Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 02.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Григор - Маюнови [re: Mapaдoнa]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.06.12 16:18



резонна победа на бъдещия номер 1:)



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано14.06.12 16:23



Типично за Маю - един хубав мач срещу тенисист, който е много по-напред от него в ранглистата и когато всички го определят за фаворит, налива гипса. Хубава победа все пак за Гришо!



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Григор - Маюнови [re: Mapaдoнa]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано14.06.12 16:24



Чак резонна.
Аз очаквах поне един сет да загуби, ама виж ти, още по-добре, че не стана така. Евалацийка!
Във втория сет явно се отпусна и почна да играе много добре. Ретурите бяха на ниво, с форхенд натискаше Маю, а с бекхенд направо станаха няколко шедьовъра.
Много качествен мач.

Редактирано от Heмa 3нaчka на 14.06.12 16:25.



Тема Браво на Григорнови [re: Mapaдoнa]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.06.12 16:27



Страхотен мач за него от гледна точка характер и повдигане на нивото на игра - щото Гришо почна слабо, но след това реално вдигаше нивото непрекъснато и втория сет трябваше да разбие Маю, но изтърва 0:40. Сега на 1/4 финал има шанс срещу Кевин Андерсън, дръвце е южноафриканецът и дано Григор го надлъже. А полуфинал, евентуално и дано, ще е даже срещу по-лесен съперник според мен - всичките в тая четъвртина имат кусури - и Малис, и Банди, да не говорим за Болели или Роже-Васлен.




Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.06.12 16:43



Браво на Гришо! Следва мач срещу Кевин Андерсън.


Предавам се, ще акам!

Тема И Цонга стегна куфарите.нови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.06.12 19:25



Както са тръгнали изненадите като нищо нашият може да е новият шампион




Предавам се, ще акам!

Тема Re: И Цонга стегна куфарите.нови [re: lchWill]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.06.12 06:06



Ти мани майтап ама това е уникален шанс пред Григата, така му се отвори всичко, не е истина


Ако мине през Андерсън, което ще е рубикона, то спокойно може да запише и финал?! Ти представяш ли си кактв шанс е това??? :О :О



Тема Re: Куинс/Хале - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.06.12 06:09



АбЦолютно :о
Жалко за такъв магесник, поредния талантлив французин, който ще си остане само с това, е не е малко сега пък. Не може само титлите да са критерий, но понякога да те хване яд за тия врътки...
На мен Маю ми се видя и доста поизморен.
Но това не намалява кредитите на Григор, който изигра страхотен мач и се вижда, че тревата най-добре му пасва като постановка на ударите му.
Преди малко изгледах мача на запис.



Тема Re: И Цонга стегна куфарите.нови [re: Diavolo]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано15.06.12 10:12



кефи ме какъв бекхенд прави от коляно, няма по-красив удар от хубавия бекхенд по правата с една ръка:)



Тема Re: И Цонга стегна куфарите.нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.06.12 15:35



Днес мисля, че ще е трудничко, но не невъзможно.
Ако победи, ще мислим за по-нататък :)
Айде, че почват след малко. Дано да не вали, че нямам много време за гледане.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.