Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 29.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Куинс/Хале - тема за коментари  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано09.06.12 22:15



Започват едни от най-култовите турнири и най-любимите ми след Уимбълдън и Ролан Гарос.



Тази година Хале ще е доста по-силен от Куинс, но това са подробности, чакам ги с нетърпение и двата турнира.

КУИНС

Мъри, Цонга, Типсаревич, Маю, Ж. Мюлер, Ф. Лопес, Малис, Банди, Родик, Чилич, Баги, Хюит, д-р Иво, Турсунката, Оливие Рохус (?!?!?! :О), Куери, Гулбис, Симон и К. Андерсън са топ имената тук.

* Ноле, Дел По, Вавринка, Гаске, Харисън, Изнър, Йънг и Фиш пропускат Куинс, а в Хале всички предварителни заявки са спазени.

Григор Дуимитров ще участва в Куинс и в първия си мач ще играе срещу квалификант, но после най-вероятно ще налети на Жил Мюлер, което ще си е направо кошмар :о Последния е ужасен съперник за ранен етап на трева, особено пък във формат 2/3 и на бързата трева на Куинс ми се чини още по-опасен. А Мъри по-добре да се откаже и да си лекува гръбчето, че идва Уимбълдън и Олимпиада и ако се напрегне за нова титла тук рискува много според мен. А и схемата му е доста тежка в началото. Като нищо може да загуби още от Маю на старта на турнира, а после ще налети на Мюлер или Григор, което пак ще е сложно за него с който и да играе, особено Жил.
Моят фаворит за титлата е Цонга, само се притеснявам как ще е преодолял шокът от 1/4 финала с Джокович. Ако мине кръг, два и играе стабилно значи всичко е ОК и мисля, че по-нататък ще стане непреодолим за останалите, но това са си мои първоначални виждания.
В 1 кръг ще има мач класика между д-р Иво и Хюит

ХАЛЕ

Фед, Рафа, Бердих, Колшрайбер, Хаас, Южни, Майер, Щепанек, Томич, Раонич, Хаазе, Долгополов, Сепи, Троицки, Кубот, Ниеминен, Б. Бекер и Печнер са топ имената.

Рафа Надал ще се завърне в Хале след 7 години, като 2005 г. беше единственото му участие завършило безславно със загуба в 1 кръг от Александър Васке! Дано само както се предвижда финалът на Ролан Гарос не се играе в понеделник, че тогава не знам, Рафа може и да жертва Халето, а никак не ми се иска, уф. Но той има солиден договор там и няма да иска да го нарушава още при първото си планувано участие. Рафа на Куинс губеше на 1/4 финал (с изкл. на 2008 г.) от тенисист с добре поставена игра за трева, не мисля, че след РГ ще бъде на 100 %, така че за Колшрайбер пред родна публика това е големият шанс да запише най-после победа над Рафа в своята кариера (а и Райбера трябва да защитава титла тук), ако той не успее съответно за Бердих това е големият шанс да прекъсне серията от 12 поредни загуби от Надал на полуфинала.
При Фед също е доста сложничко, защото там още в първия му мач го чака Флориан Майер, който е супер опасен според мен, а на 1/4 финал, Роджър най-вероятно го чака кошмарът за Орела (нали точно това не искаше, хихи ) Милош Раонич. Чакам с нетърпение да го видя Милош на трева как ще изглежда, защото миналата година така и не успяхме да го видим истински на тази настилка.







* Крайно време е да направят Мастърс на трева - това ми е една от най-големите мечти, които имам, но на този етап това си остава само една нереализирана мечта.


Редактирано от Diavolo на 10.06.12 22:12.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано10.06.12 13:18



Ок, супер изчерпателно. Аз исках РАонич да се падне тук или на Уимби с един от най-големите майстори на ретура.

.
С Фед ще стане добър мач. Едно има липсва обаче и на 2та турнира??? Къде е пързалящият се по трева?




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.06.12 13:20



Хм, не мислиш ли, че на Фед му беше бая тежко срещу този "смешен" ретур онзи ден?



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано10.06.12 13:26



С бавни топки и влажно време винаги му е било некомфортно. Това което очаквах от него на РГ го споменах още като течеше Мадрид. Тревата е друго нещо обаче.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано10.06.12 13:30



Дяволски,ти луд си ли бре

Какъв ти мастерс на трева?Мастерса трябва да е на най-атрактивната настилка с най-дългите и зрелищни разигравания-клея много ясно



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано10.06.12 13:35



Ааааа имал си предвид турнир от мастерс серията на трева,а не финалния мастерс.Ясно,така може





Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.06.12 14:09



Бухахах, щото това е единственият шанс на Рафо да земе едно ТМЦ ли? Кур клей за финалния Мастърс, играе се на бърз хард и така и трябва да бъде.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 14:19



Надвяма се Родик да спечели Куинс и може би Уимбли. Казал е, чче това му е последният Уимбълдън! :/ Ще съм за него както никога преди! Нядавем се Фелисиано и Бердих са избухнат, а фед дано да спечели титлата в Хале, защото му се отваря много хубава позиция да атакува второто място, ако Надал спечели титлата на РГ. Ако не Федко става втори във света.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.06.12 14:20



мен ако питаш, настилките трябва да се менят за финалния Мастърс (както се менят и градовете домакин). а идеята за тревен мастърс има логика, щото ми идва в повече харда 6 от 9 си е прекалено- айде по-рано поне като имаше килим, беше друго, ама са.... плюс това е тъпо само 1 подготвилен турнир за Уимби да има, но всичко е въпрос на лобита и преговори- то е ясно...

VAMOS!



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.06.12 14:22



Бе и аз бих искал един Мастърс на трева, ама на ... Иначе идеята да се сменят настилките си е готина и би трябвало да е така.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.06.12 14:22



и как по-точно Родик ще бие топ 4? ами Бердих, ами Цонга,ами Раонич

. и на мен ми е симпатичен Анди, а и тревата си я нюха той, но не е реалистично да стигне по-далеч от четвърти кръг, и то в зависимост от жребието. иначе е жалко, че толкова млад сдаде багажа, едно време той ми беше надеждата за американския тенис, към който имам стара слабост...

VAMOS!

Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 14:25



Да го направят с всички настилки.

Хем клей кърт, хем тревен, хем хард корт.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: A.Agassi]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 14:26



Ами не знам как да ги бие, аз ще съм за него пък да видим. Заслужава цялото ми внимание като за последно.

А туй нещо Раонич почва да ми харесва.





Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.06.12 14:26



Бандитче, нема ли да отвориш нова тема за ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ на РГ? са знам,че вече си на тревна вълна и т.н, ама трябва по-голям ентусиазъм на твойте години



VAMOS!

Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.06.12 14:30



да бе, машина си е . а и е бот като Сампрас- никакви емоции и яко спокоен във всички моменти

. ще има да тормози големите на по-бързите настилки, но няма лошо де, откога чакаме да се поразшири малко кръга на възможните победители в турнирите от ГШ най-вече...

VAMOS!

Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.06.12 14:32



Кога е казал Родик, че това ще бъде последният му Уимбълдън?

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.06.12 14:34



Дано да е при Надал на Уимби и да играят едно мачле у 3-4 кръг






Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.06.12 14:35



Той на трева има най-слаби резултати последните години, все пак не е стигал полуфинал на Уимбълдън от 2009, а в Хале записа загуба от Хюит. :) Според мен са крайно нереалистични тези прогнози за титла на Уимби, че и дубъл на Олимпиадата на всичкото отгоре. По-скоро някой биг хитър отново ще го надстреля, но вие си знаете. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.06.12 14:36



Еми значи му е време на трева да проима и резултат






Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 14:43



'I'm just trying to play in the moment,' said Roddick. 'I'm just here trying to win some matches. But do I think this could be my last Wimbledon? Possibly … but that's so much of an unknown.'



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.06.12 14:45



Бе според мен не е случайно това, все пак на тревата се изисква най-бързо движение с краката, пластика и гъвкавост - точно това, в което Роджър беше най-добър преди, но сега определено не е така. Таймингът му е влошен и от това идват повечето непредизвикани грешки. Освен това точно на трева е най-лесно за атлети като Бердих, Цонга и т.н. да го надблъскат, докато на клей има повече време да реагира на бомбите им и може да ги разбалансира с техника.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: A.Agassi]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 14:46



Бухахаха, даже финала няма да го гледам. В момента гледам чалъджъра в Нотингам на ТРЕВА!



