Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 01.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: * Важна тема - Ще се мести ли клуба *нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано08.01.13 13:14



на мен ми е все едно- честно казано, така и така участвам и в двата клуба. по навик тук ще е по-удобно, но ако има мнозинство за оттатък- няма да се дърпам. аргументът, че щяло да има и други не го разбирам- който иска да играе, може да го прави и тук... или?

VAMOS!



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано08.01.13 16:03



И какво му е толкова лошото на клуба всъщност? Има достатъчно хора, които коментират сравнително редовно - ти, аз, Сандро, Агаси, НАКИ, Нема значка, Балета, Нажата, Джой, Петита, Бандита; Шевата, Фогела, Орела, Доктора и Сперанца също се включват качествено, когато има нещо по-интересно. Като почнах да пиша в клуба преди 6-7 години изобщо не помня да сме били повече народ, даже напротив. Това, че сега има по-малко участници в игрите не е аргумент - то и на мен ми поомръзна честно казано, а на другите сигурно или не им е интересно, или нямат време. Игрите съвсем не са всичко в крайна сметка.

Иначе другите спортни клубове (без ЕФ) са трагедия и се бяха "изнесли" още преди създаването на новия форум.



п.п. Ако не беше Дървобрад, кой щеше да се справи с Исенгард и злия Саруман?

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано08.01.13 16:19



да бе, верно, "целият" дир се изнесал и има няма по 3-4 мнения средно във футболните клубове и 15 гледания... голям капацитет на дира, голямо нещо... и вчера търсих тема да се изкажа по меко казано странният избор на 11 от 11 футболисти от примера и номинацията на пеп гуардиола, но уви не намерих...

аз пък да кажа, че и тук да останем пак няма да организирам нищо, мина ми желанието отдавна, от кумова срама и заради ентусиазма на дяволето и аз ще пускам прогнози, но до там...

в крайна сметка да попитам и аз: какво толкова много въпросните нови хора, които щели да идват не харесват на дира...?



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 23:55



всъщност пуснал съм тема за златната топка :)
около 3/4 часа след церемонията, просто гледах филм веднага след това...

А за да не отговарям на всеки поотделно, май освен ти, Хенман и Нажата бяха попитали същото:
Какво пречи да се регнат тук новите хора... Ами двама от новите едвам ги накарах да се регнат в другия форум и да играят за зомбитата, сега са активни, но сам там за ПМЛ, не знам дали ще ме послушат да дойдат в тенис форума, но ще успея... А какво говорим да дойдат в изцяло нов сайт/клуб, на който навигацията е уникална по рода си и няма нищо общо с който и да е друг форум по света...
Това едното.
Второ, има още двама, трима от кафето, които биха се присъединили в един форум, в който няма много мнения и който ще бъде граден от началото, образно казано. Тук като видят броя мнения ще се шашнат. Освен това ако погледнаът в архива назад ще видят много нелицеприятни теми с обиди и какво ли не, меко казано ще се разочароват... На новото място ми се ще (е, няма как да мине без пиперливи теми) да има повече градеж, повече толеранс, повече обективност, това касае и за мен, ще ми е трудно да се превъзпитам, но ще се опитам...
Трето, освен всичко това има познати на нас хора от дира, познати ни от ЕФ или Прогнозите, които съм сигурен (някои от тях), че ще се включат в игрите и самите теми (за тях по-скоро от време на време), в тамошния форум такива хора са писали повече от мен досега, а никога преди това не са писали в този клуб.
Просто там е много по-открито, всичко се вижда. Когато се регнеш след известно време там където има нови мнения стои тъмно синьо, това дразни, кара те (дори да не четеш) да кликнеш в дадения форум и или да отвориш темата за секунда или най-малкото да маркираш всички теми във форума прочетени... :) Дори и по този начин (първобитен) пак сме на открито, не малко хора биха се включили (примерно). Как да се изразя, тук сме изолирани, скрити от всички и от всичко...

А за капак (това не съм го направил аз

) виждаш какъв идиотски интерфейс са сложили, ако това се задържи за постоянно, извинявай ама не съм свикнал да чета от средата на монитора...



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор Dr M (запознат)
Публикувано09.01.13 05:13



Има (или аз само имам) някакзв проблем с този новия сайт. Серверът ли му е слаб или не знам какво но успявам да се логвам 1 път от 5 пъти и на петия ме откачи пак. Това за мене е също проблем. Така че, моят глас е да останем тук.



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано09.01.13 14:04



Ясно, ще идват свещеници :)
този новия дизайн верно е супер малоумен.
това е последното ми мнение по темата, пуснете поне една тема за коментари за ао, където и да е и ако е в новия форум гледай да не пишеш само ти :)

АЙМООООООООООООООО!



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.13 16:08



Ами аз мога и изобщо да не пиша, вие за какво сте?


По тая логика ако останем тук и аз не пиша, вие какво сега и вие ли няма да пишете... ;)



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Dr M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.01.13 16:10



ами май само ти :о
досега никой не се е оплаквал...
Виж обаче тамън дискутираме къде е по-добре и системните админи тук правят всичко възможно да ни изгонят...
В момента писането и четенето ми тук си е мъка, отвратителна иновация просто





Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано09.01.13 20:57



Аз съм неутрална, т.е. Все ми е едно, въпреки, че новото място не го знам. Обаче според мен няма как всички вкупом да се изнесете (м), а и не пречи всеки да го направи, като го почувства и му дойде времето.

Разсмя ме поста на сандро в другата тема, че хем се изнасяме, хем не било решено... Поне аз така го прочетох

Редактирано от petitta на 09.01.13 21:50.



Тема Re: в четвъртък срещу петъкнови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.01.13 21:28



Ами аз съм си се изнесъл, просто искам да видя къде ще има игри, ако има, за да знам дали да участвам или не.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.