Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 19:45



И ся? Кажи си прогнозата за мача с Гришо :)
Аз мисля, че ако Гришо се надъха, има шансове. Ако не, 2-0 за Маю.
Все пак съм оптимист и мисля, че Гришо ще играе добре.
6-4 6-7 7-5 за Гришо!





Тема Re: Айде, сервис на нула за нашиянови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 19:45



В постиженията и аз виждам, но ти говориш за стил на игра... Ако Мъри е връщач, то тогава и Джоко е. Абе Ноле феновете почнахте вече и да генерализите, а като се има предвид, че Ноле нито е прекалено агресивен, нито прекалено пасивен. Само не знам защо го смятате за техничен.... Той си е просто боец, това е. Не че имам нещо против това,просто вие имате претенции. И според мен миналата година Ноле трябваше да спечели РГ вместо Уимбли, след като е гола вода на мрежата сравнение с един Маю, например. На еднакво ниво са, особено на трева, само на единия психиката му куца.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.06.12 19:47



2-0 за Маю, след такава игра няма начин на падне :)
А и заслужава финал тук, защо не и титла, навремето победи Надал, сега Мъри, а само малшансът срещу Родик му попречи да я има титлата.



Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.06.12 19:49



Емииии пепел ти на езика!





Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано13.06.12 20:26



Да не пропускаме, че с Надал му удари един ГЕВРЕК на тревата.

Което е част от Големия му шлем от тайбрек гевреци - Блейки на хардкорт и Федерер на клей. :))))

Сега Никола беше близо да повтори същото в тайбрека.



Тема Re: след 3 пропилянинови [re: Murray]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 20:37



Точно така, като пусках програмата обърнах специално внимание на мача Андреа Сепи - Радек Щепанек и нарочно не го сложих дерби, защото бях сигурен, че топ конкурентите ми ще го играят по различен от мен начин и ще познаят, а аз - няма. Голям съм хитрец, нали? А сега е време да отидеш на среща с психиатъра!



Раонич няма успехи на трева, защото почти не е играл на трева, иначе играта му е перфектна за настилката. Печнер пък е финалист от миналата година на този турнир и полуфиналист отпреди две, има публиката на своя страна и е вкарвал Надал в пети сет на Уимбълдън в шампионска за Рафа година. Щепанек и Сепи кои са и какво имат? Били равни коефицентите на букмейкърите, буахаха, страшен аргумент, те и за Лу - Куницин сигурно са били равни.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.06.12 20:42



Карло как може така да се изложи? :( Като гледам резултата, сигурно е имал мачболи.

Иначе Маю е БОК, дано го вземе най-после този турнир, заслужава много повече от един Куери например.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Маюююююююююююююююнови [re: Henman]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано13.06.12 20:56



Брех, Маю какво общо има с Българския Олимпийски Комитет





Тема Диа Евтимованови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.06.12 21:02



Трета поредна победа в Бад Гещайн и е в втори кръг на основната схемма.



Тема Re: Айде, сервис на нула за нашия [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.12 21:54



Падна като Мъри от Маю ли?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.