Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 28.04.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Федерер - Надал  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано25.01.12 11:10



Federer says it's "Rafa's turn to cry"




Редактирано от Diavolo на 25.01.12 13:39.



Тема Re: Феерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано25.01.12 11:49



Феерер ля?





Тема Re: Феерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.01.12 13:17



Ферер? Фереро? Ферейра??






Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано25.01.12 15:22



дай линк да не ровя




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.01.12 15:45



Виландер:
''Ако Федерер от 2012 г. се срещне с Федерер от 2009 г. то сегашния Федерер ще бие с разлика и съм дълбоко убеден в това което казвам.''
И още:
''в момента Федерер е по-добър играч отколкото когато и да било друг път.''

Ха, сега тукашните спецове/фенове дето не бяха съгласни с тази моя теория казана още на ТМЦ' 2010 г. какво ще кажат...





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано25.01.12 15:51



Откога Виландер е мерило за каквото и да е? Той беше казал и че Федерер е мечтаният от него тенисист за КЛЕЙ, но ти тогава го псуваше бая, спомням си?





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано25.01.12 16:17



Какво да кажем, освен, че говори пълна глупост. А утре, ако Надал го бие, значи и Рафа сега е много по-силен отколкото в началото на 2009


Много щеше да е хубаво да можем да му зададем този въпрос, ама при такъв развой утре ще плещи други глупости и няма изобщо да се сети какво е казвал....



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.01.12 16:29



Не е глупост. Роджър е по-умен и завършен играч, бекхенда му е по-добър също така. миналата година би Ноле на РГ и беше на сантиметър разстояние да го бие и на УСО, а тогава Ноле беше в извънземна форма в апогея на силите си.
Разликата естествено е че сегашния Фед е една идея по-бавен, т.е. ЕГН-то е разликата, но той Виландер друго има предвид.
иначе в момента Надал е по-силен от Надал 2009 г. по нападателен, но чисто кондиционно не е същия, трябва да работи във фитенса здраво за идващите най-важните месеци не само за него, но и за всички останали. пролетта-лятото.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
АвторKuerten (Нерегистриран)
Публикувано25.01.12 17:54



Na polufinal ne znam dali 6te e 4ak za revane,ama da ne stane taka 4e federer pak da pla4e v nedelq.2009 bi s 6:3 6:0 6:0 Del Po,Nadal pak taka be igral 4-5 4asov ma4 predi tova.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано25.01.12 23:22



Той Виландер каза и, че Йодра има по-добри волета от Едберг. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.12 00:20



3:1 за Надалът.






Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 00:46



Каквото мисля, е написано в прогнозите, дано да съм права





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 10:24



Айде да се почва ''Ел Класико'' в тениса и дано да стане голям мач.


Женките ми бяха адски скучни и имаше толкова много брак, че за пореден път се убеждавам, че това е друг спорт.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 10:56



Фед започва ударно, играе много спокойно, а Надал е видимо притеснен, май май този път няма да сработи постановката му.





Тема Дотук мачканенови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 10:57



от страна на Фед, но както знаем, това не значи нищо в мачовете между тях двамата. Дано по-бързо вземе първия сет без да има драми и тогава вече ще се диша по-спокойно.




Тема Е бати бекхенда!!!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 10:57



на дедо ФЕД!!!


Светкавичен.
За нула време 3-0. Много високо темпо ве. Тия не си играят



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 11:02



Рано е и го знаеш добре.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 11:05



хех, много ви е наплашил този Надал


споко, време е най-накрая за една тежка победа на Роджър, сега е идеалният момент за нея по ред причини, но да видим де. За Роджър ще е добре ако действа експедитивно на своите сервис геймове.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 11:06



Е съгласен съм, ама все пак знаеш - Надал докато не мине последната точка, всичко може да стане.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 11:12



Обаче Фед с 93% първи сервис в игра





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
АвторKuerten (Нерегистриран)
Публикувано26.01.12 11:13



Padne li mu procenta mi se struva 4e e obre4en.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Kuerten]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 11:20



мдам, но я бързо една прогноза.
6-4 за Фед в първия сет, имам предчувствие, че сега ще го пробие точно на края, не играе добре в този първи сет Рафа и заслужава да го загуби точно така както писах.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 11:45



Абе Надал си играе доста добре. Просто в тайбрека Фед бе по-стабилен!



