Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.01.12 18:19



Абе ти чуваш ли се? :О
Не става изобщо въпрос за твоята игра, а за тази на Нажа и Нема Значка на директните елиминации, как виждаш ли там щяло да лъснела истината за това кой колко разбирал от тенис прогнози, хаха. То по принцип последното понятие си е безумно, защото в прогнозите трябва и късмет и много други фактори и пак е трудно иначе нали се сещаш какви щяхме да сме всички... ;)

Така че от тен се искат няколко неща, дали ще се справиш вече си зависи изцяло от теб, но след като Аз и Шевченко успяхме толкова години би трябвало и ти който си сега точно в тия години в които имаш енергия за адски много неща да се справиш. А именно:
Играеш редовно във всички игри в този клуб, без значение колко са на брой (направи си нещо като календар ако искаш, да не забравяш дати и пр.) ; Редовно пускаш интервютата преди големите турнири и по време на хода им ; Организираш твоята си игра бързо и точно, за да е удобно за всички (сам ще видиш какво удовлетворение е да правиш нещо, което ти си измислил и си го поддържаш а другите го уважават, т.е. от теб си зависи) и спазваш всички възможни срокове и дати които си планувал.
Ае





Тема Re:нови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.01.12 18:41



абе това си е като ''full time job'', къде намираш време за всичко това, да следиш всеки един възможен спорт по света (това с дартса просто ме разби честно), да бачкаш, да спиш и да отговаряш на Нажа



П.П. Нещо ми се струва си зарязал хокея



Тема Re:нови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.01.12 19:54



Не съм, следя резултатите, класиранията, гледам репортажи от топ мачовете от официалняи сайт, но за повече няма време дори и за дявола. Часовата разлика е убийствена, едно е да си позволи два месеца да гледаш в годината плейофите (макар че този сезон и това ще се ореже доста), друго е редовния сезон.
А и не само това балет, аз гледам в индустриално количество филми, сериали и чета също в индустриално количество книги, че и бачкам и то напоследък повече, че криза нали знаеш...





Тема Re:нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.01.12 19:58



Tи си ЛУД!


От къде толко време... не знам. Сигурно боледуваш от безсъние



Тема Re:нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.01.12 20:00



Това не е никаква конкуренция на Тенисмания. Никой няма да се бие в гърдите. Пробна е тази игра и не изисква толко време. Ще се прогнозират по-малко мачове и с всеки изминал кръг, по-малко.



Тема Re: !!нови [re: Diavolo]  
АвторDONDlEGO (Нерегистриран)
Публикувано13.01.12 20:07



slushai sega moito mom4e,
u teb zabelqzvam adski negativizum oshte ot kakto stana duma za nesto razli4noi nezavisimo. izkazvash se haterski, i s nqkakva podigravka.


p.p.
ako oshte vednug otpravish zaplaha kum nesto, koeto az sum predlogil, ili drugi sa dorazvili i podeli, ot roda na:
"Значи ако има подобно разделяне на игрите в клуба няма да се разберем и тази игра няма да прокопса много, много..."

ste stane losho, i ste zanimaniq li4no po drug na4in.
TOVA NE E SEVERNA KOREJA.
kapish?, ne znam dali me razbirash?

nikoi ne ti se burka, ne se zaqjdah i ti, i ne se pravi GOAT.
koito ne mu e priqtna tazi igra/iniciativa - kakto vigdash ne e zapisal u4astie v obsugdaniqta.

tochka.



Тема Re:нови [re: Balleta]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано13.01.12 20:11



Пишете ме и мен :)




Тема Re: Желаещи до моментанови [re: naja_haje]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано13.01.12 20:17



Не знам, аз мисля че ако сме 12, най-добре да има 4 поставени, които започват директно от 2-ри кръг.
В 1-ви кръг ще има 4 преки двубоя. Тези 8 човека ще ги бутнем в някоя random машина в нета и ще видим как ще се паднат.
Тази схема за 12 играча ми изглежда малко каша...

Но както решите де...





Тема Re: !!нови [re: DONDlEGO]  
Автор Banditoo ()
Публикувано13.01.12 20:24



ОО, не.. Не и тук. Правете си го на лични!



Тема Re: !!нови [re: DONDlEGO]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.01.12 23:16



Че то всичко тръгна от теб и някои ненужни заяждания на дребно, които няма как да не мине незабелязано, ти какво си мислеше? Аз съм цитирал кое ме е подразнило, преди това нямаше проблеми. Специално това първото което си цитирал наистина не стои много на място, но каквото е писано, това си остава, няма смисъл от редакции.
И си сбъркал този с който може да минеш с този полузаплашителен/полупоучителен тон, компренде?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.