Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 12.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:40



Супер, първият пробив дойде без затруднения





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 02:42



изражението му е ок, не знам сега, може и така да ги усещаш нещата, но не виждам неща от които да се притеснявам. Ок си е според мен


Изглежда малко по-сърдит и съсредоточен. Виж при Надал всяка загуба се приема много сериозно, дори и на финал на супер турнир от най-добрия в света в момента пак е повод за притеснения и здрава работа след това ;)
Виждаш ли кой е в кипа му? чичо Тони долетя спешно от Испания, тренирали са здраво само сервис с Надал и сега е в трибуните, а по принцип чичо Тони никога не пътува на тия турнири с Надал. Т.е. това трябва да ти говори, че Надал не е дошъл да отбива номера в Маями.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:43



нямам навика да коментирам хигиенните навици на останалите, стига да не ми навлизат в личното пространство, обаче при рафата е очеизбождащо...
не, не си мия ръцете след като си оправям дрехите, но и нямам навика да си вадя нещо или нищо

от трибуквието

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 02:44



добър мач става. Надал играе добре и то трябва да играе така, защото Нишикори е в добра форма, с култов тренер и не се шегува. Имаше две възможности за пробив япончето, не успя и както обикновено става след това беше пробит.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:46



Боже, ти явно не разбираш, той докосва материята на шортите, не си вре пръстите в задника все пак... Както и да е, аз проблем с това нямам, виж ако тръгне да пипа моето лице, ще си помисля отново





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:47



аз никога и по никакъв повод не омаловажавам успехите и труда на когото и да било, още по-малко на рафата, без когото фед нямаше да достигне тези висоти в играта си

, така че не намеквах за отбиване на номер, просто не ми изглежда топ фит и уверен в себе си, което обаче не би трябвало да му е проблем тази вечер, обаче и сега, водейки с пробив, рафата не ми се струва рафа матадора, но а дано съм в грешка, искам ги с фед преди финал

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:48



това вече е изказване!!! ама ти си само по коленцата, май, или са те промотирали междувременно, а не си почерпила тук

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:50



Че как да не ме промотират, я виж коленцата колко перфектно функционират





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 02:51



ок и аз ги искам :)

Надал не е в най-добрата си форма, но за малко не спечели ИУ, щеше да спечели срещу всеки друг дори и с този сервис, освен това не е стигнал пика си и тепърва ще набира скорост, така че аз съм спокоен на този етап независимо какво стане в Маями, въпреки че искам титла.
Това е като с дългите бягания в леката атлетика, както и в кънки бягането и колоезденето, не е важно как потегляш, а как ще финишираш ;)



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:54



магьосница си ти, няма две мнения

бравос, сега да видим, колко дълго ще ти трае ефекта, че да не те погнат, като се заобадят пак болежките... но не мога да отрека на щаба на рафата и на него самия, че са се осъзнали и загубата на кг (колко е всъщност???) в съчетание с промяна на стила добре му се отразява

On ne voit qu'avec le coeur


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.