И бай дъ вей, ако отворя темата очакваш ли да напиша нещо за него?

Редактирано от Banditoo на 10.06.12 14:47.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.06.12 14:47



Ти какво очакваш да отговори след всички проблеми с контузии и болести? Естесвено, че е възможно това да му е последното участие на тревата в Лондон, но никъде не е заявил и, че със сигурност няма да се върне.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 14:51



Кой е казал, че очаквам нещо? Просто ще му се наслаждавам, както правя с Винъс.
Никой не би казал, че другата година няма да играе, но вече след като говори за отказване, нещата отиват на там. И не само контузиите влияят на решението му, според мен. Ако спечели няколко турнира разбира се, че ще остане, но това е толкова голямо въпросително с неговото здраве. Поне тази година имаме и Олимпиадата и като хлопне има Уимбли ще има и втори шанс.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано10.06.12 16:05



Е важно е на вас да ви е удобно всяка година,другото няма значение.Ама и олимпиадата у Пекин беше на мега бърз хард,ма не стана нещо





Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.06.12 16:45



Аз поне не казвам преди всеки мач на Роджър, че ше падне






Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.06.12 16:46



а трябва....



A man only sees what he wants to see...

Тема Бенямин Бекер!нови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано10.06.12 16:58



Не знам какво правят в Германия, но всички немци са доста добри на трева. Преди малко спецчели турнира в Нотингам и се очертава да внася смут в Хале. Убърна Турсинката по страхотен начин. Ето това е прчинита защо харесвам тениса и особено тази настилка. Мързи точки, ас след ас, слайсове, излизания на мрежата, унири безброй. Това ми липсваше толкова много цяла една година и се радвам, че ще мога да му се насладя малко повече тази година.

Хаха, Дявола даже не го е споменал в горният пост.



Редактирано от Banditoo на 10.06.12 16:59.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано10.06.12 17:24



И да не казваш,то се знай





Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.06.12 17:27



Знай се, че Надал ТМЦ нема да види






Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано10.06.12 17:35



Къде съм казал че ще има титла, поне един мач със Джокович на трева, че да мога и аз да олигавя форума като некои охлюви с тема "Шпорене", "РАзпаране" или некоя друга тъпня.






Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.06.12 23:57



Григор започва утре срещу Боби Рейнолдс.

Очаквам лесна победа за нашето момче, дано това да е началото на един истински успешен сезон на трева за него!

Иначе Доктора и Хюит ще подновят съперничеството си на Централния корт към 16 ч. наше време, което означава, че Надал и Джокович трябва да са готови да играят пред празни трибуни утре. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 14:49



тоя вечен дъжд по времето на Куинс е супер дразнещ, ей писна ми вече вееееее



а иначе снощи гледах Раонич - Печнер и Милош ми хареса от това което видях. Никакви проблеми нямаше на свой сервис.



Тема след 3 пропилянинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 17:37



мачбола, Радек Щепанек победи Андреас Сепи - защо това не беше дерби един Господ знае...
Жалко, че не беше на телевизионен корт, сигурно е бил уникум мач между двама много технични тенисисти и с афинитет към играта на трева.
Браво на Секси!



Редактирано от Diavolo на 12.06.12 18:00.



Тема Re: Бенямин Бекер!нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 17:38



Урочаса го



Водеше с 5-3 точки в тайбрека, два поредни сербола на свой сервис и какво стана - 7-5 точки за бота Троицки



Тема Re: Бенямин Бекер!нови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.06.12 17:46



рядко в Дира може да се види пост с толкова много грешки и толкова зле написан

А даже и си го редактирал



Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано12.06.12 17:52



Каква е тази Андреа бре, Дяволе?







Редактирано от Diavolo на 12.06.12 18:01.



Тема Re: след 3 пропилянинови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 18:01



.......................

Редактирано от Diavolo на 12.06.12 18:02.



Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано12.06.12 18:03



Майтапих се. Не се впрягай! В такъв случай Секси във втори кръг кого ще срещне?


Предавам се, ще акам!

Тема Re: след 3 пропилянинови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 18:07



със Седрик-Марсел Щебе - ще е супер мач за наблюдаване, дано да го успея да го гледам, ама се съмнявам...



Тема д-р Ивонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 18:11



направо размазва Лейтън


Жалко е да се гледа Хюит толкова неадекватен на корта, но какво да се прави. Карлович вече не го знаеш кога ще му се играе и кога не и той е в една голяма дупка, ама явно тук се е фокусирал на макс.



Тема Бърнард Томичнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 18:18



се отказа при 2-5 срещу Томи Хаас в първия сет. :О
Гледах до 4-2, после се разсеях малко и когато пак погледнах какво да видя - Томич стиска ръката на Хаас и се обяснява нещо, така и не разбрах какво има, а и не видях да има някакви проблеми поне първите 6 гейма. Явно някакво разтежение, знам ли и аз, уф жалко.



Тема Победа за Гришонови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано12.06.12 19:13



Победа със 6:3 7:5 и следва мач с Жил Мюлер




Предавам се, ще акам!

Тема Re: Бенямин Бекер!нови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано12.06.12 20:25



Ами, следях го, ама май множко ми дойдоха победите. Дано в Хертогенбош направи нещо.



Тема Re: Победа за Гришонови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано12.06.12 20:26



По-приемлив жребий на трева за Гришо не съм виждал.



Тема Re: Победа за Гришонови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 20:35



?!
Жил Мюлер приемлив жребий?





Тема Re: Победа за Гришонови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано12.06.12 20:51



Остави го, даже не е чувал за него.
И да речем, че по някакъв начин Жил Мюлер е "примлив" жребий. То във следващия кръг при евентуална(малко вероятна) победа ще играе вероятно срещу Анди Мъри. Наистина жребият е много "приемлив".


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Победа за Гришонови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано12.06.12 21:19



Да не съм новият Мъри за теб?



Не съм го чувал друг път. Миналата година бях за него срещу Надалчо на Уимбли.

А иначе каква е тази високомерие у теб?



Тема Re: Победа за Гришонови [re: Banditoo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано12.06.12 21:27



Ако това е приемлив жребий, аз съм Чък Норис! Да речем, че бие Жил Мюлер, да не си въобразяваш, че ще мине като валяк през Анди Мъри?
Колкото до "високомерието" ми... и това доживях!

По принцип не си новия Мъри, но натам вървиш.


Предавам се, ще акам!

Тема Данчевичнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.06.12 21:46



бахти и нещастника

Четвърто отказване на Данчевич за последните шест турнира - трето за последните три кръга и второ поредно?!?!





Тема Re: Победа за Гришонови [re: Banditoo]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано12.06.12 23:20



Теб пък какъв "Надалчо" те гони, хапни филийка с лютеница след ровичкането в пясъчника по-добре

.



Тема Re: Победа за Гришонови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано13.06.12 03:05



"тази вискоморие"... добре, че в дира отдавна нищо не може да ме изненада. И още по-добре, че не съм Наки, че иначе ударът не ми мърдаше :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Победа за Гришонови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано13.06.12 03:06



Аууу, строга какичка, ей.... Може ли и с мен така, плиз? Обещавам да си изям цялата филийка и да си прибера сам... камиончетата



A man only sees what he wants to see...

Тема Родик/Хюитнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 04:51



двойка на Куинс


ей те това ще е нещо култово :)
Желая им най-искрено успех, дано да мога да ги гледам поне веднъж ама май двойките не ги дават никъде, но ще видим де :)
Уфф

Иначе в Хале, Рафа се пуска и на двойки, като днес с олимпийския си партньор, Марсел Гранойерс ще играят срещу Виктор Троицки/Микал Мертиняк



Тема Re: Победа за Гришонови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 06:38



Да Мюлер е по-добре от Мъри, Типсаревич, Цонга, Маю или Ф. Лопес за втори кръг.

Изобщо не ми пука към къде вървя... Ти май имаш нещо против малките и с високомерието.





Тема Re: Родик/Хюитнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 06:38



Ако са на първи корт ще ги следим по Интернет!





Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 12:20



Как да е дерби като Щепанек и Сепи нямат почти никакви успехи на трева? Секси има добри волета и е доста техничен, разбира се, но на хард е по-опасен. Освен това Радек е в дупка напоследък и аз лично очаквах лесна победа на италианеца, който има доста по-плътни граундита, но явно не е имал толкова време да свикне с тревата след епопеята с Джокович в Париж. Хаас - Томич и Раонич - Печнер са си класически дербита, нямаше как да има и трето.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Бърнард Томичнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 12:22



Гола вода е тоя Томич, казах ти, че нищо няма да стане от него.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: д-р Ивонови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 12:25



Двамата са правили и доста по-хубави мачове, Лейтън наистина беше трагедия, но срещу тенисист като Карлович е доста трудно да напипаш какъвто и да е ритъм особено като не си играл толкова време. Това беше възможно най-неприятният жребий за Хюит, срещу всеки друг поне щеше да си потренира ударите от основната линия в нормално темпо, а не да гони непрекъснато хвърчащи слайсове, хех. Иначе Ивака на тази трева е почти непробиваем, но и той не показа нищо от дъното на корта, така че не очаквам да направи нещо кой знае какво и този път на Уимби.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Победа за Гришонови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.06.12 12:29



Ти си голямо момче, две филийки за теб





Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Henman]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано13.06.12 14:39



А Раонич какви испехи има на трева?


За дерби понякога трябва да се избира е труден за прогнозиране мач с равни коефициенти на букитата. Раонич беше смазващ фаворит срещу Печнер според букитата, докато при Сепи и Щепанек имаше равни ставки.
И двамата си имат успехи на трева, явно те е било шубе да го слагаш дерби този мач и ето сега щеше да си - точки и то срещу топ конкурентите ти.



Тема Григор Димитров - Мюлернови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 16:40



Нашия взе първия сет след тайбрек


Браво ве!!



Тема Re: д-р Ивонови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 16:41



Тоя нещастник Карлович само дето прецака Хюит, мамка му и дългуча, нема ли да се отказва деба


Ей сега пада от скучния Лу?!

Родик току-що и той си замина рано, рано, няма смисъл да се мъчи повече...



Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 16:44



Не знаех, че дербитата значат само и единствено успехи на настилката...
Е, Сепи има титла на трева например, а Щепанек винаги си е заплаха на тази настилка с неговата сервис-мрежа, както и да е. Иначе аз като определям дербита не робувам на точната бройка. Както понякога съм праскал по 10 дербита на кръга, че и повече, така понякога има само две, три, както дойде.
НП де, ти си решаваш естествено.





Тема Григата сервира за мача срещу Мюлернови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 17:07



Май твърде недоверчиви сме станали към Григор, а ето че той играе по-добре от Мюлер, досега дори един дюс за два сета не му е дал на свой сервис, а проби сега на нула. Дано комфортно си затвори мача и утре една среща с Мъри мисля ще е супер.




Тема Re: Григор Димитров - Мюлернови [re: Diavolo]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано13.06.12 17:07



браво Гриша, ако биеш и следващия кръг......



Тема Айде, сервис на нула за нашиянови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 17:09



и 2:0 сета - браво на Григор. Програмата максимум я изпълни, ся ако земе да тресне Мъри и ще е едно малко чудо






Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: alessandron]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано13.06.12 17:10



време му е за 250 точки мисля:)



Тема Re: Победа за Гришонови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 17:12



Кво стана? Дойдохте ли ми на думата? Гришо спечели.





Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Mapaдoнa]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 17:14



А дано - чул те Господ






Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Mapaдoнa]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано13.06.12 17:36



Ти пък откъде се пръкна?


добре дошъл, гледал съм го на клипчета Марадона, велик е!



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано13.06.12 17:37



да тресне Мъри?
Ти Маю не го броши за съперник, а?
ох заеби, изобщо не трябваше да се пуска тази година на Куинса, Анди. Като го гледам как се хлъзга и гримасничиши, ужас. Маю се подиграва с него на корта





Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 17:44



Е точно за тва де - Григор може да бие Мъри, ма не и Маю (майтап е тва, разбира се, твоя човек обаче нещо хич го няма на сервис, тая болежка в гърба явно е много неприятна и наистина по-добре да не беше играл тук като че ли, за да си почине за Уимби).




Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Murray]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано13.06.12 17:45



:) ако знаете добър учител в София по тенис може да препоръчате...идеален спорт след активна футболна кариера:)



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 17:54



Мъри играе антитенис, за доброто на турнира е хубаво да напусне.
Как може такъв магедник като Маю да се натресе точно на него...

Досега Мъри има зверски късмет и е разнасян яко на тревата.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 18:02



Четох какво си писал в кафето, че си скептичен за Гришо срещу Мюлер (то и аз де) ма ето, че победи нашия човек. Не очаквах, но еваларка!
Сега искам да играе с Мъри.

Бе не знам дали има реални шансове срещу който и да е от двамата, ама то и днес нямаше много срещу Жил. Ако е с Мъри най-вероятно ще е на ТВ корт. С Маю не съм сигурен.
Преди писах, че имам големи очаквания от Гришо на трева (поне на Уимбълдън, ако има късмет на жребия). Тва миналата година срещу Цонга ми е запечатано в главата и ми се иска нещо подобно, но с различен край



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано13.06.12 18:06




Григор крампата да бие Мъри, ааа не паднах от стола от смях



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 18:15



Надцених това лузърче Мюлер. На него му дай голям корт и топ 10 опонент за да се развихри, а такива мачове обикновено губи, за това и цял живот ще си остане на чаланджър ниво.
Браво на Григор все пак, дори нямаше и дюс в неговите подавания ако не се лъжа?



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано13.06.12 18:36



Какво се смееш? Гледай твоичкият да не падне още сега, пък Григор не го мисли.


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано13.06.12 18:46



Според думите на Томи Хаас(или журналистическа измислица) Анди "само изглежда, че е контузен, а после тича като котка".
Ето че и Мъри се присъединява към групичката със "съмнителните" травми. Друг е въпросът дали ще бъде разпънат на кръст както някои други.


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 18:47



Мисля, че не. Не съм чел коментарите на живо в кафето, следях лайвскора, но не константно. Даже очаквах тайбрек и във втория сет, ама той нашия проби на нула при 4-4 и после си взе подаването на нула.

Сега включих да гледам Мърката и не виждам много болежки. Тича си момчето. Дано добута мача и утре да го гледаме с Гришата.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 18:54



Мъри винаги е бил антипример за поведение на корта, друг такъв ''артист'' е Дел Потро. И двамата играят перфектно номера на умрелата лисица. Ноле и той е правил тия номера и е гримасничел, но няпоследък поизчисти тези неща, а и поне аплодира хубавите изпълнения на противниците му, докато Мъри обикновено псува, а Дел По се клати като мумия и всеки момент имаш чувството, че ще се разпадне.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 18:54



Ти си обсебена с Мъри и фена му.





Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 19:06



На мен пък ми се иска Маю да бие. Много красиво играе, но прави и глупави грешки. А Мъри си е връщач и на тревата. Преди го харесвах, но играта му взе да става все по-грозна и неефективна.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: speranza]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 19:12



Така е, гледам го в момента и само си ги връща топките, ама някак си ми се струва по-атрактивен мач срещу Мъри, не срещу Маю. Иначе и аз мисля, че Гришо има повече шансове срещу Никола, ама не много де



Редактирано от Heмa 3нaчka на 13.06.12 19:12.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 19:28



Аз поне не виждам огромна разлика между Ноле и Мъри, ама както и да е.



Тема Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 19:35





хохохохох мачкаййййййй псуващи дефанзетааа, хахахаха

Има справедливост на този свят.
Браво на Родик за точния резултат, аз очаквах погром, но нищо поне познах знака, ей такива прогнози показват истинската класа! Надявам се най-накрая да счупи каръка и да вземе и първи ГШ.

Редактирано от Diavolo на 13.06.12 19:36.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 19:36



Аз виждам. Най-огромната е в постиженията.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 19:38



Бог на излизанията на мрежата!