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 11:54



За сега и двамата не показват това на което са способни,но Федерер е една идейка по-стабилен.Снощи сънувах,че Фед води с 6-4 7-6 или нещо подобно и тогава му свърши водата,и Рафа му даде от неговите бутилчици

Водата нека не му свършва,но няма да е зле резервоаря му да понамалее малко.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 12:06



леле какво спасяване на Надал, това не е възможно?!





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 12:11



Е, сега вече наистина се разигра.
до 4-5 в първия сет беше бледичък, после вдигна нивото в тайбрека, но Фед беше безупречен, но спомняш си каква грешка на Надал при третия сетбол, изкара бекхенда на 2 метра аут в нормално разиграване, нетипично за него.

Редактирано от Murray на 26.01.12 12:12.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 12:30



Какво му става на Роджър, защо така е забил поглед? Вял, отпуснат, без настроение, не разбирам, да не би да му е станало нещо лошо? Не съм свикнал да го гледам такъв. Срещу Дел Потро показа гениални неща, сега все едно е друг човек на корта и то след спечелен първи сет след много добра игра.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 12:34



Ааа той е чакал да напиша това и живна и извика два камона


върна се от 0-40 след две поредни двойни грешки



Тема Отново старата песеннови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 12:36



Федерер отново и отново и отново едно и също - сдухва се като куче пред тояга. Просто е нереално как успява Надал да му влезе в главата и да му чете мислите. За съжаление засега си отива точно натам, накъдето си мислех. Добре все пак, че спаси това 0-40 в началото на третия сет, но Надал в момента е господар.




Тема Re: Отново старата песеннови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 12:40



Прекалява с тия къси... Държи се като разсърден гений, Роджър, гледа лошо и се инати на своето, еми няма да стане така...





Тема Re: Отново старата песеннови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 12:44



Същото е и с Рафа като играе с Джоко.Като чели вътрешно не си вярва.И Мъри има такива проблеми като играе финал на голям шлем.Май само на Джоко никой не му е в главата напоследък.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано26.01.12 13:02



Ти си за Федерер, за да може после Мъри да го бие на финала ли ?





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 13:06



хаха, как позна, не, не, амии наистина имах такъв сън, двамата играха финал за ГШ ама не помня къде беше точно, знам само че беше ГШ а понеже сега сме в Мелбърн би трябвало да важи за тук.





Тема Еми не може таканови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 13:08



Зимаш брейк в седмия гейм и какво - веднага рибрейк. Сега си губи мача резонка в четири сета и тва е. Толкова години и мачове и така и не спря да се сдухва.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 13:09



Хахаха айде и тоз сънувал.Ние с теб го раздаваме врачки,само дето рядко улучваме





Тема Re: Еми не може таканови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 13:14



После викате,че аз съм отписвал лесно Надал.Малко ли го пробиха и него днес.Нищо не е ясно и шансовете им са 50-50.



Тема Re: Еми не може таканови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 13:19



Прекалено много история има в тия мачове, различни са от такива като мача на Надал с Бердих. Федерер ако не земе сета, пада бързо в четвъртия.




Тема Re: Еми не може таканови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 13:23



И ти ли има пророчески сън

?
Защо ли аз не съм така спокойна



Тема Re: Еми не може таканови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 13:26



Не ми трябва сън, просто гледам.




Тема Re: Еми не може таканови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 13:28



Ами и аз гледам, на пресекулки, и не виждам Родж да е толкова обречен. Никак даже.



Тема Re: Еми не може таканови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 13:33



Купувай очилата :) 3:1 за Рафа, честита победа и успех на Ноле на финала, ако се класира де. Иначе успех на Мъри.




Тема Re: Еми не може таканови [re: joy_r]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.12 13:36



Бая обречен си е!!






Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано26.01.12 13:36



Федерер изглежда сякаш ще падне още от началото на втория сет, а не би трябвало да е така, все пак тогава водеше в резултата. :O Не мога да го разбера, сложил е киселяшката физиономия и изглежда вял и примирен, никакъв живец няма. Трябва да бъде като Хюит, да се бори за всяко разиграване и да има еднакъв подход към всяка една точка дори когато Надал е в серия.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 13:38



Така е, ама той не е Хюит и никога няма да бъде (каквото и да значи това).



Тема Re: Еми не може таканови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 13:41



Аууу, а аз вече спрях стрийма

.
Пожелай успех и на нашия човек де, съжали го малко, с тази еднообразна плескавична диета.



Тема Re: Еми не може таканови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 13:41



Никога.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 13:43



Е хората са различни все пак и това е най-нормалното нещо.




