Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Надал е АУТ  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 00:05



Ето така се затваря мач - АС, уинър, АС, АС и фитнес чудовището отива да се готви за Канада Мастърс!

Невероятен Росол!

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.06.12 00:08



трите последни сервис гейма беха на 0 по този сценарий- невиждано...

VAMOS!



Тема Re: Надал е АУТнови [re: A.Agassi]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 00:10



Бахти пердето е тоя, то по принцип има много тенисисти назад в ранглистата, които имат ударите, ама се бъгват много лошо, когато излязат срещу фаворит. Докато тоя пердашеше цял мач сервисите по-добре от Карло и Иснър взети заедно, а отделно просто си личеше колко много си вярва дори когато Надал го развинти в четвъртия сет. В шок съм.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема ДНЕС Е КАНСКИ ЯКА ВЕЧЕРнови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 00:12



ФОРЦААААААААА, РОСОООООООООООООООООООООООООООООООЛ


Утре ще гледам мача на запис по Булсаткома




Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.06.12 00:14



и аз бе- очаквах да трепне, да се стигне до някакъв шанс поне за Надал, до дюс, брек пойнтс и т.н, но не би. откакто проби загуби само 2-3 точки на собствен сервис и вкара сигурно 90 % първи. всичко по късо се мачкаше по ъглите. нямам думи направо... Рафа за пореден път с тоя свой бавен старт в началото на сетовете се изложи. явно еуфорията след РГ е била голяма и се е позволил да се отпусне и да се разконцентрира. първо отпадане на топ 4 играч толкова рано от много време, дори не си спомням последния подобен случай...

VAMOS!



Тема Re: ДНЕС Е КАНСКИ ЯКА ВЕЧЕРнови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.06.12 00:16



forzaaaaaaaaaaaaa i adioooooossssssssss





Тема Re: Надал е АУТнови [re: A.Agassi]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 00:21



Да, аз точно това писах в другата тема - че шансът на Росол е да пробие рано, докато Надал не си е напипал ударите и после да гази със сервис. Изпълни перфектно плана чехът за мое голямо учудване. Най-накрая ще гледаме един класически турнир от Големия Шлем, а не ботщина. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано29.06.12 00:22



Тоя Росол така ли си играе хазартно или само тук беше такава тактиката да не дава на Рафо да се виграе в мача?? С изключение на 3тия сет нямаше повече от 2 премерени последователни удара от него.




Тема Re: Надал е АУТнови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 00:24



Едва ли играе така винаги, по-скоро пускаше ръката без изобщо да му мисли, надявайки се, че сервисът му ще го държи в резултата и все веднъж на 7-8 гейма ще получи шанс за решителен пробив, а същевременно няма да позволи на Надал да напипа ритъм. Е, успя.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 00:26



Дълбоко в себе си го усещах това, но още не мога да повярвам


Много голям Росол, залсужи си победата. Жалко, много много шокираща загуба.
Но чисто математически си беше логично тази година да не играе финал.
Виж какво писах и в другата тема.
Тази година много бомби много нещо и при мъжете и при жените, пфф



Тема Re: Надал е АУТнови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 00:28



Това му е играта. Нещо като Гулбис. Един нереализиран талант, но ето сега цял свят ще го запомни завинги каквото и да стори оттук-нататък.



Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.06.12 00:29



В момента в страницата на Росол в Уикито стават забавни неща.


Цитирам:
On 28 June 2012, Rosol played world number 2 Rafael Nadal and world number 1 Novak "Joker" Djokovich at the same time at Wimbledon. Despite playing against two (2) players he won, causing the biggest upset in Wimbledon history.


Редактирано от Naki на 29.06.12 00:30.



Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 00:29



срещу съдбата не се върви :(
в някоя друга година такъв съперник ще срещне Ноле, Мъри или Федерер, но тази година това се случи на Надал.
Бахти и скапания завършек на вечерта.
А знаете какъв съм статс маниак, тази загуба тотално осра един куп статове за Надал........





