Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 22.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.01.13 22:52



през нощта се тегли жребия в Мелбърн за АО.
Явно някои хора или не са влизали тук по и след празниците, а други не желаят да вземат отношение, но тик-так, тик-так...
Трябва да се вземе решение какво правим, като тези които са се разписали вече пак може да вземат отношение...
Ако няма решение, няма да има нищо, нито на новото място, нито тук.
Чака ни много работа, тенисмания, тенисмания - двойки, евентуално нови участници, може би нови игри, шампион и т.н.
Какво е това не мога да разбера...
* палец на долу *



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано07.01.13 23:28



Аз съм "за", ако това устройва всички. Напоследък не влизам тук, а покрай лигата съм редовна в новия форум.



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.13 00:15



Аз пък теб не мога да те разбера - освен теб никой друг дори не се беше замислял да се мести клуба. Така или иначе ти правиш повечето игри и т.н. - като ти е толкова мерак организирай ги в другия клуб и точка. Сега какво очакваш да стане? Поне 5 човека се обявиха 'против'. Почти е сигурно, че поне 3ма или 4ма няма да се преместят. Според теб там ще има 3-4-5 нови участници. Това е картинката и тя няма да се промени.

Остава да вземеш решение и това е.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 00:32



Не е така, пуснах тема в която искам всеки един клубар тук да си каже мнението, но виждаш какво е дереджето на клуба, докъде сме стигнали...
Всъщност никога досега не е имало тема в която всички изброени от мен + тези, които вече се разписаха да са писали, явно няма и да има...
Това е много голям минус.
И недей да се лъжеш, че никой не е помислял за махане? Със сигурност Сандро си е мислел, един друг човек който няма да го издаваме също ми е писал на бележки за това и е един от тези, които иска да се преместим.
Освен това без формулата всички спортни клубове се изнесоха, тук вече почти никой от нас не влиза.
И защото ако няма промяна ще станем като Дървобрад и сие от света на Толкин (ако се сещаш какво визирам)...



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.13 00:48



Не разбирам защо си играеш на демокрация, това не разбирам. Ти организираш игрите, ти искаш да се местиш, поне половината, може би повече, от клуба ще се премести с теб. За какво продължаваш да настояваш и да недоволстваш? Като напишат още 2-3 че няма да се преместят какво ще се промени?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 01:01



Напротив, трябва да има демокрация :)
И защо си мислиш, че ако болшинството бях твърдо против, аз щях да се местя ей така на инат? Аз, Нажа мога да пиша и на 20 места едноврменно. И в момента пиша на много места. Това за мен не е проблем, проблемът е, че този клуб загива ако не се промени нещо. Това което трябва да се промени е да се влее свежа кръв и да се смени обстановката, защото тук: 1) омръзнали сме си 2) малко сме 3) нещата са доста сериозни на моменти, плашещо сериозни -> т.е. трябва освежаване и презареждане.
аз организирам 4/6 игри, ГШ със сигурност и още нещо ако изпадне и да помагам. Отделно ранглистите и статистиките. Шевата организира не по-малко игри, преди повече даже, напоследък има помагачи, но като цяло изнася доста. Освен това е хубаво всеки да си каже каквото мисли, че да няма после недоволни и мрънкания. Какво не му харесва, какво иска да се промени и т.н.
Честно казано никога не съм искал да се местим, но така се стекоха обстоятелствата... Но ако някои от нас останат тук и не се регнат на новото място, то се губи доста от смисъла. Бях 100% сигурен, че ще има такива, за това и отлагах до последно една такава тема, но няма как просто...



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.01.13 01:04



Но ако някои от нас останат тук и не се регнат на новото място, то се губи доста от смисъла. Бях 100% сигурен, че ще има такива, за това и отлагах до последно една такава тема, но няма как просто...

Еми аз ей за това говоря - поне 2 (Д-ра и Орела) твърдо заявиха, че няма да се местят. Обаче това не те спира, та за това питам - какъв е смисълът? Като кажат още 2-3 че няма да се местят какво ще стане?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано08.01.13 10:11



На мен ми е все едно - където кажете.



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:23



Ами може и да не се местим... Ето това може да стане. :)
Само дето пак ти казвам, останем ли тук........



Тема Актуализация (08.01.2013)нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:25



8 гласа за преместването или нямащи нищо против (Дявола, Сандро, Бандита, Анди Родик, Балета, Фореста, Нема Значка и Джой)
5 гласа против (Хенман, Шевченко, Орела, Наки и Доктора)
2 въздържал се / 50 на 50 (Нажа и Фогела)
-
15 човека са се разписали




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.