Тема Re: Еми не може таканови [re: joy_r]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 13:44



Ако бием днес(евентуално),ще сме с ден повече за почивка от другия финалист.Ако и тоя път не стане работата,ще скачам от балконя





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 14:14



Най-накрая и двамата да се разиграят едновременно
фантастичен четвърти сет


браво, класициии!



Тема Е не е истинанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 14:25



как може на линията да я качи с тоя лоб Надал, пълен късмет, беше 5-5, писна ми от тая смотана съдба. Не е честно просто.




Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 14:28



специално това не е късмет, а майсторство, колко пъти е правил такива неща Надал за да говорим за случайност? ;)



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 14:29



Инфарктни 8-ми и последен гейм.Имахме бая голям късмет с тия грешки на Фед и онзи балон дето падна на линията.Мача беше равностоен и много близо до пети сет,където всичко можеше да се случи.

Редактирано от Christianssen на 26.01.12 14:34.



Тема Re: Е не е истинанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 14:29



Абе кво майсторство, глупости. Върна я ей така, едвам-едвам и извади късмет да кацне на основната. Писна ми, не стига че Федерер резонно си се сдуха, ами и късмета е с Рафа. Сори, сега не ми се говори. Надявам се Джокович да е на финала и да видим тогава на Надал "майсторството".




Тема РАФААААААААААнови [re: Christianssen]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано26.01.12 14:31



обичаме те...

VAMOS!



Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 14:40



хехе, на вас феновете на Роджър само Ноле ви остана, ама едно да знаете, той няма да ви оправи баланса на ГОАТ с испанския борец, просто ви носи това което Фед не може да ви донесе, ноо няма проблеми, напълно разбираема народопсихология, ае аз отивам на кинце, ще ми дойде добре след 18-та паеля





Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 14:43



Съжалявам, Сандро





Тема Re: Е не е истинанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 14:47



Ти па, за какво се извиняваш. Честита победа още веднъж, Рафа си би заслужено. Който го е страх и не може да се отпусне и да не се спича при всяка загубена точка, ще губи. После Орела да ми разправя хуморески как искал Надал - Надал може да си го пожелаваме само в зала, това е истината. Федерер не игра лошо, игра силно даже, обаче кво от това, като ПАК В ПОЧТИ ВСЕКИ ВАЖЕН МОМЕНТ ВЗЕ ГРЕШНОТО РЕШЕНИЕ, СБЪРКА ИЛИ СЕ СДУХА. А Надал си игра точно както предишните 17 пъти като бие - постоянно ниво като цяло, с резонните фойерверки при колебанията на Фед и съответно заслужено си е на финал.




Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 14:50



Обективните неща са ясни, но нали за това сме фенове, за да се надяваме. И аз се надявам за финала, нищо че обективно надежда кой знае каква няма.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано26.01.12 14:50



Един от малкото истински класически мачове между двамата, който трябваше да отиде на пети сет, за да стане пълна класика, но не би. Играта варираше, но през половината време беше на ниво, което само двамата умеят, обратите и драмата бяха немалко, атмосферата - велика.

За пореден път видяхме в един мач величието и падението на Роджър - третият сет беше еманация на всичко това: ужасно начало след фойерверките, 0-40 с две поредни двойни грешки (това кога е било?!), после уникален обрат с дълги разигравания в този сервис гейм, още веднъж уникален при пробива (игра почти само на първи сервис на Надал и взе максимума, който може от всяка точка) и веднага след това евтин рибрейк, при 5-6 пак глупости, пак шампионска игра на сетбола и в тайбрека 1-6 с тъпотии, отпусна се, направи 4 прекрасни точки и при 5-6 изгуби по най-рутинния начин. Ето това беше Федерер, трябваше само веднъж да задържи моментите на силна форма и можеше да пречупи Надал, но и последният се оказа твърде добър.

Големият проблем на Фед беше форхендът - толкова много ънфорси (повече, отколкото от БХ, общо мисля, че към 40??!!?) си бяха престъпление, при това повечето на топки около тето. Ясно е, че при рехавия му бекхенд и в същото време нуждата от уинъри всичко в мачовете с Надал се решава от добрия сервис и форхенд - първото да кажем, че беше окей, но форхендът го предаде в твърде много важни моменти. Другата грешка - трябваше повече слайс от бекхенд, игра почти само лифтирано, включително топки, в които трябваше да спасява ъгли и очаквах да е по-защитен, да не говорим колко пъти даваше меки бекхенди в центъра на корта, които не бяха проблем за обратния диагонал на Надал от форхенд.