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 00:30



Какво става?



Тема Re: Надал е АУТнови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано29.06.12 00:30



Е ти в другата тема написа тези неща след като станаха факт, иначе преди 1 месец беше сигурен, че ще има "ШЛЕМ на Трева". Едно е да не играе (или загуби 1/2 финал) финал, съвсем друго си е отпадане в първата седмица на ГШ.




Тема Re: Надал е АУТнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.06.12 00:32



Рафа сдава и второто място- вече с Ноле ще могат да играят на полуфинали. според мен тази година беше насочил всичко към клея и спиране на негативната серия срещу него, след като го би в 3 финала и взе РГ, подсъзнателно се е отпуснал, което в крайна сметка наруши подготовката му за тревата, която си остава най-коварната настилка, защото биг хитър в силен ден, може да бие всеки.

VAMOS!



Тема Re: Надал е АУТнови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 00:33



Надал много трудно ще го бие някой втората седмица, сам знаеш това.
Ами да бях сигурен, но в този случай просто си бях затворил очите пред цифрите и не мислех за тях. Гледах само тенденциите и традициите. Просто не съм се замислял над тези неща.
Абе истината е, че кофти жребий за Надал да го срещне с това уникално перде. Беше ли се измъкнал, ама беше ако нема такъв филм.



Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано29.06.12 00:35



ЕБаси, малко радост след загубата на Германия. Като цяло обаче не мога да се зарадвам много, този Балотели ме съкруши





Тема Re: Надал е АУТнови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 00:35



сега ще има много спекулации и мнения. в крайна сметка игра е, никой не е застрахован... шокиращо е, но това е положението.
Ако има нещо хубаво в цялата тази лайняна история е, че ще е свеж за олимпиадата, а и после за сезона на хард корт, а и тази загуба ще го накара да тренира още по-настървено после за да се доказва пак.



Тема Re: Надал е АУТнови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.06.12 00:35



Имаше много редакции от фенове на Росол.
Сега обаче забраниха редакции от нерегистрирани и скоро регнати.






Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 01:46



Мдаа, както казах още след РГ - дългото броене до Монте Карло 2013 започна



A man only sees what he wants to see...

Тема Ееееенови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.12 02:00



Деволе кво стана, яко се изложихме

Аз видях, че мача бе прекъснат и после покрай тия балотелски истории съвсем изключих, докато Сандро не пропусна да ме жегне
Тъпа работа, ама това е, заради това и дубълът РГ - Уимби е нещо велико и много рядко става, даже май преди да се пооднаквят настилките е било почти прецедент. Не знам защо тия два турнира са толкова близо, това с едната седмица удължаване е добра идея, защото победителя от РГ трудно влиза от единия турнир в другия. Марчето днес отърва, но Рафчо изгоре. Карай поне си едно от две днес, в неделя няма тенис и се надявам да си нула от едно



Тема Re: Надал е АУТнови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.12 02:06



баце бързаш, Надал не е приключил с Лондон .. все още





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 02:31



Еми такъв съм аз, бързам, та се не спирам - още след РГ съм го казал това



А иначе Лондон е един голям град и трудно се приключва с него, спор няма

A man only sees what he wants to see...

Тема Сега изгледах репортажите в Кафетонови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 11:01



докато чакам да видя на Филм+ ще има ли повторение на целия мач. От видяното съм с впечатление, че в петия сет се получи картинка като в зала. Отделно Росол май го беше треснал адреналинът и изобщо не си и помисляше, че може да пропусне удар. Последните му три сервис гейма са едно от най-впечатляващите представяния, които съм гледал в тениса евър.
Иначе Надал не мога да кажа, че е играл слабо, но всеки пробив, който видях, реално взе грешни решения - двойна грешка???, в началото на петия сет пък направо подаде топката на форхенд на Росол от печеливша ситуация и чехът естествено го уби? Абе велик мач, няма спор, такива мачове припомнят и старите времена, когато големите фаворити не бяха сигурни дори по първите кръгове.




