Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 05.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.03.12 19:25



И колко точно слабо игра Мъри? Че не направи двата брейкбола в първия сет ли?






Тема Re: Федерер - Мъринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.03.12 19:27



В смисъл, че щом вчера Мъри се е насрал при сервирането на сета(а през останалото време игра абсолютно на 100%), то какво да кажем за днес, когато се насра 3-4 пъти ?
Гледай сега, аз изпитвам сериозни опасения от формата на Роджър, само че специално днес аз видях доста слабости на ултра бързата настилка в Дубай, а когато дойде по-бавни хард и уверените Ноле и Рафа ситуацията ще е съвсем разлина.
Разбира се, това е моето мнение, а дали ще стане така, предстои да разберем. Ето за днешния мач, тотално сбърках...



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.03.12 19:30



Не мога да се въздържа просто и да те цитирам малко малко извън контекста, но пък най-накрая се доближаваш до истината:

Рафа/Ноле ще му изядът главата

Ей за това иде дума от доста времер евала :) (остявам на Наки да те яде пък тебе за това 'ъ')



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Федерер - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.03.12 19:31



Е колко пъти се е насрал, батка, айде стига. Вчера по същия начин беше готов Мърката да се бъгне, ама Ноле блъскаше без грам мисъл. И кои толкова са тия слабости на Роджър, че като те слушам имам чувството, че аз нещо съм поослепял, та не виждам чак толкова много? Щото все ми се струва, че Фед е бая по-стабилен като цяло от У ЕС насам ...




Тема Re: Федерер - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.03.12 19:32



Бе той и екзорсиста или каквото там му беше името видя много слабости в играта на Джокович, а той* пък взе, че спечели АО :)


Джокович де, не екзорсиста :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.03.12 19:39



Естествено, че показа и аз съм първия, който го е написал.
Въпросът е че когато си номер едно критерият са турнирите от шлема и айде АТП 1000... Аз не съм очаквал, че Ноле отново ще започне годината с 40 победи, а ти ?
Джокович трябва да спечели Индиън Уелс и после дори искам да отпадне рано в Маями, за да може да е достатъчно свеж за сезона на клей, на трева, Олимпиадата и лятото в САЩ + УСО...

ОК, батка, разбрах и твоето мнение е, че днес сме гледали магически тенис и поредния рецитал на Федерер. Пак ти казвам, въпреки многото победи на ГОАТ след УСО няма и една единствена титла след победа над Рафа/Ноле. Когато я постигне нещата ще са различни, за сега просто побеждава тези зад него в ранглистата... За мен това е доста добре, защото не очаквам, че Сърбинът ще бъде свален от върха от Федал, а неуспехите на микимауси на най-изявените след топ 3 (Мъри и Дел Потро) срещу 31-годишен Федерер ще им дават неувереност по-нататък през сезона...

Според мен Мъри се довери на тактиката от многото си победи в 2/3 срещу Федерер, където играеше просто солидно и дълбоко и чакаше грешки, а от ретур нямаше проблеми... Сега настилката беше по-бърза, Федерер по-силен, но и Мъри неподготвен и може би психически изтощен след победите над Бердих (спира серия от поредни победи на чеха над него) и Ноле, а трябваше да играе много по-агресивно на бекхенда на Федерер и да не пълни гащите на брекпойнтите...



Тема Re: Федерер - Мъринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.03.12 19:44



Аз просто мисля, че нивото от днес на Федерер не е достатъчно силно, за да победи Рафа/Ноле близки до максимума си. Сега дали Родж може повече и дали топ 2 ще покаже най-доброото от себе си в следващите турнири предстои да разберем, но аз не виждам титла за Федерер преди турнирите на трева!



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.03.12 19:45



Разбрахме, кого не, а кого тогава очакваш евентуално да свали Джокович от номер едно? Григор Димитров през 2015?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Федерер - Мъринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.03.12 19:47



Ами според мен Мъри игра на 100% на моментините си възможности до двата брейкпойнта след което беше пълен със съмнения и дори върнатия брейк не му даде моментума, напротив беше адски неуверен и плах и просто връщаше топката в средата на корта с надеждата Федерер да сбърка, но Родж на този етап е достатъчно силен за да се справи с такава игра. Това е моето мнение, вашето е различно, ОК, кой крив и прав никога няма да разберем, но следващите турнири все пак ще дадат някои насоки.



Тема Re: Федерер - Мъринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.03.12 19:47



Най-вероятно ще познаеш, но аз трудно виждах титла и в Дубай, а и ти не я виждаше, а ей на - факт. Така че отписването на дядото-клиент не е много уместно, все още.

A man only sees what he wants to see...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.