Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 06.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано14.01.12 20:13



Ами да, обаче, да кажем, когато пускаш втори и има два мача, които изобщо не ги виждаш и усещаш и можеш да ги препишеш и на тях да няма разлика...
И реално остават мачовете, които са ти ясни и на които си уверен и печелиш предимство...
В крайна сметка са само 4 кръга, може пък някой от вас двамата със значката да е онлайн, когато започват мачовете...



Тема Re: !!нови [re: ddg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.01.12 00:38



Шевата нито беше толко млад, нито глупав (фен на Родик никога не е бил, на Пиолин Е, а и това стана много по-късно, не говоря за 2004/05 г. а говоря за преди 2, 3 години) , той винаги си е бил находка, още от бгплея, само дето ти сам си го каза накрая за темперамента и късата клечка кибритлия дето си, само че тия неща се помнят мой човек, а и изказът ти е същия, не е еволюирал изобщо

прагматични хора с прогресивно мислене, хех, ок, тук не искам да споря каквото и да значи това... ти си най-прогресивния, докато всички останали сме закостенели. Ще ти кажа само, че позиции и идеи се отстояват, най-лесното е човек да се откаже, т.е. вината не е само в лошото зелено човече или в девола или в който и да било друг с който си се сблъсквал из форумите. Така и не организира една култова индивидуална игра в прогнозите, която да се утвърди през годините и да я водиш или нещо подобно. Манията се задържа най-много, но и тя сдаде багажа, по едно време мислех да организирам нещо подобно на това тук новото само че с футболни прогнози, но ми беше писнало още тогава и сам си се отказах. Само че аз нямаше да се карам с тоя или оня, а щях да пусна темата, да обясня идеята и правилата и който иска да играе и щях на инат и мускули да се боря за това което има.
Относно ПМЛ не ми се говори тук. За нея много хора обещаваха идеи, пари, сайтове и какво ли още не, всичко остана само празни приказки към днешна дата.

Как съм постъпил и какво толкоз съм казал, хайде де, обясни? Или човек няма право на мнение, а? Кой е комуниста и диктатора тук? Аз вече писах какво съм имал предвид, а където сбърках си го признах директно, аз за разлика от някои други ''божества'' си признавам грешките и не е за първи път, та какво толкова стана и казах, че реагира така все едно ти взех тухлата четворка от ръцете и надницата отече... Тук хората ще прегърнат всякаква идея, стига да има място за повече изява, защото суетата и егото са неделима част от народопсихологията на всеки един индивид. Да, включих се отново, после културно те репликирах и да след това вече съм съгласен, че всичко се опорочи тотално. Ако знаех какво ще последва никога не бих писал онзи първи пост до теб, но от теб може да се очаква всичко, за пореден път се убедих в което, но всъщност лошо няма, в това има и известен извратен романтизъм...
и в заключение Не забравяй, че си обещал да играеш редовно в игрите в клуба и каквито и фермани да изпишеш и в каквито и грехове да ме обвиниш ми се ще да играеш редовно и сериозно и тук съм съвсем сериозен и искрен, иначе ще стане епизод 1234 от една дъвкана ли дъвкана сага из клубовете на дира с една трагикомична главна роля в нея отново и отново... Защото то това можеше да стане и февруари, март, юли, хвърлянето на кърпата след лют скандал, пак с мен или с някой друг за какъвто и да било повод...



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.01.12 00:42



Айде, айде - не бил фен на Родик друг път. И сиги носеше, и фенче си беше.




Тема Re: !!нови [re: ddg]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано15.01.12 01:03



Не виждам за какво се борите след като очевидно:

1. Игра все пак ще има
2. Тенисманията няма да бъде засенчена или конкурирана от нея
3. Ще стане ФЪН :)

Хайде стига толкова пуцане и Дон Диего да си изпълни обещанието и да играе и тук, и в Манията.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.01.12 02:42



Не е проблем някой да е онлайн, проблемът е, че се усложнява играта за играчите, не за организаторите. А моят скромен опит показва, че всяко допълнително усложнение намалява участниците на половина.

