Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 06.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Май-майнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.03.11 01:42



нема да има точка за пробив за Содата ...




Тема Re: И пак пробив за гаучотонови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано28.03.11 01:44



Явно няма. Много зле е Сьодерлинк, много. А аз очаквах някаква драма в три сета





Тема Re: И пак пробив за гаучотонови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.03.11 01:47



Е всички това очаквахме, добре че все пак Дел По би и познах






Тема Re: И пак пробив за гаучотонови [re: alessandron]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано28.03.11 02:00



Браво ти за прогнозата, аз по-скоро бих заложила на Сьодерлинк преди мача. Но явно нещо става и с него, днес въобще не изглеждаше склонен към съпротива.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор Christianssen (A.S.O.T)
Публикувано28.03.11 09:37



Содата е ясен.Еднодневник отсякъде

Ама Джоко докога ще продължава да обезсмисля тенисаСкукаНикаква интрига няма



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Christianssen]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.03.11 12:36



Това почва да дразни вече не на шега...





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.03.11 12:41



Орела е нападал само Надал, не си спомням да е нападал Мъри, че е зобал.
Но ако има някой който със сигурност учудва то това е Джокович.
Айде ти ми кажи как така за няколко месеца стана всичко това, та сега да изглежда като някакъв терминатор. Точно пък Джокович на който най-голямата му слабост беше физиката, сега мачка по начин дето и Федерер не е правил в най-силните си години, поне като резултати досега е така. Ако спечели и Маями ще е така, но до този момент като цифрово изражение на победите му си е баш така. Или се е нафиркал до козирката и рано или късно това ще избие или просто конкуренцията в момента е много слаба, защото и в Дубай и в ИУ в последните си два мача, Ноле не беше нищо особено като игра, но побеждава, това е.





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.03.11 19:36



Най-накрая нещо интересно на тазгодишния Маями...
Всъщност снощи беше яко, Троицки и Куери направиха досега мачът на турнира, но току-що гледах и най-качествения и драматичен сет от началото на турнира. 38 уинъра срещу само 26 грешки. Берлок играе сигурно тенисът на живота си, но и това не стигна срещу Бердих, който не се лигави като срещу Рамирез. Берлок сервираше за мача при 5-4 гейма, а в тайбрека поведе с 5-2 точки, а после при 6-4 точки, а после при 6-4 точки допусна двойна грешка. Луд мач


Ама сега очаквам бърз втори сет за Бърдман.

Редактирано от Diavolo на 28.03.11 19:37.



Тема не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.03.11 20:50



Петкоденс...




Петкорациииии, мачкай недоразумения :))



Тема Re: не знам за вас, но на мен ми се гледанови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.03.11 20:57



Бе днеска по принцип си е интересно. Ей го преди малко се вееше синята поличка на Шарапова, сега е Вознячки, после Фед, Надал и за капак Иванович - Клайстерс.

Мен пък ми се гледа финал Шарапова - Иванович - да живее красотата, тази Шарапова голяма к..ка нема друга такава






Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.