Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 12.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: joy_r]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.03.12 17:57



Ами тези неща са опасни и са само за най-големия елит, трябва да си много смел за да позволи подобни експерименти с тялото си, защото човешкия геном въореки, че е разгадан все още е зоната на здрача така да се каже...
Само че слуховете които се носят в пространството е, че най-елитните спортисти в света се подлагат на подобни ''терапии'', но тук доказателства няма и няма как да има :)
И все пак залага си се основно на стероидите, като има стероиди и стероиди... Най-скъпите не са достъпни за всеки, права си, че може да се хванат (ама да подчерртаем, че за да бъдат хванати се иска и навременно изследване), стига да се та нарочат.
А как се прави шпалир, защото много често се употребява тази думичка, но никой не обяснява как и защо и повечето хора гадят и само повтарят като папагали, политика, шапка и т.н.
Ами първо е политика на държавата и съответната антидопинг федерация. Ако има офшорки, рай за финансистите, така има и офшорки в допинга ;)
Испания например е една такава офшорна зона :)
т.е. ще те хванат, но чужди допинг ченгета в друга държава
а буквално какво значи спорт с шпалир?
ами проверяват те на 1 март за допинг (като са ти дали предварително сигнал и просто знаеш или знаеш горе-долу в кой период) примерно, само че следа в урината вече не е останала и ти си чист. Различните анаболи имат различен живот. Някои се абсорбират напълно за 2/3 седмици, други за 2 месеца, има и за по 6 месеца и повече, зависи с какво се боцкаш и кога се боцкаш. А ефектът им над човешкия организъм е продължителен.
Другият метод е много нагъл и той е че просто някои хора се хващат, но просто не им оповестяват резултатите, но на мен не ми се иска да вярвам в последното и не мисля, че е така, защото все пак щеше да се разчуе от тук-от там, все пак сме 21 век, ерата на интернета и технологиите, а въпреки всичко има честни люде, поне един от десет би се разприказвал, абе не знам и аз, това е много сенчеста тема :)

Не съветвам никой да взима допинг освен ако не е млад и здрав и активен спортист, защото те са трениани животни все пак, останалите които взимат за да лъснат стс страхотно тяло на морето заради пичетата са големи коплексари и си нанасят непоправими вреди на черняи дроб, сърцето, половата система, а и бързо трябва да хванат тен или да ходят на лазерни процедури, защото акнето е унищожително :)



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано05.03.12 18:10



Той и Федерер каза на бенефиса на Маги, че му е взела 1 сет на тренировка. Някога си, там някъде. Говорят си хората, четкосват се, Комлименти.
Какво да каже МОЯ?
Според Джокович братята му са по-талантливи от него.
Щом си бил кулутурист 5 години ти е повече от ясно каква е разликата между Надал на 17 г и този на 18 и как се постига това за по-малко от 10месеца.




Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.03.12 18:13



хехе е да, да и това


когато ми беше изпита, беше лятото на 2000 г. и бяхме на Златните пясъци, там покривахме норматива, та какво да ти кажа, трябваше да изкарам пет дежуства на плаж със старши спасител + вадене на давещ се от морето и оказване на първа и неотложна медицинска помощ (един истински спасител трябва да може да спаси човешкия живот ако няма лекар наоколо или поне да се погрижи за човека доколкото може най-добре преди да пристигнат истинските лекари, макар те да са близко де, така че не би трябвало да има проблем), а останалото вече си е чисто физическо, т.е. покриване на време/норматив за което да стигнеш до шамандурата например (където ''има'' давещ се и той даже е потънал), да извадиш тухлата от дъното на морето и да се върнеш и още няколко нещица. Само че плуваш със специален пояс или буик и плуваш винаги с глава над водата, за да можеш да гледаш!! Така е по-бавно, но е задължително!
Всичко при мен мина с лекота, бъзикаха ме че съм създаден за тази работа, само дето тогава си имах видеобизнес в София и печелих много добри пари, така че това моето беше просто прищявка и реализиране на лична амбиция :)
И чакай да ти кажа, че се отплеснах. Ами за тия пет дежурства на морето забързах много яки пичета, ъъ всъщност само двечки де, можеше и по-добре, но така се стекоха обстоятелствата. Трябва да ти кажа не знам защо и каква е причината, това жените го знаят или и те самите не могат да ти дадат смислено обяснение, но женския пол си умира за спасители. Не знам дали телата и тенът ги привлича или мисълта за това, че това е мъж, който би рискувал своят живот заради нечий друг и че живее опасно и обича адреналинът, но просто те изпиват с очи :)) Та с тези двечките никога няма да го забравя, беше едно неописуемо и страстно преживяване, което винаги ще помня, дай боже всекиму да се случи.
Иначе карал съм и джет и водни ски, ходил съм и на рафтинг ако знаеш какво е това. бтв. спускане с лодка в буйна река.
Абе май ще запиша и водолазните курсове, че нещо се разписах и пак почна да ме тресе манията :))) Ама 800 лв. и нагоре ми е трудничко да отделя :(



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.03.12 18:21



знам какво е да си спасител баце, аз съм израстнал на морето по Албена, спастелите даже забравяха да си търсят заплатите, те за ден изкарваха повече отколкот им даваха на месец дет се вика.


