Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 16.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Григор - Стаховскинови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.03.11 22:06



Жалко, поредната кофти загуба 2-6 4-6
А гледай какво прави Беранкис...



Тема Re: Григор - Стаховскинови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано24.03.11 22:11



Ама виж сега Григор не е Беранкис! Това за кой ли път ще го повторя, но той си има собствен път на развитие! Не можем даго съдим, че е най-успешния български тенисист и е само на 20 години! Ккави са тези свъ очаквания на всички? Радвайте се на това, което имате бе хора, защото след Григор едва ли ще го има...

Who would have known how bittersweet this would taste?


Тема Иванович и Петкович изпълняват ПЕТКОДЕНСнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано25.03.11 08:39





Who would have known how bittersweet this would taste?

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.03.11 18:30



Демба тая Шведова демба, е писна ми вече, за N-ти път ми се прецаква ключова прогноза. Някой на който не му се играе на слънцето (щото два дена преди това е играл 3 часа, ама кой да ти гледа...) гледам се е предал скоропостижно. Как пък веднъж не стана същото в дерби мачовете които не мога да позная. Ама не там здраво 6-2 6-1 или 6-3 6-2 и пр. фъшкии за по 50 минутки.


Хенмане, голям късмет извади в случая, което при теб си е вече рецидив...



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.03.11 19:19



И аз се присъединявам с една псувня в случая.

п.п. Мерси, че си ми смятал точките в 1-ви кръг






Тема Богомолов Джуниърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано25.03.11 20:46



вече с пробив напред.

Жалко, че Григор не се падна с Мъри, а трябваше да играе с добър играч като Стаховски. :))



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано25.03.11 20:49



Ти пък 4 точки ли искаш да вземеш от тоя залюхан мач, нагъл си малко. :) И защо да е рецидив - ако теглим чертата, за всички години, които играя тук, много по-често се е случвало да съм прецакан отколкото да печеля от отказвания.



Тема Re: Богомолов Джуниърнови [re: Henman]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано25.03.11 20:58



има ли някъде картина? мъри е вече с 2 пробива пасив...

On ne voit qu'avec le coeur


Тема Абе Мърльонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.03.11 21:04



пак го е закършил нещо...


Това момче с много лабилна психика излезна. Една загуба на шлем и после е аут от всички турнири за 4, 5 месеца. На мъглавия Албион, добри психолози няма ли?



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.03.11 21:05



Аз съм световен шампион по працакани така мачове ;) Същата работа като с 90 мин. в ПМЛ, ама за там съм сигурен, че Сандро има какво да каже по въпроса... :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.