Съвсем демократично, нека всеки участник отговори под това мнение ще му попречи ли, ако прогнозите се пращат на бележки. Ако за повечето е ОК, 2ри кръг ще го направим така.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.01.12 10:44



На мен ми е все тая лично, след като така или иначе играта беше замислена като фън, не възнамерявам да поглеждам дори прогнозите на противника си в съответния кръг преди да пусна моите. Мисля, че всеки може да го направи, стига да има желание.




Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: shevchenko]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано15.01.12 15:04



Мен ми е все тая, макар в прогнозите да съм забелязал, че колкото и всички да играят "за кеф", рано или късно се стига до дебнене, преписване и сметки. Особено в преки елиминации, както беше една година, когато баварската шунда ги беше въвела в манията. Така че да си преценяват шефчетата.

kzl


Тема Re: !!.нови [re: Diavolo]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано15.01.12 16:19



pishesh edno i sushto i vseki ferman ti stava podulug, dokato se 4udish kak da izlezesh suh ot tova koeto predizvika i sutvori. Nqmam vreme za gluposti i da zahranvam trolove s lhubimata im grana.
Naj-elementarnoto nesto beshe - kazvash, ne ti haresva ideqta za podobna igra - kato redoven u4astnik i tolkoz. A ne da idvash sus zaplashitelniq ton i ultimativni predipregdeniq. Takova otnoshenie nikude ne sum turpql, i ne sum mazohist za da ne reagiram. Da, sushtnostta mi e takava, no e adekvatna i obosnovana reakciq. S nikogo ne se konfrontiram bezmisleno i bez pri4ina. Tova e za men. Dokato ti imash problem i s egoto si, i s veli4ieto si, samovluben si v oreola na bozhestven "diavol". Tova e ot vreme ono. No az nikoga ne sum imal problem s sushtestvuvaneto na podobni hora, dokato te ne reshat da se namesqt i nalogat v moi si raboti. Ne znam za normalen 4ovek koito da ostane bezu4asten.
Da imal sum problemi s Mejdjura, kakto i s teb sega , i te sa po otnoshenie na tova koeto obqsnih predi tova. Durgish se tuk i reagirash kato nego vuv FP. Vie si mislite 4e imate nqkakva vlast, pove4e ot tazi da triete spam i moderirate temi. A se izzhivqvate kato moq suselqnin BB. Zhivota ste vi izdqlka treskite, spoko, dale4 sum ot misulta 4e ste sum az.

Za roddick - ti qvno ne poznavash horata si, koga i kak e bilo. Sednete tam i si govorete da si opresnish tetradkite s arhivi. Imash propuski po dosta nesta, vupreki pedanti4nostta ti.

Maniqta beshe igra na Mejdjura. Vednug popita za gelaeshti, zastoto ina4e ste q spre, ili pravi posredstveno kolkoto da q ima. Kakvo napravih s neq, horata znaqt. Ima "sociologi4eski prourvaniq" koq e bila najdobrata igra togava i kak sum q vodel. Medalite ne si go nosq kato teb na revera. Mnogo si dale4 ot tova koeto sum napravil. Sled nqkolko sezona q otstupih na drug, kakto si preceneshe Mejdgura. Zastoto vinagi e dobre da ima novi idei i smqna na duha. Az za posledvaoto ne sum vinoven, koj kak se e spravql. Imashe dobri i loshi periodi. Ne sum sudnik. Ne izgivqvaj ti na takuv bez da imash dori osnovanie i otnoshenie.