А иначе да изкараш за спасител си беше елеметарно, поне на времето.

П.П. Караш ли ски или сноуборд ???



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.03.12 18:23



добре де човек, аз съм болен Рафа фен и няма да кажа нещо лошо за любимеца си, но истината е, че според мен няма начин да е ''чист'' доволен ли си?
само че пак повтарям при него винаги е било системно!!! опровергай ме.
Шевата ми пуска едни и същи примерчета, но нека и той отговори кой е символът на гладиаторските битки, на продължителните маратони, петсетови драми, спасени мачболи, връщане от невъзможни изоставания и т.н. и кой със сигурност не беше такъв. Сещате се за какво намеквам??????
Рафа - от 2005 го 2012 г. е един и същ (със своите задължителни проблеми съпътстващи всеки един голям спортист), пикът му е ИУ - Уимби и това си се знае, натегне ли се малко повече извън този график и почват проблемите, но въпреки това - 7 години подред номер 2 в света и 7 години подред с ГШ титла + Мастърс титла
Ноле до 2011 г. с какво беше известен, освен с имитациите си и 'уон слем глори' ??? говоря грубо естествено. И неговото не беше постепенно издигане ами изведнъж просто стана различен човек и на визия и на корта (очевадно просто) и постигна рекорди, които Фед 2006 г. и Надал 2008 г. не успяха и за капак след нечовешкия сезон 2011 г. играе 3 часа с Хюит, 3 часа с Ферер, 5 часа с Мъри и след ден почивка 6 часа с непобедимия дотогава в мачове с над 5 часа времетраене, Надал. А преди това Ноле се пропука с примера за анти фитнес подготовка Цонга в Мелбърн, а Мелцер пък го ремонтира на Ролан Гарос, а Хаас го опука на Уимбълдън.



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.03.12 18:30



Не, карам ски ама ако е върху водна повърхност, хаха ;)
Винаги съм искал да се науча, но просто не съм го направил, обожавам ските ама аде? То не че е късно, ама те на, не съм :о

абе не знам ти за кои години ми говориш? зависи в каква школа си се записал, хич не е елементарно да ти кажа, дори за мен не беше дето нямах никакви проблеми с плуване и физическа издръжливост, но си е напрежение и отговорност. В моят курс скъсаха цели 4 момчета и 1 момиче, смятай.
Иначе да на морето се изкарват добри пари, но аз изпуснах шансът си на времето да стана гларус, хаха ;) Сега и там е зле положението, вече тая мода попремина, а един спасител във воден басейн в София взима от 400 до 600 лв. което е пълна подигравка и гавра, но наречи го България и това е.

Обаче тук искам да се разгранича леко, значи това за пичетата по морето е ясно и е така, въпросът е, че ако си истински спасител, то трябва да си гледаш морето, аз поне така щях да правя, моят учител същото ми казваше, винаги има начини и време за другото. Защото носи отговорност мой човек, ти не си там за да сваляш мацките, а да гледаш някое дете или няма значение, някой човек да не се удави, защото или му е станало лошо или е попаднал на мъртво вълнение, яма във водата и т.н.





Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: joy_r]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.03.12 18:43



не мога да ти кажа :)
може би по-скоро не, но знам, че дори шахматистите се стимулират, а щом те го правят... ама и тяхната не е лесна, една тежка партия шах на високо ниво може да ти навреди на организма точно толкова колкото да бягаш под 10 секунди на 100 метра ;)

иначе това за булимията ми хареса, хаха :)) съвременния лаф за такива ''слаботелесни'' индивиди е покемони :))
ти явно по такива си падаш, слабички 'дечица' или се бъркам?


е, то логично де, я си представи някой 100 кг. бодибилдър да скокне от шанцата, хахахаха, това ще е нещо невиждано зрелище не го препоръчвам де!



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано05.03.12 18:43



е това е друго нещо,

, надявам се Фед тая година да е взел пример от Надал и Джоко! Вече е негов ред да се насветка до козирката, жалко , че изпусна Златния Голям Шлем т.г.




Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.03.12 18:47



а ти бъди сигурен, че и Фед не е чист :)
само дето при него талантът и стилът му на игра са този отличен помощник, който го няма при другите. Просто такива като него се раждат веднъж на 30 години примерно и пак повтарям не е хубаво да равнявате останалите по него, защото се получават доста големи разлики... И Марадона е един и Майкъл Джордан е един и т.н.



Тема Re: БАУУУУУУУУУУУУУууунови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано05.03.12 18:49



Да, харесвам четящи се ребра, срамно, но факт

. Един Ромьорен например като свали гащеризона по летните гранпри-та и ме прави автоматично доживотна фенка.

Иначе да, ако засилят Шварценегер по шанцата, може и шанца да не остане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.