Родик панда. :(



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 19:39



Някои уникални отигравания на Маю, хубави уинъри от бекхенд. Ако не беше направил толкова грешки, можеше и в 2 сета да спечели. Много се радвам за него, дано да стане интересен мач с Гришо.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 19:45



И ся? Кажи си прогнозата за мача с Гришо :)
Аз мисля, че ако Гришо се надъха, има шансове. Ако не, 2-0 за Маю.
Все пак съм оптимист и мисля, че Гришо ще играе добре.
6-4 6-7 7-5 за Гришо!





Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 19:45



В постиженията и аз виждам, но ти говориш за стил на игра... Ако Мъри е връщач, то тогава и Джоко е. Абе Ноле феновете почнахте вече и да генерализите, а като се има предвид, че Ноле нито е прекалено агресивен, нито прекалено пасивен. Само не знам защо го смятате за техничен.... Той си е просто боец, това е. Не че имам нещо против това,просто вие имате претенции. И според мен миналата година Ноле трябваше да спечели РГ вместо Уимбли, след като е гола вода на мрежата сравнение с един Маю, например. На еднакво ниво са, особено на трева, само на единия психиката му куца.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 19:47



2-0 за Маю, след такава игра няма начин на падне :)
А и заслужава финал тук, защо не и титла, навремето победи Надал, сега Мъри, а само малшансът срещу Родик му попречи да я има титлата.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 19:49



Емииии пепел ти на езика!





Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано13.06.12 20:26



Да не пропускаме, че с Надал му удари един ГЕВРЕК на тревата.

Което е част от Големия му шлем от тайбрек гевреци - Блейки на хардкорт и Федерер на клей. :))))

Сега Никола беше близо да повтори същото в тайбрека.



Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Murray]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 20:37



Точно така, като пусках програмата обърнах специално внимание на мача Андреа Сепи - Радек Щепанек и нарочно не го сложих дерби, защото бях сигурен, че топ конкурентите ми ще го играят по различен от мен начин и ще познаят, а аз - няма. Голям съм хитрец, нали? А сега е време да отидеш на среща с психиатъра!



Раонич няма успехи на трева, защото почти не е играл на трева, иначе играта му е перфектна за настилката. Печнер пък е финалист от миналата година на този турнир и полуфиналист отпреди две, има публиката на своя страна и е вкарвал Надал в пети сет на Уимбълдън в шампионска за Рафа година. Щепанек и Сепи кои са и какво имат? Били равни коефицентите на букмейкърите, буахаха, страшен аргумент, те и за Лу - Куницин сигурно са били равни.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 20:42



Карло как може така да се изложи? :( Като гледам резултата, сигурно е имал мачболи.

Иначе Маю е БОК, дано го вземе най-после този турнир, заслужава много повече от един Куери например.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Henman]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 20:56



Брех, Маю какво общо има с Българския Олимпийски Комитет





Тема Диа Евтимованови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 21:02



Трета поредна победа в Бад Гещайн и е в втори кръг на основната схемма.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 21:54



Падна като Мъри от Маю ли?






Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 21:55



Точно така, до 30 най-много се стигна. На сервис беше повече от безепелационен, нека сега задържи това ниво и с Маю.




Тема Re: Победа за Гришонови [re: Banditoo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано13.06.12 22:17



Леееко си в грешка!
Да ти се падне Жил Мюлер на трева определено е да ти се е паднала "късата клечка"! Като не знаеш и не разбираш, по-добре си мълчи по темата, вместо да се излагаш като кифладжия.


Е, верно - гледам, че нашия си го е треснал в 2 сета, но това не променя нещата...




Тема Re: Победа за Гришонови [re: Naki]  
Автор Banditoo ()
Публикувано14.06.12 06:36



Наки аз много добре знам и много добре си правя изводите. Оказах се прав, сега можеш ти да замълчиш.

Аз следя Мюлер, а ти не. Гледал си му един мач, а си правиш изводите от него, хайде по-сериозно.

Редактирано от Banditoo на 14.06.12 06:40.



Тема Григор - Маюнови [re: Diavolo]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 10:21



1-ви мач на centre court, дали ще го дават по евроспорт?



Тема Re: Победа за Гришонови [re: Banditoo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.06.12 11:32



Едно въпросче, мач на Григор с Мюлер даваха ли го на живо по Евроспорта??




Тема Re: Григор - Маюнови [re: Mapaдoнa]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 14:00



Би трябвало, в програмата им е




Тема Re: Победа за Гришонови [re: Naki]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 14:00



Не, беше на корт 1, а на Куинс освен на централния корт няма камери другаде.




Тема Pробив за Маюнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 15:06



След няколко грешки на Григор, една от която елементарна.
Ае ся гони дивото.
Маю сервира на ниво. А първите 2 сервис гейма, когато не му влизаха първите сервиси, Гришо се лигавеше на ретур.



Тема Re: Pробив за Маюнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 15:26



аре бе къв е тоя смешник Маю, колко точки за пробив му трябват на нашия да го удари в тоя 10 гейм ебаси....



Тема Re: Pробив за Маюнови [re: Mapaдoнa]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 15:33



Ебаси гейма а? Чак на 9-та проби





Тема Re: Pробив за Маюнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 15:34



Много бързате, това е трева. Григор традиционно има проблеми на ретур, обаче взе да се напасва - само да вземе да вкара малко повече сервис и ще спечели.




Тема Сетче за Гришо.нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 15:43



Е, заслужава си го, след тая борба в 10-я гейм ;)
Да видим сега дали ще продължи да играе така...



Тема Re: Pробив за Маюнови [re: alessandron]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 15:44



Мачкай!!!



Тема Първи сет за Гришатанови [re: Mapaдoнa]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 15:47



Почна по-сковано в началото, пълна липса на ретур и бекхенд, като Маю проби в седмия гейм след добра атака от блок бекхенд ретур и излизане на мрежата. След това обаче Григата взе много бързо да влиза в мача, имаше два шанса за пробив при 4-3 за франсето, но не последователни - не успя.
Драмата беше десетия гейм - цели 9 шанса за пробив на Григор, 15-40, после сумата адвантиджи, а Маю два пъти имаше сетбол. В тоя гейм Димитров обаче напипа ретура, от форхенд на два-три пъти направо отказа франсето да му бие първи сервис на тази страна и Маю блъскаше само на бекхенд. Никола имаше и късмет на един брейкбол, с хоук ай спаси точката за пробив, но накрая Гришата го уби от бекхенд с красив пасинг диагонал.
В тайбрека всичко се реши в третата точка - добра реакция на Григор при сервис в тялото, заби труден ретур от форхенд, а после от бекхенд направи красив лифтиран лоб. Последваха ас и невърнат сервис, а при първия сетбол още Григор успя да върне сервиса на Маю и спечели разиграването отново след пасинг от бекхенд, който франсето не можа да върне с деми воле обратно в корта.




Тема Пробив за Гришонови [re: Mapaдoнa]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 16:02



Да заповядва следвашия!



Тема Ето го и пробивът за Гришата във вторатанови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:03



част - за 3:2. Маю вече стана съвсем предвидим на сервис, само на бекхенд на Григор сервира и го улеснява много по този начин на ретур. Нашият обаче с малко късмет взе тоя брейк - Никола сервира по изключение на форхенд, Григор върна, но франсето беше в малко по-добра позиция, обаче прасна бекхенда по правата във филето на мрежата и топката излезе аут покрай подхлъзналия се Гришо.
Мачът не е свършил, но определено при разиграванията от основна Григор е доминиращ, а поредицата от добри ретури от средата на първия сет разколебаха Маю и той на мрежа вече не смее да излиза ...




Тема Re: Пробив за Гришонови [re: Mapaдoнa]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 16:03



Е чакай де

Само с пробив води. Дай да вземе мача, тогава да се поздравяваме.



Тема Re: Пробив за Гришонови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 16:05



какво да го чакам като гледам какви ретури праска:)



Тема Ех, голям шанс пропусна Григор - 0:40нови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:09



Два поредни ретура, които едвам вкара и улесни Маю, а при третата точка също слаб ретур от форхенд. Спокойно всеки един от тия брейкболи можеше да го вземе, дано сега нещо не се прецакат нещата ...




Тема Re: Ето го и пробивът за Гришата във вторатанови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 16:10



От 0-40 за малко да пробие за 5-2. Маю се стегна и си взе подаването, бех го отписал вече, ама виж ти... все още има мач.
Гришо не бива да допуска да се стига до 3-ти сет.



