Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 26.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано13.01.12 23:48



Slushai sega otvorko, ti purvo nqma da ni se pravish na Kim chen ir tuka, ok?
Vtoro, za Nadal ste ebavam kolkoto si iskam i kakto si iskam i kogato si iskam, zastoto ti si mnogo zle.
I treto, ne mi vlizai pod kogi4kata, za da ne ti vleza fizi4eski nekude drugade.


Sa po sushtestvo, nie si obsugdahme nesuvurshenstvata na t.mania. ti se poqvi po nqkoe vreme s nekvi podqgdashti komentar4eta, opitvajki se da prinizish idejte ni i da gi pratish v kosha ,bez nekoi da ti e iskal 'bogestvenoto' mnenie. Samozabravil si se! A ot takiva virtualni pluhove mi e pisnalo. Navun ste takiva muhi, 4e ne znam kvo da vi pravi 4ovek.
Sushtiq se durgeshe Mejdgura ottatuka. Napravo mi beshe bruknal ne znam kude, kogato mi kaxaha oba4e 4e bil malko rahiti4no mom4ence, i da ne se zanimavam. Ama lika prilika ste si v klubovete kato gledam. Toi izvun Pml kluba pone e normalen, ama ti mnogo se izgivqvash kato papa.
Ti go nadminavash, kato zaqvqvash 4e ot teb zavisi da dadesh blagosloviq da stane kakvoto i da e ?!
WHO DA FAK U R?

Moge da zaklu4ish taq tema ve4e, postigna tvoito kato ubi gelanieto na horata sus straha si da ne bude razven4an oreola ti.

Palq4o, teb oba4e ste te sreshtna nekude se nqkoga, kolkoto i da si pluh v dupkata ti. Otdavna si stanal mega protiven luzar .

Do skoro.



Тема Re: !!нови [re: DDG]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.01.12 23:59



хаха какъв Надал бе човек, ти съвсем изкука. Пиши си колкото искаш за Надал, всеки е свободен да си пише каквото си иска, аз не съм цензурирал никого, но когато ни наричаш ботове си струваше всичко което прочете.
А ти си същия виртуален хулиган-психопат, същите думи и стил употребявани срещу почти всеки клубар дръзнал да ти разруши изкуствената идилийка. Да не ги изброявам, те сами си знаят и те знаят. Не ти ли омръзна и не ти ли свърши най-накрая дрогата?
Лузър си ти и сам знаеш защо, първо си мишкар и никой не те знае извън клубовете освен Сандро което е по-скоро съвпадение и второ излъга като каза, че с каквото си се захващал си го изкарвал до край. А аз съм същия който ти е помагал със съвети и помощ и е разменял ценни бележки с теб и същия за който си писал съвсем различни неща, естествено докато не влезнах в открита полемика с теб и то градивна такава, защото с нищо не съм те засегнал лично в първия си пост, с една дума личи си и всеки може да прецени кой каква стока е.
Толкоз от мен, повече внимание не заслужаваш.

Редактирано от Diavolo на 13.01.12 23:59.



Тема Re: !!нови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано14.01.12 00:14



Късно е вече, някои хора не знаят кога да спрат, дали случайно или не пишещия на шльокавица/маймуница е фен на Джокович, с една дума простотията си личи отдалече...





Тема Re: Желаещи до моментанови [re: naja_haje]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано14.01.12 00:16



О, много моля без двойки и тук


Имаме си вече двойки при Бандитчето.
Благодарение на адаша Родик вече сме 12, какво чакате още а не пускате схемата, остават два дена.



Тема Re: !!нови [re: DDG]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано14.01.12 00:21



Аз пък съм сигурен, че ако се видите извън клубовете ще се черпите по бира, обикновено така става


Ужким сте батковци, а се държете като мен преди две години
Мисля, че прекаляваш и то много, първо дявола е институция не само тук, а изобщо в клубовете на дир.бг, а специално тук е направил адски много, докато ти пишеш пет пъти в годината обикновено с цветущи псувни, сега най-накрая всичко сякаш се нормализира и се кротна и изведнъж почна да обиждаш на ботове и мишоци, отговориха ти стилно и културно, а ти реагира така все едно са те репресирали и хвърлили във военен лагер Да не страдаш от някаква шизофрения?



