Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 26.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.03.11 17:04



Е сега как да те определя - къде виждаш модераторски права при мен?

И изобщо не сме се отдалечили, спорим по тема, свързана с тениса, не си говорим за високи токчета. Кое е персоналната нападка - всезнайка ли? Чела си "Европейски футбол", та би трябвало да ти е ясно какво са нападки - това си е фенско определение На Надал изобщо няма нужда да му правя какъвто и да е тест, освен за анаболи (тралала-хопсала, шегичка или не ), защото изобщо не ме интересува дали е тъп като гьон или е гений като Айнщайн - аз гледам какво показва на корта. Същото се отнася и за Федерер - харесвам го не щото изглежда добре в костюм и може да говори гладко, без накъсване на мисълта (факт, някои други не могат, дай сега асоциация ), а защото може да прави извънземни неща на корта. В тоя ред на мисли не ми и пука с какво са облечени и Федерер, и Надал (хап зад врата лекинко ). Та такива ми ти работи, бий сега втори или който е там наред сервис (и на мен си ми симпатична, от симпатия те джафкам, иначе щях да карам Бай Хуй Стайл )




Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 17:36



Охх, вярно нямаш знаменце, аз защо ли си мисля, че сте тримата ветерани модератори тук

. И какво лошо има да им гледаме дрехите, по-добре, че гледаме това, а не косматата реалност отдолу . Анаболни тестове тези дни трябва да се правят из Српско, Майорка вече не е актуална дестинация за допинг-ченгетата. И едно последно- не само Фед прави извънземни неща на корта, нито само той играе красиво, това не само за теб, а за всички богозаслепени го казвам
За токчета ако искаш да си говорим, заповядай в съседната тема, аз и без това скоро ще подновя разговора на обувчени теми там



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.03.11 17:47



Пази боже за токчета да говоря - последната стъпка към Ада ще е да ме сложиш и в някоя твоя сига


Колкото до Фед - когато е в най-добрата си форма се движи така по корта, че все едно не го докосва - никой не го може това, както и никой не може да прави сложните неща в играта да изглеждат прости като него, сори. На Надал, Ноле, Мъри и т.н. им е другаде силата - Рафа например по-агресивно изглежда, все едно е боксьор в атака, Ноле пък с тази уникална последна крачка е като пружина, а Мъри .... абе и тука мога да измисля нещо, но по-трудно, нямам време сега




Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 18:00



Че какво им има на сигите ми- зле ли ще ти е в някоя такава

, или пък такава ( след Бенетон най на сърце ми е Том Форд)
Рафаел не изглежда като боксьор, да ги нямаме тия, не всичко е груба сила при него, ама пусто заслепение...



Тема draznotelkoooнови [re: peti_ta]  
Авторwimbo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.11 18:34



kak pa se natrese tochno v klub tenis niama li pletki i sapunkii za spamarki. Golemo ligavene goliamp neshto





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.03.11 19:01



Точно като боксьор е, а това, че не знаеш, че боксът не е груба сила, вече е втори въпрос. Боксът е един от най-хубавите спортове, когато се играе от майстори. А там ловкостта и бързата мисъл плюс играта с крака е най-важна.

п.п. Фед е като птица в полет, като котка в скок, Рафа е като вълк, надушил кръв.




Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 21:02



Прав си, нищо не разбирам от бокс, никога не ме е привличала мисълта да гледам как два австралопитека се налагат взаимно

. Иначе това за котката е хубаво сравнение, но подхожда повече на Рафа, тигрите са най-хищните бозайници, както знаем

И като казах австралопитеци, днес е дългоочакваното шоу Сода-Дел По, ще има емоции на корт 1.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.03.11 21:18



Аз съм в делириум от третата поредна европейска титла на Тренто с Радо Стойчев и Матей Казийски - не знам волейбол доколко следиш, но този отбор е еквивалента на Барселона във волейбола, три пъти поред взимат волейболната Шампионска лига. Писах в "Европейски футбол", щото там по принцип пишем, но ще прехвърля и тук в оф темата. А боксът е страхотен спорт и изобщо не е налагане - бъркаш много. Това е спорт на бързата мисъл и бързите рефлекси.




Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано27.03.11 21:29



за бокс пишете ли из дира или къде?



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Orel(WTW)]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.03.11 21:30



Аз поне не знам да се пише - каквото сме си говорили на тая тема, все из футболните клубове е било. Ама айде да не обръщаме на съвсем на оф тук, ако искаш да говорим по темата, дай в оф-а







Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.