Надал взе твърде много лесни точки на сервис, а и процентът първи му беше много висок - а дори на втори сервис беше успех Фед да влезе в дълго разиграване, поне в неделя който и да е на финала, тия смешни сервисчета директно ще им връща с уинъри. Иначе епохален гейм за втория пробив във втория сет - направи два пасинга, които никой друг не би, и генерално този мач си беше за него с малка разлика - не като финала през 2009 г., когато Фед игра много по-добре и чоукът изигра по-важна роля. Не че ако сега не беше сбърканият лесен форхенд при 4-3 15-0 или при първата точка в тайбрека, не можеше да е различно, но Надал си принуди Фед за повечето грешки.

Моето голямо разочарование е, че аурата на Фед няма да свети толкова силно, ако няма някоя наистина важна и изстрадана победа над Надал (Уим 07 е близо, но ми се струва, че тогава по-скоро беше успех за Надал, че вкара в пети сет) - и днес бе пропуснат още един чудесен шанс, още повече след като в гейма за пробива в третия видяхме един Роджър, който ако играе винаги така с Надал, последният никога не би го побеждавал толкова често. Отново слаба психика, отново чоук и липса на настроение в дълги периоди от мача и един куп пропуснати шансове + слаби изпълнения във важните моменти от мача.

За финала - ако Мъри се промъкне, Надал затваря най-много в четири, иначе играта му не е нещо по-особено от играта му при предните шест плескавици, така че от Ноле зависи дали ще го бие или не.



Тема Re: Е не е истинанови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 14:54



Що лъжеш, не съжаляваш изобщо

Той плаши с Джоко ти съжаляваш



Тема Re: Е не е истинанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 14:56



Абе противно на доста мнения тук след като му гледах мача с Бердих и сега тоя с Фед, мисля че Рафа си има нелоши шансове, ако противник е Ноле. Ако е Мъри, 99% е победител. Джокович ми изглежда с една идея по-малко пъргав и мощен, но дето се вика нека изчакаме - заради 2011 Ноле би бил фаворит, обаче това все пак е Надал и би бил зверски мач.




Тема Re: Е не е истинанови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 15:00



Кур за Реал, баце, 1000 години да ви режат срещу Барса

Както вчера.




Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 15:01



Ами дано си прав, аз отивам да уча





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.01.12 15:14



И като си помисля, че много се колебаех да ставам ли посред нощ... Добре, че поне поспах. Иначе изчетох коментарите и се вижда, че е имало старата песен на нов глас. За пореден път се е видяло, че Федерер е по-добрият тенесист, и когато си играе играта Рафчо само може да гледа. Но, за съжаление, това се случва все по-рядко и по-рядко. Влезе му в главата Надал в миналото и веднъж като го направи от там стана явно невъзможно за Фед. Нищо де, дори най-великите имат своите моменти на слабост, защото все пак и те са хора (е, някои са продукти на нациналните си медицински и химични центрове, но това е друга дълга тема :).

Честита победа на феновете Надалови, 99% съм сигурен, че на финала Рафчо ще мачка.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 15:15



ами забелязал съм, че все с Джоко плашиш, кога беше Кристиансен ти вика, че испанците пак смачкали швейцарците, а ти викаш - той ще дойде Джоко





Тема Re: Е не е истинанови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.01.12 15:31



Поолива се малко Сандро с тоя Джокович наистина, ама какво да се прави, като Федерер се сдухва, а радиото, ака Дявола, трябва да се озаптява някак :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер - Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано26.01.12 16:16



Въпреки, че не можах да гледам първите два сета, от това, което прочетох и видях в последните два - като цяло съм съгласен, един от най-атрактивните им мачове въобще, но мисля, че чоукът на Федерер за разлика от друг път беше по-малко... Спаси някои геймове, които друг път щеше да ги даде веднага, вярно е и обаче, че не можа да затвърди пробива в третия сет и отделно изпусна да върне в четвъртия за 5:5. За спасения брейкбол в последния гейм съм съгласен със Сандро, че му върза на Надал с лоба, но и Федерер не се нагласи, беше убеден, че е аут, а можеше да отиде назад и да изиграе атакуващ смач, а не това подсичане.

И за финала съм съгласен, че ако е Мъри, титлата е за Рафа, а ако е Ноле зависи от това дали ще покаже нивото от последните турнири от шлема. Все пак Джокович все още не е Надал/Федерер, че да сме сигурни, че ще го направи, така че изходът е отворен.



Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано26.01.12 16:32



Е кога да искам мач???? Сега беше момента, друг вече едва ли ще има. НАдал игра слабо в първите 2 сета и Фед пак изпусна (даже по-балъшки и от Бердих) да поведе с 2 бързи сета още преди супер тъпите фойерверки.