Тема Re: ДНЕС Е КАНСКИ ЯКА ВЕЧЕРнови [re: alessandron]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.06.12 12:06



Мда, да изкоментирам футбола:
Не видях да има футбол - нали всички знаят, че футбола е игра с 1 топка и 22 играчи, и накрая бият германците. Пък те взеха, че паднаха.

Следователно, не е било футбол, а някаква друга игра.




Тема Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 12:40



Надал се оплакал на съдията Джеф Гарднър от ДИШАНЕТО на Росол преди сервис, а по време на една от почивките се блъснал в него, докато се разминавали, за да си седнат на столчетата.

Не знам какъв наглец трябва да си при положение, че преди всеки сервис се бавиш по 50 секунди, бъркаш си в задника, пръхтиш и се надъхваш с подскоци и юмруци, да се оплакваш от ДИШАНЕТО на противника?!? Може би Росол трябваше да спре да диша, тогава Надал щеше да го бие. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.06.12 12:42



Аз бях малко като случката със Сода на РГ'09 - изпратиха ми съобщение, аз даже не го и следях тоя мач и после на лайвскора се дзверих да видя дали е истина. :))

Но сега като гледам хайлайтса, това е ненормално - Росол все едно на видеоигра играе и всеки удар му е уинър?! Как става така, когато си недоказан Чалънджър играч? Явно, че когато тревата е още трева, а не зелен клей, Надал увисва - същото като с Пикасо, Хаазе и Кендрик през годините, както и загубата от Жилчето през 2005 г. Не знам доколко забавянето заради покрива в случая не е изиграло роля да не се повтори сценарият от тези мачове, защото и в тях сервиращите бяха безпощадни, но в един момент им свърши горивото/увереността и предадоха психически мача.

А иначе да, за статс маниак като мене чудесна загуба.

Кур поредни финали на ГШ, кур поредни финали на Уимби, кур брилянтен петсетов баланс. За ранглистата също отлично, сега има реален шанс да се убиват с Ноле на УСО полуфинал, докато Роджър гази Алехандро Фая в другия полуфинал. :)) Остана му на Надал само, че не е отпадал в първи кръг на ГШ никога. :)



Тема Re: Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.06.12 12:46



Даа, точно това гледам и аз. И тоя селянин е получавал наградата Стефан Едберг?!? Хайде после да слушкаме за доброто момче, което не чупело ракети и не говори зле за съперника (той не говори, защото не знае езици и е заучил две реплики, не за друго).

Ето картинка:



И това е тенисист, който дори и да получи евентуално предупреждение за бъркането в ануса си, после изобщо не се променя, бави пак по хиляда секунди, но не му дават никога втори виолейшън.

С други думи:





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано29.06.12 12:56



Ами типичен случай в който някой световно неизвестен тенисист без никакъв потенциал и бъдеще прави мача на живота си срещу фаворит, който по една или друга причина не играе добре. Ще видим дали ще мине следващия кръг - мен ако питате - не. Това, което се случи е по скоро заради Надал, а не заради Росол. Противникът играе колкото му позволиш, а Рафата го остави да си прави каквото си иска...



Тема Re: Надал е АУТнови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 12:59



Не знам до колко е идентично, защото срещу Хаазе и Печнер Надал игра супер и ги мачкаше от основната линия, просто ония сервираха като машини и показаха кураж в решителните точки. Когато им свърши горивото, последваха убедителни сетове за Рафа.

