Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 06.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано09.01.13 21:50



Окс, не беше с лошо, даже напротив





Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: A.Agassi]  
Автор Hingis (пристрастен)
Публикувано09.01.13 22:44



Да ви кажа аз в другия клуб не съм влизала, но ми е все тая къде ще се организира играта. Нито тук, нито там ще съм особено сериозна участничка, така че каквото реши мнозинството, аз съм пас.
Що се отнася до отказа на участниците, за толкова много време от както съществува тенис манията, голяма част от тях просто започнаха да носят много повече отговорности отколкото преди 7 години примерно и е много трудно да са постоянни тук. Мен лично, причината която ме отказа да коментирам е тоталната неприязън към женските мачове и въобще към женският тенис. Какъвто и разговор тук да е почвал някога на тази тема е завършвал със спор дали Серена, респективно Шарапова са привлекателни или не и то с използването на много цветисти изрази.



Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Hingis]  
Автор Banditoo ()
Публикувано09.01.13 23:20



Ами мен за нищо ли ме взимаш?





Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.01.13 00:28



Изнесъл си се трънки - твориш с другия ти ник нон-стоп



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Hingis]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.01.13 01:59



А и майка стана ;)
Ами виж аз гледам много женски тенис, но е факт, че се забравяй покрай мъжкия... Родик и Бандита са даже по-големи фенове на женския тенис. Хенман също ги гледа доста.
Надявам се на новото място да не повтаряме същите грешки.
Но виж на теб също не ти пречи да пуснеш тема за някой женски мач и ако имаш само 3 отговори да не се отчайваш... Това не е от такова значение.
И аз съм пускал интересни неща (според мен), които не са имали интерес, но както ме виждаш още съм тук и не мисля да се отказвам ;)



Тема последно обновяване и решениенови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.01.13 02:07



8 гласа за преместването или нямащи нищо против (Дявола, Сандро, Бандита, Анди Родик, Балета, Фореста, Нема Значка и Джой)
5 гласа против (Хенман, Шевченко, Орела, Наки и Доктора)
5 гласа въздържал се / 50 на 50 (Нажа, Фогела, Агаси, Петита и Хингис)
-
18 човека са се разписали

Ами 18 човека, това си е впечатляващо :)
Няма време вече, утре вечер ще пусна темата, но в новия форум.
Това е, както виждате всичко беше демократично и черно на бяло. За доброто и за развитието на клуба ще се преместим на новото място.
Ако нещата не потръгнат винаги има къде да се завърнем, а аз спокойно ще кажа, че съм сбъркал. Но това не значи, че някои от вас, които бяха твърдо против няма да пишат на новото място, нещо като саботаж... :) Никой няма да има полза от такива неща.

Също така се надявам, че Орела, Доктора и Наки ще се регнат на новото място и ще играят в игрите или поне ще участват в дискусиите.
Ореле, Докторе, ако имаше остра негативна реакция, никога нямаше да решавам сам, това си го избийте от главата, защото щеше да се обезсмисли всичко. Даже не съм и очаквал такива благоприятни резултати...
Имахте мъжката ми дума, че щях да остана тук и да пиша, а не да се скатавам, сега надявам се и вие ще дойдете с нас, защото на две места ще е тъпо да се пише... Или всичко там или всичко тук...

Ами това е





Тема още веднъж адреса на новия форумнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.01.13 02:20






Там регистрация нямат:
Нема Значка, Орела, Наки, Доктора, Петита, Хингис, Кристиансен, Мизрахи и Мопсус (ама той отдавна изчезна нещо)

Надявам се всички вие ще уважите общото ни решение и да дойдете при нас на новото място да се опитаме да създадем най-якия тенис форум в България след този на дира, който няма аналог в нашето виртуално пространство.
Но дира, това сме ние + някои нови хора надявам се.
Ново място, ново начало и така... Така е и в живота.



Тема Re: още веднъж адреса на новия форумнови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.01.13 13:42



Опитвам се да се регистрирам. И не става!!
С Google Chrome съм, иска въвеждане на код, въвеждам го, иска ми код пак - 1000 пъти ли трябва да го пиша?! Иска 2 кода - въвеждам 1994 за едното, после другото - не ще. Или може би не става под Chrome??

Пробвах с Mozilla Firefox - никаква разлика, НЕ става!
ЕДИТ: Пробвах и със IE9 - отказвам се, не става.


Ще чакам Дявола да каже, защо аджеба така.


Редактирано от Naki на 11.01.13 13:55.



Тема Re: още веднъж адреса на новия форумнови [re: Naki]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано11.01.13 16:36



Аз също съм с Google Chrome, но се регистрирах без проблеми. Може проблемът да не е в теб, а самият форум да има проблем с регистрациите. Пробва ли да се регистрираш преди това?



Тема Re: последно обновяване и решениенови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано11.01.13 18:18



Ами не е окончателно от моя страна, ако тръгнат нещата се местя.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.