Тема Re: Е не е истинанови [re: OrelaWTW]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 16:56



Казал съм ти кога - на Мастърса в Лондон






Тема Re: Федерер - Надалнови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано26.01.12 17:27



Мача от страна на Фед беше пълна трагедия, нисък % 1ви сервиз, мудно придвижване, над 30 форхенда в мрежата. Не ми се коментира, скъси ми живота с още 10 години.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
АвторStuart (Нерегистриран)
Публикувано26.01.12 17:38



Абе тоя кравата що така пак падна от манго? Нали уж беше фаворит на "експертите". Надали има друг "гоат" в какъвто и да било спорт, когото да го дънят по такъв начин под път и над път.





Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано26.01.12 17:42



Айде сега? Ако има някакво намерение да се опита да стане номер 1 сега беше момента. Трябваше да се надигне и да вложи всичко което има. НА РГ и Уимби шансовете вече са никакви след тази загуба.




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.12 17:48



Това ирония или сарказъм беше??


Според мене няма как да е 99% за Надал финала, давам 80% за Джоко...




Тема Re: Федерер - Надалнови [re: shevchenko]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 18:04



В отговор на:

Все пак Джокович все още не е Надал/Федерер, че да сме сигурни, че ще го направи, така че изходът е отворен.




Ти подсигуряваш ли се?
Не знам дали преди другите 6 финала си писал такова нещо, но аз мисля, че ако Джоката е на финала, ще е 7-ма плесница. Требва да стане нещо паранормално за да загуби от Надал.
Ако е Мъри, 100% титлата е за Надал.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: naja_haje]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано26.01.12 18:39



Много ми се ще едно финалче Мъри-Надал.Досега е нямало финал на гш между двамата,а и не ми се яде нова плескавица честно речено.Сперанца и Шевата да не се сърдят;)Но реално погледнато на Мъри повече от сет не му бих дал,ако играех в мастерманията.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 19:34



И на мен мача ми хареса като цяло. Много качествен тенис имаше, особено в края на третия и целия четвърти сет, който беше невероятен.
Явно обаче на настилка различна от зала, Федерер просто се чувства некомфортно на корта срещу Надал, да побеждавал го е и на клея и на тревата, но има нещо което го тормози и не мисля, че това е само прословутия топспин на сингъл бекхенда, нещата са много по-сложни. Мисля, че Федерер осъзнава в тези битки с Надал, че последния просто е по-добър атлет от него и това го тормози психически, а и знае, че Надал може да играе ботския си стил и 5 часа ако трябва, докато гения трябва да си почива от време на време...



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано26.01.12 20:11



Не, не се подсигурявам.
Просто съм угрижен от езика на тялото на Джокович във втория сет с Ферер...
Ако Ноле покаже формата си от Гранд Слем турнирите през 2011 нямам никакви опасения за крайния резултат. Просто Джокович е играл с такова постоянство на възможно най-високо ниво едва една година (е може би и в първата част на 2008) и пак ти казвам предвид някои лоши кондиционни сигнали от втория сет с Давид не смея да бъда толкова дързък и убеден в крайния развой.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 22:51



чул те господ/девол :)



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Stuart]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 22:52



хахаха





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.01.12 22:53



Ти си много нагло и самоуверено фенче на Нолето, но утре ще плачкаш





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.01.12 23:54



да добавим един любопитен стат за две от най-могъщите оръжия в историята на играта, форхендите на двамата.
форхенд уинъри: 22 на 16 за Рафа! Това лично мен ме изненада, признавам си.



Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Murray]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано27.01.12 03:02



А да не стане така ти след мача да изчезнеш безкрайно?





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.01.12 03:20



тоя мач що са го сложили толкова късно, а вчера наблъскаха 3- мача един след друг, пак няма да се гледа нищо мъжко, аре да идват у Америката





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.01.12 10:26



Еми само този статс показва колко заслужена е победата на Надал. Не бях съгласен с мненията тук след мача с Бердих как едва ли не Рафа се измъкнал, можело 2-0 да е за чеха, ала-бала - Надал показа в течение на този мач постоянно вдигане на нивото, не остана в глуха отбрана, успя да стъпи напред, успя да си направи коронните пасинги, успя да се надъха така да се каже и съответно си бях доста притеснен преди мача с Федерер - уви, познах как ще се развие, макар да ми се щеше ни един мач да не позная вчера.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.