Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 02.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 15:09



Аз казвам абсолютно същото ако забелязваш. Мерилото е шлемовете, и ако Надал вземе та мине по една случайност Федерер, след 50 години никой няма да помни колко фин играче е бил Фед. Дори още по лошо ще се помни това и ще се помни още как Надал го е размазвал където го хване. Ест мерси Роджър че би сърбина, аз съм реалист, според мен Ноле щеше да бие Рафа на финала.
иначе ние чакаме толкова следващата плескавица от Ноле колкото вие си чакате
следващата студена паеля от Рафа. разликата обаче за момента е само една
Паелите на Рафа към Ноле са повече от Плескавиците за Рафа, което хич не е равносилно на работата съотнесена по отношение на Рафа-Федя.

Ще поживеем ще видим. Може и Ноле да промени нещата.


п.с. Направих си труд да прегледам другите големи съперничества в мъжкия тенис. Прегледах. Почти съм стигнал до извода че Надал-Федерер не е от големите съперничества, да не говорим че има шанс изобщо да се превърне и в никакво съперничество.
Пак казвам, тука много хора пишат за цигански номера, арогантност и дрън дрън. Аз не съм човек който се интересува и мразя противници особено в спорта. Но лично аз от години нямам абсолютно никакви притеснения от мачовете между двамата. Вярвам че и ти така



Забравих да допълня, не по принцип нак-добър в историята а в мачовете между тях двамата. Забележи Рафа е на 25, Роджър на почти 30. До момента са съпоставими към едно и също време с лек превес на Надал. Да някой казват че няма да издържи още дълго, но нищо не се знае, да припомня че е отписван много пъти досега. Така че, шлемовете ще се мерят като си приключат кариерите и двамата.

There's someone in my head but it's not me

Редактирано от Pink на 08.06.11 15:19.



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Авторuнтepucт (Нерегистриран)
Публикувано08.06.11 15:10



Значи Ювентус,Ливърпул,Реал Мадрид,ЦСКА,Шумахер,Бостън Селтикс и други подобни рекордьори с най-много титли спечелени при добри обстоятелства,трябва да са най-великите





Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Orel(WTW)]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано08.06.11 15:48



Ами такова впечатление прави с публичните си изяви, ако вкъщи е мило срамежливо момче, няма как да знам

.



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано08.06.11 16:16



Стига вече, курбан да му направим на швейцареца за таз победа ли

. И не говори за пета поредна, преди да е факт, защо си толкова сигурен, че и Джоко нямаше да бъде прегазен на финала, да не си станал господ?



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 16:37



Почакай малко, то североамериканският хард иде, ей там ще разбереш защо съм сигурен, че Ноле ще вземе и пета. Позагледай и интервютата на Чичо Тони и защо според него Надал не играел толкова добре цяла пролет - всички виждаме как психиката играе в тениса, просто като си от печелещата страна и е по-лесно да го пренебрегваш



п.п. Колкото до курбана - да не припомням 2009 и целия рев къде е бил Надал?


Редактирано от alessandron на 08.06.11 16:52.



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Pink]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 16:41



Е сигурно си бил много сигурен и на Финалния Мастърс в Лондон миналата година? Тюх, то па по някой път Федерер показва по един-два трика от торбата.

п.п. Така се случи, че съперничеството между Фед и Рафа се проведе доминантно на клей, където никой досега не е успявал да спре задълго Надал (може Джокович да е този някой). Повече от половината им мачове са все на червено, а Надал е най-великият на тази настилка. Ако махнем нея и се вижда, че двамата много добре си съперничат






Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: uнтepucт]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 16:43



Хахахаха, ти ли точно ми говориш за титли, спечелени при добри обстоятелства? Дето си фен на отбор, успял да изпълзи от нафталина само защото прати основните си съперници в трета глуха по административен път?
Двуцифрено число титли в най-престижните турнири в тениса не се печелят само "с добри обстоятелства". Това важи за всеки спорт. Една-две титли може да са "случайни", да има голямо количество късмет и т.н., ма 10, 20, 30 няма как да са "стечение на обстоятелствата".


Редактирано от alessandron на 08.06.11 16:50.



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: uнтepucт]  
Автор Christianssen ()
Публикувано08.06.11 16:53



Че те ЦСКАса си най-великите от най-великите





Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 17:01



Ест че има изключения :). Но да не се преструваме. А и защо да махаме клея.
Бях писал някъде преди, има два турнира на трева за големите турнири. единия е подгряващ. Така че викам да махнем тревата. Виж по добре какво се получава.
на едната основна настилка са равни(обаче с шлем за Рафа) на другата е без коментар.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 17:08



Хабсолютно







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.