Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 22.09.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
АвторStuart (Нерегистриран)
Публикувано26.01.12 17:38



Абе тоя кравата що така пак падна от манго? Нали уж беше фаворит на "експертите". Надали има друг "гоат" в какъвто и да било спорт, когото да го дънят по такъв начин под път и над път.





Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано26.01.12 17:42



Айде сега? Ако има някакво намерение да се опита да стане номер 1 сега беше момента. Трябваше да се надигне и да вложи всичко което има. НА РГ и Уимби шансовете вече са никакви след тази загуба.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.12 17:48



Това ирония или сарказъм беше??


Според мене няма как да е 99% за Надал финала, давам 80% за Джоко...




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: shevchenko]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 18:04



В отговор на:

Все пак Джокович все още не е Надал/Федерер, че да сме сигурни, че ще го направи, така че изходът е отворен.




Ти подсигуряваш ли се?
Не знам дали преди другите 6 финала си писал такова нещо, но аз мисля, че ако Джоката е на финала, ще е 7-ма плесница. Требва да стане нещо паранормално за да загуби от Надал.
Ако е Мъри, 100% титлата е за Надал.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: naja_haje]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 18:39



Много ми се ще едно финалче Мъри-Надал.Досега е нямало финал на гш между двамата,а и не ми се яде нова плескавица честно речено.Сперанца и Шевата да не се сърдят;)Но реално погледнато на Мъри повече от сет не му бих дал,ако играех в мастерманията.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 19:34



И на мен мача ми хареса като цяло. Много качествен тенис имаше, особено в края на третия и целия четвърти сет, който беше невероятен.
Явно обаче на настилка различна от зала, Федерер просто се чувства некомфортно на корта срещу Надал, да побеждавал го е и на клея и на тревата, но има нещо което го тормози и не мисля, че това е само прословутия топспин на сингъл бекхенда, нещата са много по-сложни. Мисля, че Федерер осъзнава в тези битки с Надал, че последния просто е по-добър атлет от него и това го тормози психически, а и знае, че Надал може да играе ботския си стил и 5 часа ако трябва, докато гения трябва да си почива от време на време...



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано26.01.12 20:11



Не, не се подсигурявам.
Просто съм угрижен от езика на тялото на Джокович във втория сет с Ферер...
Ако Ноле покаже формата си от Гранд Слем турнирите през 2011 нямам никакви опасения за крайния резултат. Просто Джокович е играл с такова постоянство на възможно най-високо ниво едва една година (е може би и в първата част на 2008) и пак ти казвам предвид някои лоши кондиционни сигнали от втория сет с Давид не смея да бъда толкова дързък и убеден в крайния развой.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 22:51



чул те господ/девол :)



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Stuart]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 22:52



хахаха





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 22:53



Ти си много нагло и самоуверено фенче на Нолето, но утре ще плачкаш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.