Тема Re: Григор - Маюнови [re: Mapaдoнa]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 16:18



резонна победа на бъдещия номер 1:)



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано14.06.12 16:23



Типично за Маю - един хубав мач срещу тенисист, който е много по-напред от него в ранглистата и когато всички го определят за фаворит, налива гипса. Хубава победа все пак за Гришо!



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Григор - Маюнови [re: Mapaдoнa]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 16:24



Чак резонна.
Аз очаквах поне един сет да загуби, ама виж ти, още по-добре, че не стана така. Евалацийка!
Във втория сет явно се отпусна и почна да играе много добре. Ретурите бяха на ниво, с форхенд натискаше Маю, а с бекхенд направо станаха няколко шедьовъра.
Много качествен мач.

Редактирано от Heмa 3нaчka на 14.06.12 16:25.



Тема Браво на Григорнови [re: Mapaдoнa]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:27



Страхотен мач за него от гледна точка характер и повдигане на нивото на игра - щото Гришо почна слабо, но след това реално вдигаше нивото непрекъснато и втория сет трябваше да разбие Маю, но изтърва 0:40. Сега на 1/4 финал има шанс срещу Кевин Андерсън, дръвце е южноафриканецът и дано Григор го надлъже. А полуфинал, евентуално и дано, ще е даже срещу по-лесен съперник според мен - всичките в тая четъвртина имат кусури - и Малис, и Банди, да не говорим за Болели или Роже-Васлен.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.06.12 16:43



Браво на Гришо! Следва мач срещу Кевин Андерсън.


Предавам се, ще акам!

Тема И Цонга стегна куфарите.нови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.06.12 19:25



Както са тръгнали изненадите като нищо нашият може да е новият шампион




Предавам се, ще акам!

Тема Re: И Цонга стегна куфарите.нови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.06.12 06:06



Ти мани майтап ама това е уникален шанс пред Григата, така му се отвори всичко, не е истина


Ако мине през Андерсън, което ще е рубикона, то спокойно може да запише и финал?! Ти представяш ли си кактв шанс е това??? :О :О



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.06.12 06:09



АбЦолютно :о
Жалко за такъв магесник, поредния талантлив французин, който ще си остане само с това, е не е малко сега пък. Не може само титлите да са критерий, но понякога да те хване яд за тия врътки...
На мен Маю ми се видя и доста поизморен.
Но това не намалява кредитите на Григор, който изигра страхотен мач и се вижда, че тревата най-добре му пасва като постановка на ударите му.
Преди малко изгледах мача на запис.



Тема Re: И Цонга стегна куфарите.нови [re: Diavolo]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано15.06.12 10:12



кефи ме какъв бекхенд прави от коляно, няма по-красив удар от хубавия бекхенд по правата с една ръка:)



Тема Re: И Цонга стегна куфарите.нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 15:35



Днес мисля, че ще е трудничко, но не невъзможно.
Ако победи, ще мислим за по-нататък :)
Айде, че почват след малко. Дано да не вали, че нямам много време за гледане.



Тема Григор - Андерсъннови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 15:41



Тоя турнир заприличва на ебати и касапницата, всички поставени отпадат или са с много сериозни трудности - Типсаревич и той отпадна, Банди сега се мъчи с Роже-Васлен, само Чилич май дотук играе отлично. Открива се шанс за някое от тия момчета, дето обикновено седят с огризките, да спечели престижна титла. Григор трябва да се възползва и да стигне до полуфинал, където вероятно ще е с Малис и шансът за финал е много голям. Дано, дано да играе добре Григата, има вятър днес и това не е хубаво за него, но все пак не е и непреодолимо препятствие.




Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 15:55



Тоя Андерсън много добре сервира, баси. Нашия още не му е хванал цаката. Ама е рано де. Ще трябва май да ползва блок-бекхенд иначе... с тоя биг-хитър....



Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 16:10



Мачът дотук е много качествен, Андерсън е с много тежки удари и принуждава Гришата рано-рано да показва целия си технически репертоар. Въобще трудничко си взима сервисите Григор, но не пуска точки за пробив, а имаше вече една възможност, но оня наби много як сервис на бекхенда. Тайбреци е ясно, че ще има, дано Григор е по-хитър там.




Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: alessandron]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано15.06.12 16:16



нещо тегави са му сервиз геймовете на нашия, особено на втори сервиз много нисък процент има на успеваемост....но показва характер и не допуска да се стига до break point



Тема Е тва беше голема простотиянови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 16:23



За кво играе толкова рисков драйв, можеше спокойно да остави топката да тупне, по тоя начин Андерсън щеше да е принуден да спре и да гадае къде ще иде удара и да отвори корта изцяло

На сетбол така да играе е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ !!!




Тема Re: Е тва беше голема простотиянови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 16:24



Еми, прееба се. И аз мисля, че щеше да е по-добре да изчака ама... нещо нервичките.



Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 16:27



Абе Гришата трябва да направи нещо. Ако продължава така си отива към 2-0.
Сервисите са яко шибани и не може да ги връща. Има и вятър, така че... не е никак лесно
Аре, ся пък прекратиха мача.



Тема Кур за мръсното английско временови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 16:28



Титла да не видят на къвто и да е престижен спорт тия лайнари.




Тема Re: Кур за мръсното английско временови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 16:30



Яко гадно. Аз и на РГ се издразних. Ся и тук е същата работа.
Май май идеята всеки централен корт на турнир да има покрив не е лоша. Ебати, прецаква ти всички планове.



Тема А Надал яде бой в Халенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 16:39



Райбера яко го разнася, ама то в техните мачове не е изненада немецът да взима сет. Надал хич и не се напъва обаче, ударите му нещо късички идват като цяло и това дава предимство на по-агресивния Колшрайбер. Ясно, че за Рафа тоя турнир е подготве, но малко може да се понапъне






Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 17:02



Да видим Гришо как ще влезе сега в мача след прекъсването и най-вече дали Андерсън ще продължава с тоя убийствен сервис.
Дано се обърне палачинката.



Тема И Райбера се спаси от 0:40нови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:03



Грешка на Надал от ретур, можеше да е директен уинър, после пак лесна грешка в разиграване, после вече хубав сервис и уинър от форхенд. Райбера даже направи след това ас на втори сервис от адвантиджа по правата ...




Тема Re: А Надал яде бой в Халенови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (Надалист)
Публикувано15.06.12 17:04



Е,Райбера си е райбер.Безспорна класа на трева.Ако не се лъжа миналата година той взе този турнир?Или май беше Хюйт...

珠穆朗玛峰


Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.06.12 17:10



От дюс страната беше. Иначе Надал наистина изглежда леко демотивиран, но той толкова си и може на нормална трева, така че без оправдания. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: А Надал яде бой в Халенови [re: Christianssen]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.06.12 17:11



Той беше след отказване на Печнер на финала, Хюит спечели през 2010 срещу Фед.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.06.12 17:12



Е как за толкова години не се научи, че Рафчо има вроеден усет към тревата и е много силен там? Не си гледал достатъчно тенис, мда.... аматьор до аматьора майно льо в тоя форум, пфу



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 17:13



Тоя боклук Андерсън изкара ебати сервисите точно в най-трудния момент за него... е няма си късмет Гришата и тва е.



Тема И какъв лоб на Колинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.06.12 17:14



И после ми говорите колко бил напреднал Надал на мрежата.

Рафа буквално сложи топката на ракетата на Коли след като беше изпълнил отличен сечен сервис, от неговите най-противни, и целият корт беше празен. Отговорът на немеца беше архитектурно точен лифтиран прехвърлящ удар, сега прекрасен ретур от бекхенд и пробив.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.

Редактирано от Henman на 15.06.12 17:15.



Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано15.06.12 17:16



имам усещането, че нашия почва да напипва мача



Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Henman]  
Автор Christianssen (Надалист)
Публикувано15.06.12 17:17



Добре че на Уимби тревата е по-качествена

Трябва и малко повечко почва да й сложат за да може да се подхранва допълнително.Тая в Хале не ме кефи особено

珠穆朗玛峰

Тема Re: Григор - Андерсъннови [re: Mapaдoнa]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 17:17



Той като напипа нещо, и почва да вали

Всичко е против него днес :О



Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Christianssen]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.06.12 17:22



А почва, какво да си дават парите за глупости, направо малко клей да насипят викам аз, хранителен такъв, ама само да не е син



A man only sees what he wants to see...

