам реално и минавах само заради тениса. Но нямам намерение да следя 100 игри на 100 места.

п.п. А и тамън упоритото муле Хенман ше земе да погледне новия форум, щото само се регистрира проформа там.


Редактирано от alessandron на 28.12.12 23:57.



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано29.12.12 10:20



Аз съм против. Не се сърди, ама новият форум е пълен провал (откъм коментари ) и това е истината. Един път ви насърчавах да пишете малко повече, няколко човека реагираха като ожилени и се пуснаха 1-2 теми за мачовете от ШЛ следващият път и оттогава пълна тишина. Тука си имаме традиции и история, ако ще се местим да е някъде, където има живот...

Редактирано от shevchenko на 29.12.12 10:23.



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.12.12 12:37



А това е с коментарите честно казано за мен е пълна щуротия. Нима тук останаха много коментари? Да припомням ли кой редовно минава и плаче горко как само спам имало? Коментарите зависят от всеки - ето например Балета в НБА в новия форум си коментира яко, идват и други покрай него и споделят. Ти хем искаш коментари, хем не пускаш нищо. Еми хората не могат постоянно да гледат и да коментират - имат си работа, не са на кеф и т.н. и т.н. Лично аз понякога просто искам да гледам нещо без да го обсъждам надълго и нашироко в три форума какво съм видял.
Както и да е де, тази тема е анкета, каквото се реши, това е, но аз лично за себе си съм решил - Дир.бг остава само спомен и влизане веднъж-дваж в месеца. Което, съответно, значи и че игри по-рядко ще играя, просто защото вече забравям и не ми остава време. Коментари пък съвсем ...




Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано29.12.12 12:38



ЗА! Дира просто замря...



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.12.12 17:04



Ти ли няма да влизаш, бре, спамер.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.12.12 17:05



А коментирането в тоя клуб отдавна замря и това няма да се промени, където и да отидем. Най-много да се увеличи чата.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.12.12 20:11



ок, но нека помислим и за игрите... защото те имат огромна традиция... а това е много важно. ако игрите спрат нещата съвсем ще запустеят...
Причините са комплексни - дирът отдавна омръзна, ние пораснахме, накоментирахме се, какви ли не уникални теми се пускаха през годините, толкова много спорове, липсата на Надал, който дано само не последва съдбата на Борг (уф), не на последно място и Мъригейт и още неща за които не се сещам. Отдавна ни напуснаха Мауера, Мопсус, Чаво, Хеопс, Фереро, Торес и т.н.
Та да се върна на първото си изречение, тук все по-малко хора пускат прогнози, а на новото място ще се увеличим с 4, 5 човека (поне).
Но има време де, ще видим, виж пуснах темата, която си е наистина важна а сме се разписали 4 човека грубо. Къде са останалите 15 да си кажат и те не знам... ;)



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.12.12 21:35



Клубът няма как да се премести. Може да се преместят хората, евентуално.

На мен ми е все едно, тъй като посещавам и двата форума. Иначе по-скоро бих казал не - на ПМЛ форумът си върви ОК, но не виждам особен интерес към тениса там. А и като цяло ще трябва доста въображение, за да се каже, че там се вихрят кой-знае какви коментари по каквито и да е теми. Ето 'европейски футбол' тук умря, а не виждам там почти никакви коментари фори за що-годе интересни мачове. Както са казали хората - със стари к*рви нов брадак... та така.

A man only sees what he wants to see...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.