Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 12.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Невероятен Мъри в защитанови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.03.12 15:55



Успя да пробие и във втория сет, при това като върна смач на Джокович. Номер едно е в много тежка позиция и според мен трудно би обърнал мача тоя път.




Тема И на сервис за мача Мъри се насранови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.03.12 16:22



5-3 във втория сет и готово - шотландчето напълни гащите. Сервираше безупречно дотук, обаче хоп ънфорсче, хоп две, 15:40, разиграване и Мъри вкара топката в основата на мрежата. Смех.




Тема И мач за Мъринови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.03.12 16:36



Джоката се самоуби при сервис за 6:6. Пак с ънфорс на мачбол, но и Мъри тоя път направи две хубави точки за 0:30. Честито на Andy Murray






Тема Re: И мач за Мъринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано02.03.12 16:45



Браво на Мъри, игра отлично през цялото време с изключение на гейма, в който сервира за мача.
Мачкаше през цялото време със сервис, в дългите разигравания намираше отговор на ударите на Ноле от дъното на корта и го принуждаваше да търси удари, които в този момент не са му по възможностите (въпреки това доста солиден Ноле, който беше на 70-80% от възможностите си).
След първите два гейма Мъри напипа и ретурите си, не се пропука при 4-2 и 15-40 в първия сет, а след като изпусна преднината си във втория остана позитивен и заслужи победата в два сета.
Явно Джокович предпочете да изиграе мача на един дъх и да не хвърля екстра енергия с разигравания от по 20 удара както беше в Мелбърн.

Очаквам Мъри да спечели на финала, ако играе с Федерер, а ако е с Дел Потро не съм сигурен...

Сега Ноле ще хвърли всички сили в Индиън Уелс, и ако и там не спечели турнира вече може да е знак за нещо, засега просто нормална загуба от един от най-добрите в тура, който днес беше по-добър от него. Никой не е абониран за титли.



Тема Re: И мач за Мъринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.03.12 16:53



Не съм гледал Роджър в Дубай и сега няма да мога да го гледам, но пък ти много лесно го отписваш при евентуален финал с Мъри. Верно че Анди му е неудобен на турнири извън ГШ, ама все пак ...




Тема Re: И мач за Мъринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано02.03.12 17:19



Ами дано Федерер да бие ХМДП и да видим дали съм прав или не.
Рискувам да прогнозирам преди мача, съответно ако не позная можете спокойно да ме бъзнете след края му и т.н.
Сам казваш, че Мъри е много неудобен на Федерер и последния трябва да е на 100%, за да го бие, а сега и Анди е в супер форма. Нито е на 100% Роджър, нито ще се форсира толкова върху този мач, докато Анди ще даде всичко от себе си...



Тема Re: АТП Дубай'12 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано02.03.12 19:13



Тоя балък Дел Потро изпусна втория тайбрек от 5-0 и 6-2...
Засега през годината Федерер е 7:0 сета срещу аржентинеца.
Като цяло много качествен мач, както и първия, така че турнира определено оправда очакванията, а предполагам и утре финала ще е мнохо хубав.
Въпреки силната игра на Федерер, аз не си меня мнението и считам, че Мъри ще спечели.



Тема Re: АТП Дубай'12 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано03.03.12 04:54



Ако утре не спечелим титлата голям праз от тази победа...
Когато трябваше Анди да бие не успя в Мелбърн, а игра по-добре и заслужаваше повече победата, но тогава всички видяхме за мистериозното хапче което пое Джокович и как след това заигра... Но тъпкано ще му се връща всичко, което направи сърбина през последната една година.

Мъри стана цар на тия турнири (сефте...), в Токио размаза Надал, сега същото стори и с Джокович, но Андиии трябва да почнеш да ги биеш на турнирите от големия шлем!!!



Като цяло съм много доволен от играта на Анди, най-вече от високия процент вкаран първи сервис, който е много висок по време на целия турнир след опънинга с Берер. От мач на мач, Анди играе все по-силно, така че по-късно днес трябва да изиграе и най-силния си мач. Аз лично съм оптимист. Дядото ни е стар клиент. Всичко друго освен победа с 2-0 на Мъри ще е изненада.
Втория полуфинал не съм го гледал, но не ме и интересува. Който и да е на финала ще яде бой от Мъри, който тази година най-накрая изглежда готов и физически и най-вече психически да се пребори с топ 4.



Тема Re: АТП Дубай'12 - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.03.12 07:35



да разбираме, че 2012 също ще е годината на мъри, ли?!





Тема Re: АТП Дубай'12 - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.03.12 10:16



Така и не се понаучи на скромност. Клиент бил - смешник, когато Мъри вземе сет на ГШ на Федерер, тогава можеш да се дуеш.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.