Вчера Росол пак си помагаше много със сервиса, разбира се, но се държеше доста добре и в разиграванията, тъй като Надал не вкарваше обичайния извратен дълбок лифт. Според мен още в първия мач срещу Белучи се видя, че испанецът не си е намерил играта за бързи настилки и има проблеми. Разбира се, това не следва да обезценява победата на Росол, защото Надал, като види, че не може да доминира разиграванията, почва да гони АБСОЛЮТНО ВСИЧКО и става почти толкова труден за побеждаване, освен това до голяма степен Росол не му и даде възможност да намери някакъв ритъм с тия хазартни бомби нонстоп, а освен това Надал не е терминатор и много по-ненормално и подозрително би било да поддържа турбо ниво цяла година, както беше в предишни сезони. Абе вива Росол! :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Alef Mizrahi]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 13:04



Ми не те питаме.






Тема Re: Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 13:07



С една дума - цигански номерца. "Истинската същност" лъсва доста нелицеприятно понякога, но все пак всички сме само хора и одите понякога се превръщат в пепел.

п.п. Крайно време е Надал да го наказват за бавене при сервис, същото и за Джокович се отнася, макар че той като че ли просрочва по-яко само като играе срещу Рафа и то точно в отговор на "провокацийката" на испанеца.




Тема Re: Разбрахте линови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 13:21



Мдаааа, знаех си аз, че ще изпълзите от дупките. Жалки хейтъри, къде бяхте на Гароса, а? Не ви стискаше тогава, а? Аре.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Разбрахте линови [re: alessandron]  
Автор Koceтo (непознат )
Публикувано29.06.12 13:22



Е не е станало точно така: "I just stop. I thought that he wants to let me go first, but then he start to walk fast. I stop because I don't want to hit me. He hit me, and then three times he apologize. And I say, Okay, okay, okay. It was okay."



Тема Re: Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 13:23



Еми той на РГ на финала като загуби 3-47 гейма подред и взе да рИве на съдията от всичко. А на края за капак чичо Тони излезе на корта като борец-собственик на Мерцедес. Ама това са подробности - в крайна сметка на корта не се иска да си светец, а да удряш добре топката.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: ДНЕС Е КАНСКИ ЯКА ВЕЧЕРнови [re: Naki]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 13:34



Германците бият англичаните, то затва и Линекер го каза тва, щото само им е духал.




Тема Re: Разбрахте линови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 13:37








Тема Re: Разбрахте линови [re: Koceтo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано29.06.12 13:43



Значи изобщо не така. Надал като напълно извратен суеверник винаги оставя съперника си да пресече мрежата и да мине към стола си. В слуая момчето от МАйорка си тури кърпата на главата и тръгна директно де бута Росол. Ясно беше че ще се натресе в него а той си вървеше все едно срещу него няма никой. Мега просташка постъпка и извиненията нищо не променят. Няма какво да се коментира, Надал е ясен и на най-заблудените му фенове.




Тема Re: Манафа Педал в действиенови [re: Henman]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.06.12 13:45



Не знам какъв наглец трябва да си при положение, че преди всеки сервис се бавиш по 50 секунди, бъркаш си в задника, пръхтиш и се надъхваш с подскоци и юмруци

Абсолютно! Пълен помияр и нещастник! Някаква жалка пародия на спортист!



Ама добре му го сложи чехчето, за кеф на всички естети и ценители на тениса!

То не става само с блъскане и зобене. УЛЕВООООООООООО!!!!!!!





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.12 14:24



Виждам започнало е да става весело тук





Тема Re: Разбрахте линови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано29.06.12 14:36



Муахахаха,ма вие щото не показвате грешни отпечатъци,не крещите на публика и родители да мълчат или не пцуате по корта

Нещо пак сте се ентусиазирали,ама дано Ноле пак да ви тресне 3-0 за пореден път и чур номер1(това ще е егати смеха)и чур олимпиада




Тема Re: Разбрахте линови [re: Koceтo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано29.06.12 14:37



е нали трябва да се захванат като удавник за сламка,кво да се прави...




