Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Авторddg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 01:26



Da mi go dgvakash kolko iskash. Drugo za tebe nema. Osueti izobli4avaneto koeto steshe da stane. Haterskata ti dushica e dovolna. Sega ne napuvaj da provokirash naprazno.
Ne znam zasto si go priel li4no, nie se opitahme da go napravim interesno.
No za da spish spokojno, men ne ne mogesh da pobedish v nito edno nesto. V tova koeto vursha sum naj-dobriq. No si ostavqm koronata kudeto i e mqstoto, a ne se razhogdam s neq kato teb da plashish mishkite.
Ti ne mogesh da provokirash pove4e surevnovanie, a samo nepriqzun ve4e s kompleksarshtinata. Da si beshe sedql v dupkata i da ne se beshe obagdal, sega nema na koj drug da prepisvash pomiqta. Stqhme da si go razcukame nqkolko 4oveka i ako ni hatesa da produlgim. Nikoi ne te e tursil i ....molil za pomosht :D zaradi takiva kompleksirani hora umrqha kluboveye.
Sega te suvetvam da se otteglish ot taq igra i da ostavish drugite, koito im haresa ideqta ako oshte im e ostanalo gelanie da si q produlgat i napravqt kakto na tqh im haresa. Ot tvoiq hate nugda i smisul nqma.
Ima dostatu4no progresivni hora, koito razbirat ideqta. Ti si komunist. Vnimavaj kak se durgish navun. Ste si patish, 4i4ovoto.



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Авторddg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 01:31



bolen mozuk. Nqma spasenie za tebe. Otivaj da se lekuvash. giveesh v izmislen svqt.
samo ne mi se pre4kai na ulicata.



Тема Re: !!нови [re: ddg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 01:41



ахах, ами виж откъде започна всичко и кой пръв се изсра на метеното, всичко останало сме го гледали и е поредния епизод от дързост и красота в главната роля с вечно неразбрания революционер на клубовете и вечно онеправдания Диего. За теб навремето изкаха БАН в този клуб, познай обаче кой те защити смехурко.
Стига се излага повече, само това ще ти кажа. И недей да бъркаш виртуалното с реалното, тук сме във виртуален клуб, не в реален и във виртуалните форуми по цял свят си има неписани закони. Клубовете не са умрели, а причината да не се разрастват е заради това, че не се рекламират и че хората пишещи тук редовно порастнаха вече и няма свежа кръв, много си далеч от истината, но това ти е в природата явно -)
Да беше за първи път ок (малко от малко поне да беше сменил репертоара и стилът, но явно и това не можеш), но това твоето е някаква странна форма на параноя, един тежък рецидив, вече не си актуален, още по-малко интересен
И в заключение ако някой е приел нещата лично това си ти или другото ти Аз :D



Тема Re: !!нови [re: ddg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 01:43



За съжаление болничните заведение са пълни с такива като теб и няма място, свирни като те пуснат -)
На улицата всеки ден срещам бачкатори и хамали, обикновено ги заобикялам, така че нема проблемации, поне за това ще те послушам, мухахаха -))



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано14.01.12 01:46



Ахахахаха, как само го закова и насра тук, хахаха, това отива в златния фонд директно, абе и двамата сте класици, продължавайте да ме забавлявате





Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Авторddg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 01:52



Horata porastnaha, prav si, samo za tova ti produlgavash da pishesh tuk.
Nie samo naminavame, vigdame kolko si sprql i umstveno izostanal na akula na 7godishen, i produlgavame.



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Авторddg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 02:01



Ha, lele izvinqvaj, ama 4" i neshto ekran ne mi stignaha da vidq kolko si progresiral - ti naj-akraq si ustanovil 4e giveesh v izmislen virtualen svqt i tva ne e istinsko. Glupavo kopele, povishavam te v 8godishen de4ko!! Chestito! Lqgaj da spish sega dovolen ot napreduka.
Utre napravi i vtorata kra4ka i se pokagi na ulicata. Ste vidish dvukraki sushtestva, nare4eni hora. Te si imat po 3 imena, ne nikove.
Vnimavaj kato osushtestvqvash kontakt - te ne sa kato teb! Ti si virtualno bozhestvo, ne go zabravqi, mogesh da hodish po voda i da letish.



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Авторddg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 02:16



Ama kak da nema be bratle, za takiva kato teb naduhani nadmenni mishki vinagi e otvoreno edno zavedenie i priema non-stop, non-stop. Kato vrutnesh ot Ruski nagore po pavetata na Totleben, ot levata strana se ste te uredime nqkyde. A ti se durpash.
E i Murlata ste q vzemesh za sanitarka.



Тема Re: !!нови [re: ddg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 02:17



абе не знам ти тъп ли си или ДА, но не разбра ли вече, че дявола няма възраст и не старее, не знам що за проклятие е това, но е факт :D
Иначе аз пиша в много форуми и клубове, не само дир.бг и не само на тема спорт, познават ме адски много хора и в реалния живот, същото не може да се каже за теб обаче. Иначе честно казано, радвам се, че си преуспял в реалния живот (ако е истина обаче, защото може да си хомлес и тотален лузър, а може и да си министър председателя, ако се сещаш), на всеки го пожелавам, но аз никога не бих го изтъквал това във виртуалния такъв, защото си е чиста проба комплексарщина, ок?
виж ся, извън всичко това макар много да ме забавлява и да ме върна няколко години назад когато бях в стихията си с подобни култови престрелки, та значи
1) Аз съм реалист и Нажата (авторът на тази тема ако си забравил, щото ти само нахвърли някаква идея и както обикновено си изми ръцете и ако можело нали някой друг да поеме нещата, така е най-лесно нали) ме разбра какво всъщност имах предвид. Така ли е или не е така... Игрите малко или много дотягат, справка и ПМЛ и не само тук е така, същото се забеляза и в играта на тенис24 и то след само една година история, интересът падна с над 50%, но там дават хубави предметни награди и това вдига рейтинга, а и това е известен портал. Та изразих съмнения какво ще стане за в бъдеще, защото срещу традицията и историята трудно се върви и ти сам знаеш (и от личен опит, хохо) колко игри умреха по средата, едно нещо само ще ти кажа, Аз никога не съм спирал игра или стастисика недовършена и това вече девета (9) година. Най-малкото което очаквах е подобна реакция и то от човек, който нямаше да може да пише тук ако не бях Аз навремето (когато обиждаше Шевченко, че не бил никакъв фен на Джокович и бил смешник и какво ли още не и още куп клубари тук, някои от които вече не пишат заради такива виртуални партизани като теб).
2) В крайна сметка писах, че ще участвам в играта без нищо друго в поста си, не мислех честно казано, че ще има толкова много желаещи за игра и не исках само аз да лиспвам ако се сещаш
3) Виж за какво точно те репликирах и откъде започна всичко и дали по някакъв начин съм те обидил лично, тук всеки сам да прецени за себе си
И после всеки сам да прецени за себе си ти как реагира и с какви думи и с какъв тон
4) После изведнъж ти психяса, което не ме учудва, но честно ти казвам (и тук няма грам ирония или подигравка, наистина) не го очаквах от теб и то в момент в който лично според мен искрено се забавляваше, но всички знаем колко ти е къса клечката и малко ти трябваше да си покажеш другото (или истинското, не знам) 'Аз.'

Редактирано от Diavolo на 14.01.12 02:20.



Тема Re: !!нови [re: ddg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 02:23



Хаха значи и го знаеш къде е, още малко и ще си признаеш всичко, продължавай, едноименното предаване го спреха от екран, ама с теб винаги е и искрено и лично... ахаха -))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.