Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 26.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.03.11 21:01



Петко мачка!

Първия сет е за нея 7-5! Ама и двете са много непостоянни в своите изяви. Мислещата на корта е гермманката, а форхенда на Каролина все повече се пропуква. Това е правилната тактика срещу нея. Трябва да натискаш на форхенд.... Иначе Петко не дава всичко от себе си на сервиса.Тя просто с него почва разиграването, но все пак е много по-добра от преди една две години. Нейния треньор е стария на Карлович..

Who would have known how bittersweet this would taste?

Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Balleta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано28.03.11 21:03



Да живее красотата, ама къде я виждаш тази красота в случая

?



Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.03.11 21:04



Возняки бие 2:1, тази никога не се отказва, нещо като Надал е като инат





Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.03.11 21:07



и двете са супер яки, що ?
То пък оня маймун дето си го постнала с женските ръце между краката да не е много хубав

Да беше постнала такава снимка на Мария



Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Balleta]  
Автор Banditoo (РР фен)
Публикувано28.03.11 21:12



ама форхенда и пак и проиггра лоша шега!


Как може да си номмер едно и да пропуснеш три поредни точки за пробив! Браво на Петкоднес! Продължава да изумява. Даже слабата и форма и пробивите, които прави Каролина тя влиза в серия и прави на пух и прах датчанката!

Who would have known how bittersweet this would taste?

Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Balleta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано28.03.11 21:12



Щях, ама като не се снима пущината

. А маймунът тя си го е избирала, аз само постнах снимката . Иначе относно красотата, въпрос на вкус, на мен и двете са ми грубовати, виж Дулко и Петкович са красавици.



Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.03.11 21:39



срамно е номер 1 в света да има толкова много брак в играта си... то бива, бива, ама е ужасно да я гледаш понякога... :о



Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано28.03.11 21:58



Факт е, че единствената достойна за номер 1 в последните години беше Серена, но сега и нея я няма, и всичко във WTA е смешка пълна.



Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.03.11 22:01



бе личи си, че е измореничика от Индиън Уелс, май Петкович има двойно повече уинъри до момента, има и такива дни, остави го момичето на мира има много големи шансове да не стане новата Иванович, Янкович или Сафина. Иначе и на мен ми е далече, далече от любимка





Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.03.11 22:05



е кой е казал нещо за Петкович и Дулко, готини си, обаче стойката на Мария е уникална






Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.