Тема Re: Разбрахте линови [re: Christianssen]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано29.06.12 14:38



Такава цигания не се е случвала последните 10 години:






Тема Re: Разбрахте линови [re: OrelaWTW]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано29.06.12 14:47



Неспортсменско,но ви е избирателна паметта и плюете само когато ви изнася.Вчера Мъри на два пъти не се извини на Карло за намеса на мрежата и спечелено разиграване,а стискаше юмруци,но отзвук няма.Аз за Надал отдавна съм си признал че не е голям спорстсмен и зависи от това как се движи мача.




Тема Re: Надал е АУТнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 14:52



За да е по-весело да ти кажа, че Троицки - Монако беше почнал като пусна прогнози






Тема Re: Разбрахте линови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 14:55



Ахахахах, ние поне не се блъскаме с хората - не сме толкова непохватни

А Ноле най-обича вас да треска, СЕДЕМ поредни, чур за вас




Тема Re: Надал е АУТнови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.12 14:56



е федералните излязоха от дупките си и надигнаха главица, нормално, до следващото им потапяне





Тема Re: Разбрахте линови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 14:56



О, така ли? Ние щото па не сме го казвали за гаменските изпълнения на Мъри - ама истината боли, независимо заради грешни отпечатъци, бъркане в гъза и блъскане на противника.






Тема Re: Надал е АУТнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 14:57



Гейм или сет беше?






Тема Re: Надал е АУТнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.12 14:59



на баба ти хвърчилото по скоро





Тема Re: Разбрахте линови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано29.06.12 14:59



Ама тооооо...щото камерата да заобиколим и зарад туй се блъснахме у дългуча...без да искаме.






Тема Re: Надал е АУТнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:00



Дръж здраво хурката, баби






Тема Re: Разбрахте линови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:00





Бе много ясно, че ше го блъсне, аре па и джентълменщини - аман от честност




Тема Re: Надал е АУТнови [re: Balleta]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано29.06.12 15:01



то това тревъ бре,на кой му дреме.ЗА НИщо не става тва нещо,освен за пикници,футбол и храна






Тема Re: Надал е АУТнови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 15:05



Гледам някой друг глътна водица вчера

Иначе интересно как винаги, ама винаги ще се обърне разговора към Федерер - ама така е, като е ГОАТ

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 15:10



Просто Надал направи слаб мач, това е. Игра като Надал само в четвъртия сет. Много важно се оказа прекъсването заради спускането на покрива. И другото, Росол не чоукна, ама не чоукна защото няма успехи, някой по-класен съперник от него сигурно би се притеснил повече, докато точно ей тия като него са най-опасните пердета.



Тема Re: Надал е АУТнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:10



Сега дават повторение на петия сет - тоя Росол верно как блъска, че и влизат пущините.




Тема Re: Надал е АУТнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:11



Според теб дали това ще му е еднократно изригване на Росол или след време може да стане примерно следващ Сьодерлинг? Признавам, че аз само веднъж съм го гледал него и ми направи впечатление, че блъска яко и от двете страни.




Тема Re: Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 15:12




Надал се оплака от подскоците на Росол преди сервис на Надал, хаха какво дишане какво пет лева. Иначе се сблъскаха да, после Росол каза, че Надал на три пъти му се е извинил. Според мен Надал може да го е направил в състояние на нерви и яд от невървежа, после е осъзнал, че е сбъркал и понеже е добряга се е извинявал толкова пъти като ученичка.



Тема Из интервюто на Росолнови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 15:15



Q. In the second set he bumped into you on a changeover. Do you feel he did that on purpose?
LUKAS ROSOL: Yeah, it's okay. He wanted to take my concentration. It was in second set or third set? Yeah, but it was okay. I mean, I knew that he will try something, but I was concentrate and was good.

Q. Why do you think he was upset?
LUKAS ROSOL: He was not upset. He talked to me a little bit. He just wanted to take my concentration. I think it's normal somebody do it like this.