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано14.01.12 00:24



Дяволе, дяволе, егото ти е по-голямо и от гривата на цар Лъв. Не може така да се държиш все едно всичко зависи от теб, все пак тук има и други хора и можем и ние да организираме игри, не само ти и Шевата...
Даже всичко това съм сигурен, че ще амбицира още повече Нажата и Нема Значка.
Айде заровете томахавката





Тема Re: !!нови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 00:47



мдам, прав си тук в този пост... допуснах грешка, но от пусти инат не се поправих...
брей, доживях да прочета нещо наистина мъдро и зряло от теб, ето че имало смисъл от всичко това ;)

Аз томахавка няма да заравям, а и не аз започнах тази свлоч. Надявам се само бореца за свобода Диего да не се откаже от играта (той е много добър играч, играч който е доста навътре в спортните залози) и да се срещнем в пряка елиминация, така ще го науча на някои азбучни истини относно прогнозирането.

Също така Дон Диего заяви, че тази година нямало да изпусне нито един кръг в тенисманията и мастърсманията и щял да покаже на всички ни колко е добър. Остава само да удържи на думата си и да играе до край и да видим черно на бяло всичко това.



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
АвторDdg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.12 00:52



Abe ti normalen li si be, bil mi pomagal :o batka, az sum posledniq koito bi iskal pomosht i to tolko zadrusten 4ovek :D Qvno ti ne me poznavash. Ste ti kupa organite i ste gi razdam na mangalite da ve4erqt. Lele kva glupava muha si

Az moga da ti kaga po-dobre koi sa bili horata predizvikvali krajni mneniq: ima edin doker, okaza se nekva varnenska otrepka, Marlow li beshe, sega nrkuv Mourinjovski e, i toi kato nasran izmisha. Drugiq beshe glupavoto togava mom4ence Olmashi. Treto mom4ence e Medgara. Teh otdavna gi zabravih, ma ti mi vlezna v spisuka. Na nikoi be sum pre4el dokato ne mi naburka v moito prostranstvo po KOMPLEKSARSKI na4in. Tva naj-ve4e v realniq givot bate, tam kudeto ti ne vireesh i si pluh. S drugo men nikoi ne mog me provokira i obidi. Istinskite hora - da ti obqsnq 4e tva ne sa useri s niknami, me poznavat takuv.
Ti si broikash virtualnite frend4eta i stom ne si me vigdal zna4i ne sum az. Bate nikoga, nikoga ne sum burkal virtualnoto s givota. Predlagal sum sreshti na takiva komplesirani pluhove, no nikoi ne otklikvashe. Moq profil, navsqkude e publi4en, koito se intetesuva moge da me nameri. Az taini i zadrugki. Tuk se durga dosta po-kultirno i sum dosta po-turpeliv. Takova povedenie, arogantno i zaplashitelno tam kudeto disham vuzduh ne turpq. Sandro me poznava ot predi 8,9,10god, ne pomnq, kato dojde da raboti mlad i zelen v edna stara rabota. Az go vkarah v teq pmli. A nego ne sum vigdal ot godini dosta. Moge bi za okolo chas predi vreme pokraj drugi hora. Ve4e ne pomnq, toj znae, toj da ti kazva. Givota mi se dvigi po-burzo ot ohljuv kato teb, koito izbiva kompleksi na bozhestvo. Otdavna nemam vreme da vlizam v takiva razpri, stoto samo zahranvam podobni trolove, koito ot tva giveqt.
Kilometri nad tva sum. Virtualnata sekta v koqto giveesh ne me interesuva. Ti giveesh s teq gluposti, q pred monitora, q pred televizora, i se napinjash posle v neya kuv si smehurko. Teq ti ka4estva ne gi osporvam. No mrazq kogato se samozabravi i obogestvi nqkoi.



Тема Re: !!нови [re: Ddg]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 01:00



аз съм напълно нормален и знам какво говоря, в момента си кривиш душата и сам го знаеш, ако не помниш то дявола има вечна памет и помни всички бележки и много други неща.
към тия дето си обиждал със същите думи и заплахи (едно към едно, като някое йо-йо си, хох) добави и Шевата и бай хуй и фогела, за последния не съм сигурен, а и в клуб прогнози се изпокара с един куп хора, не си единствения де, няма значение :)
само не се отказвай от игрите, защото имаш навика винаги да се отказваш, последното нещо което някога съм целял е да откажа някого от участие в игри, което ми е едно от най-любимите неща и това го знаеш сам, за останалото няма значение и не ме интересува честно казано.



Тема Re:нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.12 01:00



Дявола никога не спи, той е навсякъде и по всяко време... :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.