Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 22.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 01:46



Мдаа, както казах още след РГ - дългото броене до Монте Карло 2013 започна



A man only sees what he wants to see...

Тема Ееееенови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.12 02:00



Деволе кво стана, яко се изложихме

Аз видях, че мача бе прекъснат и после покрай тия балотелски истории съвсем изключих, докато Сандро не пропусна да ме жегне
Тъпа работа, ама това е, заради това и дубълът РГ - Уимби е нещо велико и много рядко става, даже май преди да се пооднаквят настилките е било почти прецедент. Не знам защо тия два турнира са толкова близо, това с едната седмица удължаване е добра идея, защото победителя от РГ трудно влиза от единия турнир в другия. Марчето днес отърва, но Рафчо изгоре. Карай поне си едно от две днес, в неделя няма тенис и се надявам да си нула от едно



Тема Re: Надал е АУТнови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.06.12 02:06



баце бързаш, Надал не е приключил с Лондон .. все още





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.06.12 02:31



Еми такъв съм аз, бързам, та се не спирам - още след РГ съм го казал това



А иначе Лондон е един голям град и трудно се приключва с него, спор няма

A man only sees what he wants to see...

Тема Сега изгледах репортажите в Кафетонови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.06.12 11:01



докато чакам да видя на Филм+ ще има ли повторение на целия мач. От видяното съм с впечатление, че в петия сет се получи картинка като в зала. Отделно Росол май го беше треснал адреналинът и изобщо не си и помисляше, че може да пропусне удар. Последните му три сервис гейма са едно от най-впечатляващите представяния, които съм гледал в тениса евър.
Иначе Надал не мога да кажа, че е играл слабо, но всеки пробив, който видях, реално взе грешни решения - двойна грешка???, в началото на петия сет пък направо подаде топката на форхенд на Росол от печеливша ситуация и чехът естествено го уби? Абе велик мач, няма спор, такива мачове припомнят и старите времена, когато големите фаворити не бяха сигурни дори по първите кръгове.




Тема Re: ДНЕС Е КАНСКИ ЯКА ВЕЧЕРнови [re: alessandron]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.06.12 12:06



Мда, да изкоментирам футбола:
Не видях да има футбол - нали всички знаят, че футбола е игра с 1 топка и 22 играчи, и накрая бият германците. Пък те взеха, че паднаха.

Следователно, не е било футбол, а някаква друга игра.




Тема Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано29.06.12 12:40



Надал се оплакал на съдията Джеф Гарднър от ДИШАНЕТО на Росол преди сервис, а по време на една от почивките се блъснал в него, докато се разминавали, за да си седнат на столчетата.

Не знам какъв наглец трябва да си при положение, че преди всеки сервис се бавиш по 50 секунди, бъркаш си в задника, пръхтиш и се надъхваш с подскоци и юмруци, да се оплакваш от ДИШАНЕТО на противника?!? Може би Росол трябваше да спре да диша, тогава Надал щеше да го бие. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.06.12 12:42



Аз бях малко като случката със Сода на РГ'09 - изпратиха ми съобщение, аз даже не го и следях тоя мач и после на лайвскора се дзверих да видя дали е истина. :))

Но сега като гледам хайлайтса, това е ненормално - Росол все едно на видеоигра играе и всеки удар му е уинър?! Как става така, когато си недоказан Чалънджър играч? Явно, че когато тревата е още трева, а не зелен клей, Надал увисва - същото като с Пикасо, Хаазе и Кендрик през годините, както и загубата от Жилчето през 2005 г. Не знам доколко забавянето заради покрива в случая не е изиграло роля да не се повтори сценарият от тези мачове, защото и в тях сервиращите бяха безпощадни, но в един момент им свърши горивото/увереността и предадоха психически мача.

А иначе да, за статс маниак като мене чудесна загуба.

Кур поредни финали на ГШ, кур поредни финали на Уимби, кур брилянтен петсетов баланс. За ранглистата също отлично, сега има реален шанс да се убиват с Ноле на УСО полуфинал, докато Роджър гази Алехандро Фая в другия полуфинал. :)) Остана му на Надал само, че не е отпадал в първи кръг на ГШ никога. :)



Тема Re: Разбрахте линови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано29.06.12 12:46



Даа, точно това гледам и аз. И тоя селянин е получавал наградата Стефан Едберг?!? Хайде после да слушкаме за доброто момче, което не чупело ракети и не говори зле за съперника (той не говори, защото не знае езици и е заучил две реплики, не за друго).

Ето картинка:



И това е тенисист, който дори и да получи евентуално предупреждение за бъркането в ануса си, после изобщо не се променя, бави пак по хиляда секунди, но не му дават никога втори виолейшън.

С други думи:





Тема Re: Надал е АУТнови [re: Henman]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано29.06.12 12:56



Ами типичен случай в който някой световно неизвестен тенисист без никакъв потенциал и бъдеще прави мача на живота си срещу фаворит, който по една или друга причина не играе добре. Ще видим дали ще мине следващия кръг - мен ако питате - не. Това, което се случи е по скоро заради Надал, а не заради Росол. Противникът играе колкото му позволиш, а Рафата го остави да си прави каквото си иска...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.