Очаквал нещо такова, хехе. Комбинирано с това:

Q. What did your coach tell you?
LUKAS ROSOL: He done a good tactic, you know. I cannot tell it to no one, you know. Then Rafa will change everything.
But, yeah, he was watching couple matches on video, exactly what he did. He tell me what he's doing, how long should I sit in the bench. Yeah.

Мисля е ясно, че 'добродушното дете от Машорка' съществува само в едни много, ама много тясни тенис среди

Иначе Росол си казва, че е ОК - част от играта, дето се вика, но...

Q. Back to where you clashed in the third or second set, were you surprised by his reaction? It's quite unsportsmanlike for him.
LUKAS ROSOL: I was surprised that he can do it on the Centre Court Wimbledon, you know. It's like something wrong, you know. But, I mean, I didn't expect it also. Was his choice. You know, he did it. What should I say?

Аз също съм изненадан, но не много, защото истинската същност на Рафчо ми е известна отдавна

А иначе е интересно да се прочете какава огромна роля играе психиката в тениса - треньорът на Росол направил супер-тактика, която включва и... колко да стои на стола на почивките.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Надал е АУТнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 15:16



Има потенциал за топ 20, но прекалено късничко ми се струва... Но след този мач вече ще е заплаха за всеки, а и за него ще стане още по-трудно.
Да видим сега срещу Колшрайбер дали ще е като Гулбис или не...



Тема Re: Надал е АУТнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.12 15:16



Напълно възможно, ма нали се сещаш колко ми пука

. Дявола няма да я зачете, и всичко е тип-топ. Аз печеля и без да се напъвам



Тема Re: Разбрахте линови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:16



Абе Банди и той се извинява, ама ...

Вече е редно мисля да сложат там по една боксова круша и тенисистите да си изливат върху нея яда. В крайна сметка и те са хора, трябва да изпускат парата.




Тема Re: Разбрахте линови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 15:18



Не това е най-голямата цигания в цялата история на този спорт!
от толкова много бой през годините тотално изтрещехте



ега и Ноле и отпадне та да вземете най-накрая титла от ГШ и номер 1, калитарчета
ама ще има сръбска скара и музика на полуфинала, мухаха



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.12 15:19



О, колко типично по чешки (тук слагам отегчено-прозяващ се емотикон

)



Тема Re: Разбрахте линови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 15:19



Ама Банди не е 'добричък', муахахаха, ебаси и излагацията 'извинявал се като ученичка', без коментар просто. Чехът си го е казал - съвсем очеваден и умишлен опит да му се наруши концентрацията, човекът дори е очаквал нещо подобно от добрият ученик, хаха.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.06.12 15:19



Радвам се, че в този клуб чухте, че съществува такъв тенисист - Лукаш Росол се казва, мдам и наистина е добър.





Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: joy_r]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 15:20



Кое по-точно? Все пак само ти живееш там, не схванах.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:21



Е некои го бехме чули и дори заложихме да бие у първи кръг.

За втори, признавам, не съм си мислел, че Надал е възможно чак такова нещо да направи ...




Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:21



Да не са смирени пред Рафо






Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 15:23



Е 'чувал' е едно, ама да 'прочетеш' играта не можеш, нали?

Иначе яко, на някои не им издържат нервичките вече и запяха за сръбска музика, муахахахаха. Свърши клея и предстои една дъъъъълга, предълга година



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.12 15:23



Той се опита да ме прецака, всъщност винаги всички се опитват да ме прецакат, всички са срещу мен, горкия аз... Но аз съм страхотно уникален и колкото и да се мъчат, няма да успеят





Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: joy_r]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 15:24



Е в случая не успяха



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 15:25



Ау, това само чехите ли го практикуват?




Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.06.12 15:32



Не, ние сме същите, народопсихология





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Diavolo]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано29.06.12 15:35



А, това е еднократно изригване според мен. Следващия мач ще падне нещо от типа 6/1, 6/2, 6/0



Тема Re: Разбрахте линови [re: OrelaWTW]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.06.12 15:55



В отговор на:

Nadal didn't say anything when he won the first set. When he lost the second set and is down a break in the third set, he complains. Just like when it was raining in the FO final, he won the first two sets, he didn't complain about the rain, but when he lost 8 straight games, he wanted to have the match postponed because of the weather. Sure, Rafael, just when it's most convenient to you.




По-добре не може да се каже. Браво на хората, че имат разсъдък.



Тема Re: Разбрахте линови [re: vogelfrei]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.06.12 15:58



И понеже намесвате Роджър - разбира се, имал е и той своите нелицеприятни моменти, и аз съм ги признавал, но поне на него му липсва лицемерие - като си личи, че не харесва Ноле, не го прикрива с мили думички, докато Рафа съжалявал Монако, бил му приятел, ама иначе му тури два геврека, сега също много се извинява, но във важния момент прави дивотии. И изобщо точно на Надал "политическата коректност" е най-противното възможно поведение и такива случки доказват защо. Аре ся Тони Надал да каже пак как Рафо никога не чупи ракети, защото ракетата я боли, бухахахаха.



Тема Re: Разбрахте линови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано29.06.12 17:41



пише си там "последните 10 години". Не ми се занимаваше изобщо с тази грозна сцена, все пак Надал е със 7 Гароса и 11 ГШ, не е Крейзи Дани или друг боклук.




Тема Re: Разбрахте линови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 18:55





A clearly annoyed Nadal complained to umpire Jake Garner about apparent breathing noises Rosol made while waiting to receive serve and then on a changeover, Nadal deliberately bumped into Rosol sending the Czech a message that he was not happy at all.

Голям симпатяга, а? :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор Dr M (запознат)
Публикувано30.06.12 00:50



Манго си е манго. Най-циганския спортсмен в историята на тениса. И чичо му Тони дето учи другите на цивилизовано държане след победа, също е манго. Баси циганюрите. Циганията им е в къвта, нема как да изчезне.





Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: naja_haje]  
Автор Dr M (запознат)
Публикувано30.06.12 01:24



"Q. Back to where you clashed in the third or second set, were you surprised by his reaction? It's quite unsportsmanlike for him.
LUKAS ROSOL: I was surprised that he can do it on the Centre Court Wimbledon, you know. It's like something wrong, you know. But, I mean, I didn't expect it also. Was his choice. You know, he did it. What should I say? "

Според мен АТР би трябвало да накаже Надал за този инцидент, а не да се правят че не е голяма работа. Очевидно всички играчи, тренйори, публика и журналисти знаят за този проблем след като тренйорът на Росол го е инструктирал конкретно как да реагира и да играе срещу мангасарските номера. Целият свят гледа и знае. АТП трябва да накаже Надал иначе, тениса губи едно от най-атрактивните си неща - спортсменството. И това моля ви се, на Уимбълтон!



Тема Re: Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.12 04:29



Това не го знаех (ако не е и фейк на некой хейтър), аз четох, че се е оплакал от подскоците на Росол, който наистина прекаляваше в стил Дудек... :о

Редактирано от Diavolo на 30.06.12 04:30.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Dr M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.12 04:31



от мухата слон правите.
тоя Росол направи една победа и алармира целия свет, бухаха

имате късмет, че играете с френски пенсионери без сервис без нищо, че и федералния си заминаваше и то при много по-срамна загуба от тази на Надал.