Редактирано от naja_haje на 15.06.12 17:23.



Тема И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:26



Райбера го би в стрейтс, без много-много драма.




Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:27



Абе как от дюса бе, при 40-40 го направи тоя ас.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.06.12 17:28



Хайде и Рафа изгърмя





Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.06.12 17:28



Да де.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:28



Задължително трябва да е трева от Гери Вебер






Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:29



Оф, все се бъркам






Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.06.12 17:30



Това е програмирана загуба, на Уъмбълдън пак ще страдат всички хейтъри, хохохохохо!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.06.12 17:31



Абе стига бе

. Не ме карай да се разконцентрирам, мия чаши сега



Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:31



Туй изобщо не го оспорвам, ся и Фед мое едно програмирано да падне






Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 17:32



И пишеш в клубчето? Хм, кво точно използваш, за да пишеш?






Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.06.12 17:34



Облечено в гумена ръкавичка пръстче

. Чашите киснат в киселина, отвреме навреме разбърквам, крайно съсредоточено



Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: joy_r]  
Автор Christianssen (Надалист)
Публикувано15.06.12 17:35



Чаши не се мият ся,а между 20-45 и 21-45.Аз сега ще ги приготвям,а миенето май ще го отложа за утря



珠穆朗玛峰

Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано15.06.12 17:37



срамна работа, ама тия дебели контракти са затова. в договора имало клауза, че за да си получи цялата сума от участието, трябва поне 1 кръг да минеш, Рафа чак и на двойки се пусна...но дотам. а иначе Райбера си е шампОан на тоя турнир и си е вкъщи, а Надал с такава досада доигра мача, че аз ако бях и 1 евро нямаше да му дам... кво да ги праиш- печалбари



VAMOS!

Редактирано от A.Agassi на 15.06.12 17:39.



Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: Christianssen]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.06.12 17:38



Туй работни чаши бря. Домашните е всеизвестно, че се мият от ММ във всяка къща





Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.06.12 17:38



Давай, Гришо





Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано15.06.12 17:42



МАЧКАЙЙЙЙ!!!



Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.06.12 17:49



Еми трябват му парички за нов часовник



A man only sees what he wants to see...

Тема Сет на сет - браво на Григатанови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 18:01



Успя да се възползва от тия дъждовни паузи и да изтръгне пробива за 3:2, след това рутинни геймове за сервиращите. Сега решителен сет, лошото е, че оня южноафрикански кулокран сервира първи ...




Тема ЙЕСнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 18:16



Какви два ретура на Григата само, особено тоя за 30-40 - тръгна леко предварително и сервисът на Андерсън по диагонала му се върна в краката като от стена. Сега, Гриша, спокойствие и много първи сервис - давайййййй






Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Mapaдoнa]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано15.06.12 18:46



Браво на Гришо! Това му е първи 1/2 финал на ниво ATP. Кой ще му е следващият съперник?


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 18:55



Или Малис, или Налбандиян. С който и да е, може да победи.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано15.06.12 19:23



Така като гледам проклятието от Куинс застига и Хале. След като Надал напусна турнира нищо чудно и Федерер да го последва.


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.06.12 19:25



Е то за Федерер беше ясно, че ще има тежък мач. Раонич е почти непробияваем, а тайбрек, особено на трева, си е надстрелване общо-взето с голяма доза късмет.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 19:34



Федерер, за разлика от Надал, играе далеч по-добре, но Раонич с тоя сервис може спокойно да ограничи до 2 от 3 сета най-много един пробив на тая настилка. Сега си отива на втори тайбрек, като във втория сет Раонич отърва 0:40, но все пак Фед го проби точно тогава. Иначе можеше и втория сет да мине през тайбрек.




Тема В крайна сметка Роджър показа класанови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 19:49



Уби Раонич с комбинация от блок ретур, после и слайсове намери точно като му трябваха и затвори комфортно тайбрека със 7-3. Мислех, че Милош най-после може да има шанс, но се оказа, че не Фед, ами Надал отби номера на тоя турнир ...




Тема Re: В крайна сметка Роджър показа класанови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.06.12 19:50



Статистиката за точки за пробив след мача беше яка обаче:

0 от 0 за Раонич, 1 от 4 за Федерер, като всичките тия 4 бяха в един и същи гейм. Мъжки мач, би казал някой ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: В крайна сметка Роджър показа класанови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.12 19:52



Да, можеше да е и мач без пробиви, щото Раонич спаси 0:40 всъщност, но стана още по-зле за него - пробив в същия гейм от четвърти опит. Иначе Роджър добре изглеждаше на сервис и в движението с крака като цяло, дано на Уимбълдън да е още по-добре.




Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано15.06.12 20:13



хехехе, някой да пише на нажата, ако му има координатите, че дяволето му е хакнал профила и пише от негово име





Тема Re: В крайна сметка Роджър показа класанови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 00:08



Ей, тоя Федерер голям заядливец... Толкова ли не може да остави един рекорд на Сампрас? Аре да му се пада Фая в 1 кръг на Уимби, а на Надал - Григор.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: И айде стига толкоз Германия за Надалнови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 11:30



Да и виж само как като по програма се отказаха и от 1/4 финала на двойки Рафо и Марсел... :)



Тема Re: И какъв лоб на Колинови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 11:31



Е ти от едно разиграване ли си правиш такива изводи


И най-добрите майстори на мрежата са правили смешни волета и са ме втрещявали, това е труден удар и топката не винаги те слуша... :)



Тема Re: И Райбера се спаси от 0:40нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 11:32



хм хмх на мен ще ми е любопитно какво ще стане ако Райбера се натресе на Надал на Уимбълдън... :) Да не си помислиш обаче, че не искам такъв мач, напротив... :)



Тема Re: В крайна сметка Роджър показа класанови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 11:35



хех нищо учудващо, за пореден път Раонич трагичен на ретур :О



Тема Re: В крайна сметка Роджър показа класанови [re: Henman]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 12:17



Хаха, Гришо ще му вземе ли сетче на Надал на трева?





Тема Аве тоя Полковникнови [re: Henman]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 13:51



май се бори да постави антирекорд.

40 минути и вече Фед е на 1 гейм от победата.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Аве тоя Полковникнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 14:05



този днес дето е на корта определено не е полковникът, а редникът със скъсания пагон...





Тема Re: Аве тоя Полковникнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 14:26



Направи пробив при 5-2 и може би хвана един час, иначе по едно време рекордът на Руседски изглеждаше заплашен.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема * На някой направи ли му впечатление *нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 15:17



че на полуфиналите в Хале имаме четирима олд скул играчи изпълняващи бекхенда с една ръка и с афинитет към агресивната игра, техниката и излизанията на мрежата. Но най-вече бекхенд с една ръка, това не знам дали не е и рекорд за последните няколко години - 4 от 4



И като прибавим покрива и осветелнеието + перфектната немска организация и всичко останало, защо по дяволите нямаме Мастърс на трева в Хале?!



Тема Re: * На някой направи ли му впечатление *нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 15:20



Вчера точно се бех наканил да пиша по темата, ама Григата би и се отплеснах. Дам, най-после малко от доброто старо време.




Тема Re: * На някой направи ли му впечатление *нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 17:01



А какво точно трябва да се промени, за да може турнир като този на Гари Вебер да стане М1000?



