Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано06.06.11 11:46



Не влизам в спорове, не съм компетентна да давам оценки, на мен играта на Рафа ми харесва повече и това е. Мразя обаче да слушам постоянно как Фед сам се бие, ами омръзна бе, 17 пъти вече... А феновете му това го повтаряте, защото и той самият го казва по интервюта, това от мнението на Фогела.
И да преваря, за Рафа пък- скромността му няма как да е съвсем истинска, просто чичо Тони добре го е обучил





Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано06.06.11 11:49



ами кой друг тенисист може да го каже за себе си

и да е прав и единствено да облича фактите с думи
дотук със заяжданката, че и аз не съм "бяла и добра" и се въздържам по други мнения и теми, но си мисля, че феновете на нумеро уно и дуе се дразнят на изказванията на ГОАТ, т.к. е ГОАТ и въпреки мястото си в ранглистата и без титла от ГШ е ГОАТ и стига до финал на РГ, прекратява серията на непобедимия до петък най-добър в момента ноле. така аз тълкувам нещата.
Отделно (започвам да спекулирам) Фед се е издразнил на всички онези компетентни коментатори, които го отписаха веднъж за винаги и ако се е въздържал, когато не е стигал финал или печелил титла, то сега му дреме на предното трибуквие и си казва нещата в прав текст - не е номер едно, може да си го позволи - все по близо е до края на кариерата си, равностоен е на рафа (най-равностойният финал до тук между двамата на рг) в Париж, побеждава номер 2, и двете от висотата на дълбоката си старост, успехите му говорят сами за себе си и т.н., и т.н.
има и още, но ако това не ви е достатъчно, то не си струва да продължавам натам...

п.с. за пореден пър, честита титла на рафа, личеше си колко му е ценна още преди края на последния гейм, сълзите в очите му при 40:0 говореха повече от всякакви интервюта, пресконференции, блогове и анализи.

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано06.06.11 11:51



е те тука ще се разправяш с дяволо ми се струва
дяволо, моля те, ти баща, ти майка, не прокуждай джой за последното и сквернословие

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано06.06.11 12:09



Колко пъти трябва да повтарям, Пети, Родж ме дразни, защото мразя самодоволни и самовлюбени хора. Нито красивата му игра, нито рекордите му ми бъркат в здравето!!!



Тема Поразрових се малконови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 10:59



и виж ти

намерих

Мнението ти е след загубата на Надал от Цонга на АО'08. За три години как се менят нещата, а? Федерер вече е арогантен, като говори как диктува нещата, иначе ти като си ги говорил преди време е било ок




Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано08.06.11 12:08



Ako може да обясниш как го разбра това "самодоволни и самовлюбени"?!?



Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: naja_haje]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 14:00



Искам и аз да честитя на Рафа. Голям шампион е това момче и това е.
Федерер... гледах финала гледах полуфинала, няма такъв талант, няма и да има сигурно в тая игра. Но... има но. Има нещо, което е много по-важно за мен и това е шампионското в тебе. Еми, батковци и каки Федерер изглежда като госпожица пред Испанеца. Толкова слабо игра на почти целия турнир Рафа, толкова уморен изглеждаше и пак си би Федерер по инерция, некакви си хора чета, казват имало съпротива. Каква съпротива, ако от незнам колко време Рафа от време на време пуска ниво, което му коства поне две от загубите срещу Джоко (Индиан уелс и Маями), мача си отиваше на 3:0 и толкова.

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: naja_haje]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 14:46



Едва ли има некой под 25 години, който ще ти каже че Федерер не е по-добър спортно технически от Надал. Обаче те и Барселона са най-добрия отбор "спортно технически" поне последните 20 години които ги гледам. Сещай се малко обаче, че на феновете на Реал, Манчестър и Милан това изобщо не им пука.
Аз ти казвам директно като почитател на играта Тенис, евала на Федерер, най- финия играч, който съм гледал. Обаче с Рафа не може да се мери по други причини, които за мен са ясни, и хич не ми пука защо Федерер е по-слаб от него.

Другото за феновете на Надал над 25.
Да не мислиш, пак казвам, на некой му пука колко чувствителен е Федерер.
Аз си се радвам на Надал и чисто статистичски искам да го мине по шлемове.
Изобщо ама изобщо не ме интересува дали Фед ще се почувства зле от тая работа. Който и друг да беше там пак щях да искам да го мине.
Истината е, като гледам какви тъпотии и обиди си написал към такъв голям шампион като Надал е, че май на Федя феновете се комплесират от Надал.
Не казвам, че не е възможно и на мен да ми стане тъпо ако Надал започне да пада редовно от Джоко.

И накрая колко бил кух Надал. ПФУ.
Замисли се колко тъп трябва да е Федерер, за да бие Джокера на полуфинала!

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: Pink]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.06.11 14:55



Едностранчивият поглед на тениса в частност и в живота като цяло е толкова тъп, колкото и глупостите за "меренето по други прични". Мерилото за успехите в спорта са трофеите - дори Дявола каза преди години и беше прав, че ще признае Фед за ГОАТ, когато мине 14-те ГШ на Сампрас. Като Надал мине ГШ-тата на Родж, тогава става по-велик, нормално. Допреди това такива като теб казват "Мерси, Родж, че би Ноле" и си чакат петата поредна сръбска плескавица при следващата среща






Тема Re: Честита титла на Рафанови [re: joy_r]  
Автор Pink (<>)
Публикувано08.06.11 14:55



Виж какво, няма какво да те дразни Федя, съвсем естествено е да казва че сам се бие. Естествено е феновете му да казват същото. Естествено е и да е арогантен иначе немаше да е толкова голям. Рафа също е арогантен, държането му е ПР.
Много добре знаеш кой бие Федерер и това не е той, щото няма как да се намира в двете половини на корта



There's someone in my head but it's not me


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.