Тема Re: Разбрахте линови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.06.12 04:33



ти и останалите фенове на ГОАТ на мачболите що не коментирате прословутата храчка на Росол? Да, Росол се изплю просташки и то на два пъти на свещената трева на централния корт, а понеже едва ли знаеш да ти кажа, че това е забранено на Уимбълдън от 1987 г. насам. Има си етикет на поведение и той си се спазва.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.06.12 10:04



Е как бе номер 100 е много по-опасен от номер 32, хахаха. Само дето Федерер успя да се справи при идентично развитие на нещата като с Надал - противник, треснат от адреналина и всички удари му се получават. А Рафо го изгърбиха, сорка




Тема Re: Разбрахте линови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано30.06.12 10:42



Ти ако не знаеш да ти кажа, че и ходенето по козирката на трибуната също е забранено на Уимбълдън. В тоя стил може да се замеряме до следващия Монте Карло.
Росол е див селянин ама той и зтова е номер 100 и никой не го знае, След 3 седмици никой нема да се сети за него. Номера на Рафа ще се коментира вечно.
То и това става всъщност де, що не коментират плюенето питай тия от световните медии




Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: alessandron]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано30.06.12 16:59



Е, стана ли както казах - недоразумението от Чехия беше отнесено с 3/0 сета от Филип Колшрайбер... Просто Рафата не беше на ниво, не че Росол направи нещо кой знае какво...



Тема Re: Разбрахте линови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.12 14:32



Напротив, за плюнката на Росол се говори не по-малко :)
А постъпката на Надал не е толкова гаменска колкото хейтърите се опитвате да я лансират и със сигурност е по-малко просташка от това да показваш други белези и да се опитваш да лъжеш на корта.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.12 14:33



Бенето няма сервиса на Надал, нито тежките му удари от дъното на корта, това не значи, че е по-слаб играч, но да ако двамата покажат пълния си потенциал на хартия, то Росол е много по-опасен, освен това е МЛАД и нямаше как да се появи умора у него при един такъв конкретен мач. По начина по който игра Росол в мача му с Надал си заминаваха и Федерер и Джокович.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.07.12 15:56



Моля???? Как е млад Росол бре? Надал е на 26 г. Росол е на 26 г., а скоро ще стане на 27. Млади са Григор, Беранкис, Томич, ама Росол НЕ е млад!!




Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.12 16:10



Имах предвид Росол в сравнение, че с Бенето е млад. Бенето петия сет свърши бензина, Росол НЕ. А на Росол и покрива и паузата му помогна също така да не забравяме.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Dr M]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано01.07.12 16:18



"на Уимбълтон!"?!?!

Как не го беше срам РафаМного лош.И стига ги е чакал всички да минават.Те са още на тето,а нашия ги чака да минат.Да не са жени,минавай и тва е




Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано01.07.12 18:07



Не, че на ретур Надал е сила, ама е прекалено да кажеш, че и Фед и Ноле си заминаваха. Едва ли щяха да им играят както Надал, така че нищо не се знае.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.07.12 18:09



Е, няма как да сме сигурни наистина :)
Но Росол беше на практика непробиваем, такъв мач не знам дали и на плейстейшън ще може да изиграе друг път ;)
Но и Надал си е виновен сам, кой му е крив, че трудно започва сетовете... А и първите три сета игра слабо като за неговите стандарти.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано01.07.12 18:19



Абе случва се. И Джонката го стрелна на Джоката в Индиан Уелс, ама Ноле си е виновен. :)



Тема Re: Разбрахте линови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.12 19:02



Да бе, вярвай си






Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.07.12 19:04



Това е твоя теза, която е недоказуема. Изкарваш го все едно Росол в най-доброто си състояние е по-добър от Джокович, Федерер и дори Надал в най-доброто им състояние. А няма как да знаеш какво биха показали Ноле или Родж при предизвикателство като това на Росол, най-малкото защото и сърбинът, и швейцарецът имат различен тип ретур.


Редактирано от alessandron на 01.07.12 19:20.



Тема Re: Из интервюто на Росолнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.07.12 21:07



Една камара глупости пак гледам е изписал. Добре, че нямам ток, та не мога да го чета



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.