Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Pink]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 17:12



Значи клеят не го ползвам като оправдание, той си е в статса. Просто казвам, че така се случи, че най-много двубои между двамата се играха на най-силната настилка на Рафа, а не на Родж (хард или дори в зала). Надал в златните години на Фед (2004-2008) не успяваше да се пребори да стига константно до финал с него извън клея, докато Родж редовно стигаше на клей до финал с Рафа, просто защото беше вторият най-добър на червено. Така че и това следва да се взима предвид.

п.п. А колкото до това кой какво щял да помни за Федерер, Надал или който и да е след 50 години - дотогава кой знае какви играчи ще се появат, дето биха ги разнасяли и двамата сегашни велики

Всеки с епохата си така да се каже, а който иска да знае, ще чете много и ще се образова.




Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 17:37



За това си прав, и няма какво да кажа, освен че Рафа е животно и не е 100% ясно, но по скоро Фед би го пердашил повечко на хард отколкото той него.
Но така или иначе не са играли толкова много макар че 8 мача са си 8 мача, така че само бихме могли да предполагаме, вярно аз мога да предполагам че Рафа нямаше да се даде лесно, но съгласи се и ти че само можеш да предполагаш че Родж би го пердашил повечко на хард.
Та, да ти кажа за Родж понеже явно не съм се изразил добре.
По принцип съм почитател на красивите неща в живота. Не пропускам мач не Федерер. Красота и изящество. Брилянтен. джижи се буквално като лебед.
Не съм го виждал да се задъхва или да крещи при удар. Има някои които казват все още че Сампрас беше ираеше по същия елегантен начин, но съм склонен хич да не се съглася. Никога не съм виждал подобна игра. всеки втори удар му е мастърпиис.
Какво ли не бих дал Надал да играеше по този начин, въпреки чи Надал си има други също много красиви удари.
И понеже по принцип се кефя да дискутирам и споря с тебе за това три твърдения.

1. Федерер е абсолютно най-красиво играещия играч на всички времена и дори да си фен на Надал трябва да си болен мозък или да нямаш никакво чувство към естетиката за да го отричаш.
2. Надал е по-добър като цяло от Роджър защото в крайна сметка спорта не е само красотата.
3. Роджър Федерер е най-великия играч в тениса към 2011 година. 16 шлема.


моето мнение
1. това според мен никога няма да се промени.
2. това също няма да се промени.
3. ако Надал изравни Роджър по шлемове(дали 16 или повече), Рафа ще стане по-велик от него.(Поради 1. това че е по-добър от него ХТХ. 2. има повече от второстепенните мастърс титли)



Кажи са :)

There's someone in my head but it's not me

Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Pink]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 17:47



1 млн. процента съгласен с всичко.






Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано08.06.11 17:57



Сиреч съгласен, че Рафа е по-добър от Родж

?



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 17:57



Гуд.


Винаги съм знаел че ако си нормален фен на някой и разсъждаваш трезво би трябвало да имате доста сходни мнения с фена на съперника. :)

There's someone in my head but it's not me

Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 18:01



Сиреч съгласен за точки от 1 до 3 в мнението на Пинк






Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано08.06.11 18:09



Да де, очаквах вой срещу точка 2, ама нейсе, сюрпризираш ме приятно



Аз май не съм абсолютно съгласна, по мои спомени Пийт играеше поне толкова красиво, колкото Фед. И него ен го харесвах, явно съм анти-естет



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 18:12



А не. При теб работата е по друга и лесно обяснима.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Pink]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано08.06.11 18:16



тук вече съм много любопитна

... може ли разяснение, моля

иначе с точка 2, както е написана, не съм изцяло съгласна



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Pink]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано08.06.11 18:19



И аз като Петита недоразбрах






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.