Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 12.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: DONDiEGO]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано12.01.12 01:23



Сигурно иска да каже който познае повече мачове


Това за дербитата наистина е безмислено, тъй като се предвиждат толко мачове.

А за точкуването, трябва да се точкува, примерно:
1-ви кръг АО: Григор Димитров - Фернандо Вердаско 3:1
Аз пиша 3:0 а ти пишеш 3:2... и двамата сме познали знака, ама кой взима повече точки? Ако познаем еднакъв брой мачове, кой елиминира кой? Трябва да се измисли нещо при случай на равенство. От там точкуването като в другите игри, но това е само за узнаване кой е победителя в h2h.



Тема За сега сме...нови [re: naja_haje]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано12.01.12 01:32



5-ма, ако Дон Диего се съгласи да играе - 6.
В този случай ни трябват поне още двама, да тръгнем от четвъртфиналите.
АО ще е пробен, нищо не ви коства да прогнозирате 16 мача поне в първи кръг на турнира.

Аз мога да поема нещата от четвъртък (19-ти януари) нататък. До тогава ми е трудно да правя каквото и да е.

Ако съберем 8 човека, ще помислим още малко за финалните правила





Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: DONDiEGO]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.01.12 01:34



Директна елиминация, всичко е х2х, няма никакви класирания и т.н. Точно както ти предложи си го мислех, явно не съм го написал добре.

Проблемът е, че при всякакво точкуване може да се стиге до равен резултат в мача, но може бе наистина няма смисъл от дерби-мачове с повече точки, щото ще провокират пак разни дебнения и т.н.

Значи простичко, че да е лесно.

ПРАВИЛНИК
Максимум 16 мача, 1 точка за знак, 2 за точен резултат. Който има повече точки продължава в следващия кръг. Който спечели всучки кръгове, печели турнира. Във всеки кръг по един тай-брек мач, за който се прогнозира и броят на геймовете, без значение как са разпределени, защото тогава пак става сложно. Който пуска втори, не може да даде същия брой геймове и това е.

Така по-разбрано ли е? Не, че има значение, щото така или иначе турнир няма да има поради липса на играчи :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: AO, пряка елиминация ++нови [re: naja_haje]  
Автор DONDiEGO (DJOKOVIC)
Публикувано12.01.12 02:01



Ок, така е ясно :)

тогава съм In! брой ме.

п.п.
и да не се съберат 16, нема проблем, и 8, 10 да са. пак си правиш схемата, и 1ви кр. почиват толко, колкото + победителите от 1ви кръг да се получи 4 или 8 двойки мачове.

а междудругото ако са малко хората, и не се престрашат да играят повече, че туко виж на някое величие му се подкопае авторитета ако бъде елиминрано в 1ви кръг ;) - може да направим и турнир по двойки.
т.е. какво имам предвид:
редуват се кръговете - един ден играем за сингъл елиминации, втори ден играем по двойки (прогнози върху реалните сингъл мачове, не върху двойките, и се събират точките за кръга на двмата играчи в двойката)
после 3ти ден се играят 2ри кръг от сингъл елиминациите, 4ти ден двойките, и т.н. ;)
като продължителността на 1кръг може да върху от 2 АусОп дни, за да се запълни и да няма празно.

но както решите, само предлагам варианти.


---------------------------------------------
DALE DALE BOCA!!


Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: naja_haje]  
Автор NuFc (Unai Emery)
Публикувано12.01.12 02:54



IN!

стига да имам право де...
след като съм извън топ 100 в АТП ранглистата :)



Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: NuFc]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.01.12 03:22



Хаха, остави я ранклистата, важното е шоу да става.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: naja_haje]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано12.01.12 06:58



Ще се пробвам, защо не

По принцип идеята за подобна игра ми харесва и дано да излезе нещо.



Тема Невероятно,нови [re: naja_haje]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано12.01.12 15:07



но факт - най-големият майстор на прогнозата от фехтовка до надбягвания с тайландски хлебарки смята да се включи в тази игрица. Призовавам т.нар. "експерт" фогата да прекрати легендарния си бойкот и да се изправи срещу шампиона във всички известни на човечеството игри тук и сега!

kzl


Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано12.01.12 17:14



И аз ще играя, нека има ФЪН както казва Бандита.





Тема Re: AO, пряка елиминациянови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.01.12 20:54



Хайде все пак ще се включа, любопитно ми е най-малкото как ще потръгнат нещата, а и досега в историята няма игра в дир.бг в която да не съм играл поне веднъж.



Редактирано от Diavolo на 12.01.12 20:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.