Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 21.09.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Е не е истинанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 14:56



Абе противно на доста мнения тук след като му гледах мача с Бердих и сега тоя с Фед, мисля че Рафа си има нелоши шансове, ако противник е Ноле. Ако е Мъри, 99% е победител. Джокович ми изглежда с една идея по-малко пъргав и мощен, но дето се вика нека изчакаме - заради 2011 Ноле би бил фаворит, обаче това все пак е Надал и би бил зверски мач.




Тема Re: Е не е истинанови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 15:00



Кур за Реал, баце, 1000 години да ви режат срещу Барса

Както вчера.




Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.01.12 15:01



Ами дано си прав, аз отивам да уча





Тема Re: Федерер - Надалнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.01.12 15:14



И като си помисля, че много се колебаех да ставам ли посред нощ... Добре, че поне поспах. Иначе изчетох коментарите и се вижда, че е имало старата песен на нов глас. За пореден път се е видяло, че Федерер е по-добрият тенесист, и когато си играе играта Рафчо само може да гледа. Но, за съжаление, това се случва все по-рядко и по-рядко. Влезе му в главата Надал в миналото и веднъж като го направи от там стана явно невъзможно за Фед. Нищо де, дори най-великите имат своите моменти на слабост, защото все пак и те са хора (е, някои са продукти на нациналните си медицински и химични центрове, но това е друга дълга тема :).

Честита победа на феновете Надалови, 99% съм сигурен, че на финала Рафчо ще мачка.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 15:15



ами забелязал съм, че все с Джоко плашиш, кога беше Кристиансен ти вика, че испанците пак смачкали швейцарците, а ти викаш - той ще дойде Джоко





Тема Re: Е не е истинанови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано26.01.12 15:31



Поолива се малко Сандро с тоя Джокович наистина, ама какво да се прави, като Федерер се сдухва, а радиото, ака Дявола, трябва да се озаптява някак :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Федерер - Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано26.01.12 16:16



Въпреки, че не можах да гледам първите два сета, от това, което прочетох и видях в последните два - като цяло съм съгласен, един от най-атрактивните им мачове въобще, но мисля, че чоукът на Федерер за разлика от друг път беше по-малко... Спаси някои геймове, които друг път щеше да ги даде веднага, вярно е и обаче, че не можа да затвърди пробива в третия сет и отделно изпусна да върне в четвъртия за 5:5. За спасения брейкбол в последния гейм съм съгласен със Сандро, че му върза на Надал с лоба, но и Федерер не се нагласи, беше убеден, че е аут, а можеше да отиде назад и да изиграе атакуващ смач, а не това подсичане.

И за финала съм съгласен, че ако е Мъри, титлата е за Рафа, а ако е Ноле зависи от това дали ще покаже нивото от последните турнири от шлема. Все пак Джокович все още не е Надал/Федерер, че да сме сигурни, че ще го направи, така че изходът е отворен.



Тема Re: Е не е истинанови [re: alessandron]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано26.01.12 16:32



Е кога да искам мач???? Сега беше момента, друг вече едва ли ще има. НАдал игра слабо в първите 2 сета и Фед пак изпусна (даже по-балъшки и от Бердих) да поведе с 2 бързи сета още преди супер тъпите фойерверки.




Тема Re: Е не е истинанови [re: OrelaWTW]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.01.12 16:56



Казал съм ти кога - на Мастърса в Лондон






Тема Re: Федерер - Надалнови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано26.01.12 17:27



Мача от страна на Фед беше пълна трагедия, нисък % 1ви сервиз, мудно придвижване, над 30 форхенда в мрежата. Не ми се коментира, скъси ми живота с още 10 години.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.