Тема преди Григор - Налбандяннови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 17:38



Ужасен вятър в Куинс. Това си е направо буря. Чилич и Куери изиграха един пълен с пробиви и обрати мач, доста слаб като ниво, но какво да се прави.
Това прословуто английско време...
Лошото е, че се задават облаци и пак може да има дъжд :(
Но най-лошото е, че когато има такъв вятър то той пречи на този, който има по-добър/силен/сигурен сервис, а Григор тук има сериозно предимство пред Налбандян. Освен това контролът на бекхенда с една ръка е по-труден при тези условия. Лошо. А и Налбандян е по-опитния и хитър от двамата.
Дано все пак нашето момче успее да се пребори, уфф
Срещата започва след малко, е нали щеше да се дава по Евроспорт Инт. какъв е тоя пиклив Льо Ман





Тема Re: * На някой направи ли му впечатление *нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 17:46



Много неща... Парите най-вече... Лобирането в АТП и най-тежкото нещо да се намери място в календара...
Защото един Мастърс няма как да започва веднага след турнир от големия шлем и другото, няма как един Мастърс да бъде седмица преди започването на турнир от големия шлем.
Много е малка разликата между Ролан Гарос и Уимбълдън - само две седмици астрономически.
Ако е възможно Ролан Гарос да се издърпа с една седмица или по-скоро Уимбълдън да започва с една седмица по-късно ще е перфектния вариант. Само че това да стане е изключително малко вероятно, под 5% Говорим за традиции, рекламни договори и т.н. А и точно в този отрязък от времето чисто метеорологически е най-добрия за провеждане на двата турнира.
Така че ако ще има изобщо някога Матърс на трева то това ще е точно на Хале или Куинс и ще си е същата седмица веднага след края на откритото първенство на Франция по тенис.
Така че опираме до финанси и лобиране.



Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.06.12 17:47



дават го вече :)))

Айде Гришооооооо!

П.С. Налбандян позаслабнал ми се чини





Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 17:50



Дават го, споко. Дано пък Банди да е по-уморен, супер гаден е тоя вятър ...




Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 17:53



е проби веднага :(



Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.06.12 17:55



Че той от доста време си е така, ама и на вейка да стане, пак ще си остане Банди-Дебеланди... традиция



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.06.12 17:58



хахаха, явно отдавана не съм го виждала



Гришо върна пробива

при този вятър ще е чудо да си задържат сервис геймовете



Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 18:09



това не е тенис просто...
вятъра си прави каквото си поиска с топката. :о
спира я, вади я малко извън линните, ужас.



Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 18:11



Пфф, пак грешки на Гришо на мрежата и брейк.



Тема Re: преди Григор - Налбандяннови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 18:21



Абсолютно гадно и за двамата, най-вече за Гришо. Ташак отвсякъде. Нито сервиса може да си ползва както обикновено, нито пък слайса работи добре, но не знам до каква степен се дължи на вятъра.



Тема Много е зле с тоя вятър,нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 18:32



но и Дебелака си е по-опитен и си личи, дееба. По-хитро играе аржето, по-малко грешки прави и логирчно губи сета. Ех, мамка му, такава разцентровка на сервиса прави това скапмано време ...




Тема Re: Много е зле с тоя вятър,нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 18:36



Дано да се обърне палачинката, като вчера, но нещо не ми се вижда надъхан като вчера Гришата. Криво му е и си личи. Сервиса на Банди не е кой знае какво, ама нещо не успява да го натисне както си трябва.



Тема Re: Много е зле с тоя вятър,нови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.06.12 18:40



Добре, че гледам мача, че иначе това ти мнение е в стил 'бандито' и се разбира точно обратното на това, което казваш :)

Иначе много бързо го отписвате Банди, той си е майстор и без вятър пак щеше да спечели.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Много е зле с тоя вятър,нови [re: naja_haje]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 18:45



Нещо ми се струва, че Гришо сдаде багажа. Не го отписвам още, ама вместо в тоя сет да е по-стабилен и концентриран, май е по-зле.
При разиграванията Банди си диктува. Нашия е стегнал ръката и... така не става.



Тема Re: Много е зле с тоя вятър,нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.06.12 18:47



Е какво ще рече 'стегнал ръката'? На тоя етап Банди е по-добър и логично печели. Догодина, надявам се, картинката ще е различна.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Много е зле с тоя вятър,нови [re: naja_haje]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 18:57



За първи път нашия го докара до дюс от 5-я гейм първия сет.
А при неговите подавания кофти.
И сега за първи път задържа на 0.



Тема Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 19:04



Айде Гришо!!! Върна брейка, и макар без първи сервис, успя да задържи подаването си. Банди ми се вижда малко по-зле. Дали умората се появява. Време е.
Стягай се Гришооооооо!!!!



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 19:17



Така е! С 300 зора проби и на смаш не можа да затвори супер важен гейм.
Ай ся, чао.



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 19:18



стягай се ама Григор се подхлъзва постоянно, не знам на лед ли играе на какво ли, но сигурно 20 пъти загуби равновесие, това е предните мачове го наблюдавах. :О :/



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 19:23



Абе да ви таковам с тъпата нагласа да пада - играе добре момчето, първи път му е на тази фаза, кво само критикарстваш - сбърка смача, щото се подхлъзна да не е искал, ебати. Налбандиян е по-опитен и явно тревата все пак не го е уморила дотолкова, че да даде решаващо предимство - вятърът просто повече помогна на опита. Заслужена победа на аржето, следващият път няма да е така - логично е да отстъпи сега. Жалко, но дето викаше и Надал в едно скорошно интервю - идва следващ турнир, следващ мач.




Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 19:24



Как може по толко тъп начин да загуби бе!!!!!
Ебати!!!
Мършавия дебеланко едвам се мъкнеше по корта. Така и не го разигра малко, да го умори повече.
Не го натисна на ретур.
Почна да вкарва топката в игра чак последните геймове на втория сет.
Ай сиктир!





Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 19:28



Бе ти луд ли си бе, едвам се мъкнел по корта - Налбандиян точно в тоя мач разкри целия си репертоар на трева. Логично при екстремни условия Григор да е по-ощетеният, щото колко пъти точно е играл важен мач при толкова свиреп вятър? На Налбандиян това му е 40-ти полуфинал на АТП, на нашият - първи.




Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 19:36



Бе чак да е разкрил целия си репертоар не бих казал, то при тия условия е меко казано невъзможно да се покаже кой знае какъв тенис, но игра много солидно Дебелачето, факт. Държете топката с лифт близко до центъра на корта, пускаше ръката и търсеше ъгли само при по-къси удари на Гришо и хубаво миксираше с къси, когато играеше от горната страна. Нашият пак пробва една камара Федерерови изпълнения и логично допусна твърде много ънфорси. Нищо, на Уимби като му се падне Надал и ще има повторение на Фед - Сампрас от 2001. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 19:43



За да има пълно повторение на 2001 г. трябва да има мач между Григор и Федерер :) Защото Надал не е ГОАТ и не е големия шампион от Уимбълдън, а Федерер е такъв и другото което е стилът на Григор е много по-близък до този на Федерер отколкото на Надал, така че греда. :p



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 19:53



Идеята е младокът да прекъсне победната серия на уимбълдънския доминатор, а Федерер няма дори полуфинал на Уимби от 2009. :) Надал също загуби от Джокович миналата година, но другото е все титли + два финала през 2006 и 2007, тоест няма по-малко от финал в Лондон от много далечната вече загуба от Мюлер във 2 кръг. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 19:55



Да не говорим, че Джокович, като го накажат за употреба на допинг, ще дадат титлата от миналата година на Рафа както беше в колоезденето с Контадор и Шлек. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 19:57



не ми говори за Контадор, че ми е болна тема :о :/
кога обаче първа титла за Шлек с каране, кога? :)
таз година пак няма да е, сигура...



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 20:02



Това е дълга тема, но специално през 2010 Шлек щеше да си бие с каране, ако Контадор не беше предприел атака при паднала верига на колелото на Анди в един от планинските етапи, в който, при нормални обстоятелства, Шлек даже щеше да го бие. Това е възможно най-неспортсментската постъпка в колоезденето, по принцип никой не го прави, като закон е. Миналата година обаче Еванс беше феноменален на часовника.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.06.12 20:03



Добре де, айде Раонич Надал тогава, докато още има трева






Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.06.12 20:08



Брей, брей не знаех, че следиш и колоезденето :о
Браво, браво

Ами така си е всъщност, тогава тази постъпка на Контадор разбуни много духовете и имаше много 'ЗА' и 'ПРОТИВ' Лично за мен не беше коректна постъпка наистина, но това е положението. Миналата година Анди не беше подготвен перфектно за тура според мен, а Еванс издържа в най-гадните етапи и не позволи на Шлек да му направи голям аванс, а и знаеш какво стана с Франк и това също повлия негативно на Анди.
Тази година забрави за триумф на Анди. За мен големия фаворит е Брадли Уигинс макар Кадел да го харесвам повече. Анди получи травма на Дофине Либере и е под въпрос за тура, но и да не беше тази контузия той е много далеч от добрите си години. И така

Редактирано от Diavolo на 16.06.12 20:09.



