Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 18:47



Мисля, че не. Не съм чел коментарите на живо в кафето, следях лайвскора, но не константно. Даже очаквах тайбрек и във втория сет, ама той нашия проби на нула при 4-4 и после си взе подаването на нула.

Сега включих да гледам Мърката и не виждам много болежки. Тича си момчето. Дано добута мача и утре да го гледаме с Гришата.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 18:54



Мъри винаги е бил антипример за поведение на корта, друг такъв ''артист'' е Дел Потро. И двамата играят перфектно номера на умрелата лисица. Ноле и той е правил тия номера и е гримасничел, но няпоследък поизчисти тези неща, а и поне аплодира хубавите изпълнения на противниците му, докато Мъри обикновено псува, а Дел По се клати като мумия и всеки момент имаш чувството, че ще се разпадне.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 18:54



Ти си обсебена с Мъри и фена му.





Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 19:06



На мен пък ми се иска Маю да бие. Много красиво играе, но прави и глупави грешки. А Мъри си е връщач и на тревата. Преди го харесвах, но играта му взе да става все по-грозна и неефективна.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: speranza]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 19:12



Така е, гледам го в момента и само си ги връща топките, ама някак си ми се струва по-атрактивен мач срещу Мъри, не срещу Маю. Иначе и аз мисля, че Гришо има повече шансове срещу Никола, ама не много де



Редактирано от Heмa 3нaчka на 13.06.12 19:12.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 19:28



Аз поне не виждам огромна разлика между Ноле и Мъри, ама както и да е.



Тема Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 19:35





хохохохох мачкаййййййй псуващи дефанзетааа, хахахаха

Има справедливост на този свят.
Браво на Родик за точния резултат, аз очаквах погром, но нищо поне познах знака, ей такива прогнози показват истинската класа! Надявам се най-накрая да счупи каръка и да вземе и първи ГШ.

Редактирано от Diavolo на 13.06.12 19:36.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 19:36



Аз виждам. Най-огромната е в постиженията.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 19:38



Бог на излизанията на мрежата!



Родик панда. :(



Тема Re: Маююююююююююююююю [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 19:39



Някои уникални отигравания на Маю, хубави уинъри от бекхенд. Ако не беше направил толкова грешки, можеше и в 2 сета да спечели. Много се радвам за него, дано да стане интересен мач с Гришо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.