Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 03.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: АТП Дубай'12 - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано26.02.12 01:14



Наистина си струва рискът... да изгърмиш!




Предавам се, ще акам!

Тема финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.02.12 21:52



Нико ако продължи така да сервира ще счупи най-накрая каръка срещу Пикс!! Аз съм за Нико, време му е за престижна победа над потенциален топ 5 играч. А и този сезон е в супер форма, доказа го и в Мелбърн, когато с Бердих направиха луд мач. Мислех си да заложа за него, но ме достраша, а ето че засега води. :)
за Йодра също не съм залагал изобщо и добре направих ;)

скумрията изигра най-добрия си мач в Марсилия точно на финала, показа класа!



Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.02.12 21:56



ей това ти е играта


от 15-40, Пикс не виде топчето, само едно разиграване имаше завършено с бекхенд воле от Нико Сан



Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано26.02.12 22:03



Любопитно е че Дел По победи трима френски играча за титлата в Марсилия. Мен ме издразниха, че щяха да прецакат рибока, който игра в полунощ мача си, а програмата беше излезнала и на сл ден трбяваше да срещне Йодра на обед. В крайна сметка прецакан беше там тоя неизвестния дето победи Фишагата...

Който и да победи от Алмагро и Ферер ще запише втора титла за годината, а Раонич днес ще излезе срещу Мелцер за трета такава през 2012 ?! Само не разбрах защо не игра с Цонга за Дейвис



Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.02.12 22:38



е аде, това супер много ме издразни... още ме е яд, излиза, че е предал родината си или го е дострашало знам ли и аз, едва ли е така де, но просто буквално погледнато така излиза, щото ей го на в супер форма си е и играе две седмици подред и мачка... тъпо
обаче имай предвид, че може би най-бързите настилки изобщо през сезона са именно в Сан Хосе и Мемфис (+ Берси), като тази в Сан Хосе е мисля най-бързата изобщо. А и е в зала. Сега предстоят ИУ и Маями, където ще видим докъде е стигнал Милош. Иначе ще е голяма заплаха на тревата с оглед косият оскок на топката там.



Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.02.12 22:48



двамата испанци се захапаха много здраво в началото на третия, ще стане май класика, а дано





Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.02.12 22:55



тоя Ферер е ебати животното, всичко стига и връща

На Нико нервичките му не издържат. Много важно за него ще е да се пребори и да вземе най-накрая един такъв мач срещу свой немезис. Уф
писна ми вече, абе добре евала големец ама взе да омръзва :( вече цяла астрономическа години е в нечовешка форма, Пикса :О

Редактирано от Diavolo на 26.02.12 22:56.



Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.02.12 22:58



абе ти що не гледаш любимците си в Испания ами се нервиш на второкласни финали





Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.02.12 23:10



гледам ги и тях ;) току-що, Меси отново показа гения си, много красива атака, цак-цак-цак и гол :)
А днес вие яко изкалитарихте, баси и положенията изтърваха Валекано, не заслужавахте победата :/ обаче пък Роналдо вкара ебати гола :о



Тема Re: финала в Буенос Айрес / Копа Кларонови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.02.12 16:40



Пикси слушка и си пие хапчетата. Резна класически Алмагро, гледах само третия сет, а в него го попиля.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.