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.06.12 20:17



Така е, но според мен Шлек си заслужи победата през 2010. Беше в по-добра форма от Контадор, спомням си дори, че накрая на часовника му водеше на първата контрола, което е ЧУТОВНО постижение предвид качествата на двамата. Да не говорим, че Анди тогава спечели една изключителна битка между двамата в легендарния етап Турмале. Аз познавам човек, който се занимава професионално с колоездене, и мога да ти кажа, че беше меко казано възмутен от постъпката на Контадор в онзи планински етап, а не е като да е настроен негативно към испанеца. :) Просто това е все едно във футбола да вкараш гол, когато трябва да върнеш топката в притежание на противника, крайно неспортсментско... И така



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.06.12 22:13



Абе вие гледате ли кърлинг?





Тема Re: В крайна сметка Роджър показа класанови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 08:29



Вече му е взимал. ;)



Тема Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 14:28



излъга Хаас в първия гейм и сега се започва бомбардировката от сервис. :) Докато рефрешна стрийма и вече е 40-0. :))

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 14:37



Не е съвсем така.... Ето Хааз проби.



Тема Re: Сега е момента!!!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано17.06.12 14:47



Май гледат.

Май са "всеядни" откъм спортове!
(или поне "многоядни")


Редактирано от Naki на 17.06.12 14:47.



Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 14:47



Да, за жалост много ми накъсва стрийма, явно всички федерални сте се накачили. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано17.06.12 14:49



Гледам в Bet365.com, като че ли няма проблеми.
Ти къде гледаш?



5:5 - Федята спаси 2 сетбола.


Редактирано от Naki на 17.06.12 14:53.



Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 14:52



виж това, не би трябвало да ти накъсва, а и може би нета не ти е достатъчно бърз, уф

http://www.sportlemon.tv/v-4/0/168/v-416998.html



Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 14:53



Фед спаси 2 сетбола след безумни ретури на Хаас, а сега и зверски късмет с черчевето, крив удар, топката едвам мина мрежата и Хаас изкара слайса доволно в аут





Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 14:54



спаси две сет бола Фед, но прави много грешки.



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 14:55



Бърз е и обикновено нямам проблеми със стриймове, ама днес цикли нещо... Два сетбола видях, че имаше Хаас и познайте какво последва.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 14:56



Таймингът нещо липсва... Закъснява за перфекното нагласявана за удара, а и Томи понамали грешките и ударите са му по-мощни и поразяващи от тези на Фед до тук в мача.



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 14:59



Първият беше доста гаден кик и Хаас трябваше да търси дълбочина, защото беше извън корта, пък и с бекхенд с една ръка трудно се връщат тези. При втория - никакъв шанс, абсолютно неспасяем сервис, Хаас само успя да закачи топката, дори не може да се каже, че е направил ретур.

Но иначе аз Томи го гледах и в други мачове тази седмица и си личи, че е в много добра форма, на Уимби ще е много неудобен противник за всеки освен Надал може би. Странно, защото в най-силните си години беше по-добър на други настилки, най-вече по-бавен хард, но явно това, че вече не се играе сервис-воле на трева му допада, отделно той самият промени малко стила си на игра, а и мачовете са по-кратки и не му натоварват толкова старите кокали. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 15:02



Мдам, така е за сервисите, просто ме хвана яд :)
Но на първия кикър можеше да пробва и да подсече топката...

айде 4-2 :)
яко минипробиви в тайбрека :о
не е много хубав като качество мача, има доста грешки, но поне има драмичка.



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:06



Хаас стегна малко ръката, но на Фед таймингът му е лош. Ако сега не го бие Томи, няма кога.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:06



Ужасен Фед. Аз си мислих за номер две вече.





Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 15:07



Хаха, аз май избързах малко с темата за победа над топ 3 на турнир и ей го сега урочасах Фед и Фед феновете ще ме погнат после





Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 15:18



чакай де, той и да спечели Хале няма да стане номер 2 ;)

п.с. две поредни двойни за Фед, 0-30 ;О



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:21



нетса доста помогна на FedERROR (в днешния мач де, да не ме погнат феновете му)



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:22



титла и полуфинал на Уимбли + финал на Надал. :)



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:26



Иначе, ако Фед спечели Хале, мисслиш ли, че могат да го поставят като номер две ?



Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:29



И защо да го поставят като номер две като Надал е пред него в ранкинга и отделно има по-добри постижения на трева всяка година от 2008 насам (без 2009, когато го нямаше)? Всъщност англичаните май използваха формула, в която включваха резултатите на зелено от предишната година само, но в случая е все тая.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.

Редактирано от Henman на 17.06.12 15:30.



Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 15:35



добрият стар сервис на Фед го спасява до тук :)



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:35



Да, почна и втория да го блъска много.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 15:41



А видя ли сега какво лесно бекхенд воле сбърка :)
ако беше Надал щеше да напишеш, че си е дръвце на мрежата колкото и да е подобрил този компонент, което не е справедливо ;)
Рафа между другото има много сигурно бекхенд воле, виж има какво да се желае от форхенд страната му на мрежата :)



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:44



Федерер беше образец за игра на мрежата до 2004 някъде. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:45



Ааа, ебати точката и Хаас сервира за мач! Това беше като тенис на маса.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:47



То и минаата година сто и колко души бяха пред Серина.



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:52



Много зле. Как така един тенисист, който играе хиляда процента под възможностите си позволява да говори за номер едо. Скоро, може би и никога, няма да види титла с тази игра. Ужас.



Поне немец победи в Германия. Радвам се за Хаас!



Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 15:52



Да, ама Серина беше шампионка за 2010.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:53



Другите нали са пред нея......



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 15:55



Бай дъ вей, Фед не заслужава да бъде арогантен с тази игра.... който знае, ще разбере.





Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 16:02



Оф, абе ти може да бъдеш адски досаден понякога, що не вземеш да четеш по-внимателно? Казах ти вече, че важи както ранглиста, така и постижения на трева от последните 1/2 сезона, Надал е пред Фед и по двата показателя.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 16:10



те точките от Хале нямаше да са му 250, а 160, защото това му е 7 турнир извън позволените 6 други извън ГШ и Мастърсите и щеше да измести Доха, а там взе 90 точки, т.е. 250-90=160
и ок нека са 360 точки отгоре от 1/2 финал на Уимби или общо щеше да има 520 точки на плюс или недостатъчно за да измести Надал.



Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 16:14



Да, досаден съм. Не съм тако вас!





Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 16:15



ето:

he build up for Wimbledon 2012 continues today with the announcement of the 2012 men’s singles seeds. Unlike every other event on the ATP calender Wimbledon does not seed the competitors strictly on the current world rankings.
The Wimbledon seeding system is based on a simple formula taking into account players performaces on grass over the last 24 moths as well as their current world ranking.
The formula is as follows
Take the current world ranking points
Add 100% points earned for all grass court tournaments in the past 12 months
Add 75% points earned for best grass court tournaments in the 12 months before that



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 16:20



И при жените ли е така?



Тема Re: Федкатанови [re: Henman]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано17.06.12 16:21



абе, айде не се плашете толкова от федереалните :) те за разлика от любимеца си, са внимателни, мили, широко усмихнати и любимци на всичко





Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 16:21



и да и не...
там нещата зависели при някои изключителни обстоятелства (но не се уточняват какви са те) от организационния комитет.

Редактирано от Diavolo на 17.06.12 16:57.



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 16:26



По тази логика Квитова ще е номер едно.





Тема Re: Федкатанови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано17.06.12 16:58



тц :о
не може да събере необходимите и точки според мен



Тема Re: Федкатанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано17.06.12 17:01



Еми така се получава. Миналата година шапионка+ финал в Ийстборн + полуфинал през 2010..... Ама при жените нямало такова правило.





Тема Малее тоя Бандинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 17:43



направо помля един от лайнсмените, на човека чак му потече кръв от крака.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема И служебна загубанови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.06.12 17:46



Хахахах, не мога да повярвам как го прасна

Аржентинец бие британци - мухахахаха




Тема Re: И служебна загубанови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано17.06.12 18:16



Аз първоначално не видях какво стана и помислих, че просто не е могъл да спре и без да иска се е блъснал в лайнсмена... Да, да, оптимизъм!



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.