Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 19.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.06.11 04:32



Пуснах тази тема най-чистосърдечно да честитя победата на Надал. Можеше да напиша 1100 неща, но се въздържах. Обаче вие сами си го търсите - ясно е, че не може да се радвате на победите на Циганина от Майорка (днес пак 101 цугански номера - като го разнасяше Федерер наляво и на дясно го заболя.. чорапът?!?!? във всеки сервис-гейм на Фед демонстративно се бавеше отсреща циганьорчо и дори коментаторите по Евроспорт (англиския, да уточня) 100 пъти казаха, че заслужава предупреждение, което, естествено, не последва) и все Федерер трябва да ви е в устата. Приемете го, простичко е - Фед е по-добър от Надал спортно-технически, няколко пъти поне по-добър. Евала на Надал, че успя да го бъгне на психическо ниво и с яката си бикоборска психика, улеснена от празната му кратуна (цитат след мача "Roger, I'm sorry' ??!?!? WTF? Сори бил? Ми като е сори да беше паднал, брех) и безспорния топспин успява да печели. Обаче до там - видя се явно и днес - когато Федерер играе, Надал гледа и от зор го заболяват чорапите.

А за смешното ти четене на пресконференцията по-добре изобщо да не отваряме дума - чак слюнки пръскат от злобата, която си/сте събрали.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.06.11 04:39



Ми няма какво да кажем, освен да повторим - честито на Надал. И да признаем, че в дирекнтите двубои испанецът има психологическо предимство, което обаче си е заслужил сам Рафаел - бий, за да те уважават, както са казали старите хора. Кофти, но факт.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.06.11 08:17



ВАМОС!


мерсаЖ



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.06.11 10:37



Значи едно ще ти кажа на цялото това писание - да, когато имаш n на брой шанса за пробив (както в един друг финал) и не направиш ни един, значи ти си виновен, а не тоя отсреща - защото просто отсреща не са ти направили n аса. Дано си ме разбрал - и е факт, че вчера Федерер диктуваше играта, а не Надал. Разликата е, че Надал кара Федерер да бърка повече, отколкото всеки друг - влязъл му е в главата и това е. Извоювал си го е с времето, което е достойно за уважение.


Редактирано от alessandron на 06.06.11 10:38.



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано06.06.11 11:10



Агаси май се ядосва, че Фед е казал това за диктата не за този мач конкретно, а по принцип. Както и да е, ние сме дразнещи, и виждаме под вола теле





Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано06.06.11 11:12



Ама за каква злоба говориш, нашият човек гризна купата за пореден път, победи Фед за пореден (17-ти) път, защо ни е точно сега да демонстрираме злоба? Всяко лично мнение, различно от твоето, ли е злоба?



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано06.06.11 11:14



Да добавя, че ако вчера Роджър бе съумял да победи, тук сега щяха да се нароят едно десетина ругателски теми по адрес на Рафа, да се изтупа от праха онази за позорите, и да се псува и ругае цяла вечер. Нажа, виж какво е сега и ми говори тогава за злоба

.



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.06.11 11:18



Ясно бе, няма нужда по две мнения да добавяш - ние, феновете на Федерер, сме арогантни, надути и алчни копелета точно като любимеца си, а вие, феновете на Надал, сте скромни, вътрешно красиви и добродушни точно като любимеца си. Сега доволна ли си?




Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано06.06.11 11:25



Не, не съм. Просто можеха да се спестят определенията и от двете страни. Ккато виждаш, аз за пресконфито и за мнението на Фогела се постарах да не беснея. И понеже никак не съм чиста и бяла, ми костваше усилия





Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.06.11 11:38



Мнението на Фогела е обосновано и много точно специално за вчерашния мач. Другото вече сме го казали.

п.п. В спортно-техническо естество Федерер е по-добър играч от Надал и мен също никой не може да ме убеди в обратното. Но тенисът е игра от три елемента - физика (тук не може да се каже някой от двамата да има превъзходство, никога не е имало случай като са играли единият "да издъхне"), технически умения и психика. Превъзходството в последният елемент се оказва решаващо за картинката Фед - Рафа.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.