Az tova koeto sum obeshtaval sum pravil, vinagi. Dokolkoto e imalo hora koito da zavisqt ot tova. Dori v dira, tova joeto poeh kato zadulgenie go spazvah. No tova sa vidnite za teb samo nesta. Ti nne znaesh kak e navun. Poslednoto koeto praveh beshe da izdurgam rodniq mi otbor, zastoto bqh poel obeshtanieto, ako se organizirat i vlezat grupite v BFS da produlgim napred. Sled dva sezona pulna podkrepa - naemi na 4ugdi stadion, sudiiski, ohrani, i t.n. taksi na miloto ni BFS, mi pisna, zastoto edni drugi hora ne spaziha tehnoto obeshtanie da uredqt nash si stadion. Toj e nalice, no gi murzq da opravqt edni dokumenti i da se sreshtnat s edni hora. Nikoga ne zarqzvam nesta, bez dostu4no dulgo predupregdenie. Sredstva i usiliq na vqtur ne hvurlqm. Koito moge da go pravi, otstupvam predimstvoto, iz4ezne li smisula i udovolstvieto ot na4inanieto. Kakvo pravq i kak dejatvam ti nqma kak da znaesh. Tova go sponenah za da svurga teq tvoi poredni bezpo4veni izvodi. Pomnq vsi4ki koito obeshtavaha za Pml pomosht, i idei da se subirali taksi ot u4astnicite. Pulni gluposti beha vsi4ki. Kogato izlqzoh s realno predlogenie i idei, hora kato teb tam, zakoateneli i negelaeshti da se razdelqt s bogestveniq si oreol i 'vlast' v imeto na obshtoto, sko4iha i izlqha sustata takava pomiq, skurcaha sus zubi i drapaha s nokti za mizernoto si sushtestvuvane v dupkata. I to bez nqkoi da iska nesto ot tqh, ne sum karal nikoi da kopae carevicata. Taka 4e ti nedei slaga shtampa na prazni prikazki i vurhu tova. S drebni dushici ne moga da se nadprikazvam. Ti nqmash jakvo drugo da kagesh i predlogish, osven razduti obsgti prikazki opitvajki se da maniulirash drugite, ot poziciqta na pridobit nqkakuv avtoritet.
I edin suvet kato posledno- ne se burkaj v rabotite na drugi, koito ne zavisqt ot teb, i ne mogesh da kontrolirash. Broj do 25 predi da si otvorish ustata i svurshish nesto.

Ot vsi4ko dosega ot poslednite dni, bi trqbvalo da si razbral 4e nqmam nikakvo gelanie da igraq s teb kakvoto i da bilo. Izmislqsh mi nesustestvuvashti liri4eski roli, a do sega realnostta e 4e sum se otkazval zaradi Mehdjura predi i sega zaradi teb. Vsushtnost ne sum zapo4val oshte v TMania ti tazi godina, 4e da se govori za otkazvane. Ne pomnq taka da sum posrestal nqkoi igra4 i da o4akvam toj da igrae posle, pri pologenie 4e ne mu se plashta za tva. Celta ti s naj-purvoto izkazvane beshe da osuetish vsi4ko.
Suvetvam te ako imash pone malko dostojnstvo, da se otteglish ot Eliminaciite i da preosmislish povedenieto si. Az susto go napravih, i igrata trqbva da ostane za istinskite entusiasti, neibremenena ot provokiraniq spor i bezmisleni bezpo4veni zaqgdaniq.
V TMania nqma da ti se burkam,spokoino. Kazah ti 4e mi krajno nepriqtno da u4astvam s teb v kakvoto i da bilo. Ako iskash si zapishi 100:0 v dvoboq s teb. Tva realnoto suotnoshenie. Ne go osporvam. Kato to4kogonec imash nugda ot vsqka.

P.p.
vigdam 4e Naki e gelaesht, neka me zamesti da ne razvalq shemata., redaktirajte temite. Nameri si zamestnik ili se otegli, ili struvash nesto.



Тема Re: !!.нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.01.12 16:29



Батка, айде изиграй поне АО в елиминациите, че да не разваляме схемата - виж вече има пуснати двубои.




Тема Re: !!.нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.01.12 16:52



Като не иска човека, не го карайте на сила. Отказал се е, има си причини и ще поставим друг на негово място. Има още време да оправим схемата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.