Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 26.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 04:31



ми май беше за раонич и топ 50 тази година, че щял да завърши

ама с моя късмет при басовете (или по-скоро хладната пресметливост при сключването им) не искам да настройвам и теб и сандро срещу мен, като го загубите, че тогава съвсем място няма да имам тук



така че, ще поживеем, ще видим

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 04:31



Тук трябва да се почувствам поласкана, но не съм много съгласна с това ти изявление. И преди мен тук са писали момичета, и никоя от тях не е бивала изядена, мъжете си се обстрелваха словесно помежду си. Но пък е истина, че мен лично ме беше страх да се изявя, защото тук про-Надал феновете сме по-малко, но си изпросих Дяволска протекция покрай олимпиадата и се престраших



Рафа ми харесва днес, ама не бързам да се изказвам, че така ми хареса в началото и в Индиън Уелс.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 04:34



Няма да го загуби, Федерер ще види Номер 1 през крив макарон





Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joy_r]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 04:38



щом казваш



аз искам да го види, хич и не ме интересува крив ли ще е макарона, макарон ли ще е или просто око, важното за мен е да го види и да се отплати инатът и упорството, с които продължава да играе, след като е постигнал всичко или почти всичко /ама тя олимпиадата е догодина/

откъде я намира тази мотивация този човек не знам, но шапка му свалям

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Джой, твоя чешкинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 04:39



приятел нещо го закърши



Бърдман не загуби нито точка в трите си сервис гейма на първия сет, но във втория с мъка си взима подаванията, беше и пробит на два пъти. Идалго сервираше за сета, но беше пробит в последния момент и все пак спечели тайбрека. :о

Редактирано от Diavolo на 27.03.11 04:40.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 04:41



Някои му казват мотивация, други- лакомия



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 04:43



И аз сключих същия бас с Бандита ама не помня с теб дали съм го сключвал или ти си със Сандро, отделно? :о



Тема Re: Джой, твоя чешкинови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (warm kitty)
Публикувано27.03.11 04:43



хах, и двамата чехи аут, това би било добре

. макар че Томашек поне е симпатичен



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 04:46



моят е със сандро, само и единствено

, т.к. се надявам като го спечеля все пак той да е поне мааааалкичко благосклонен към мен в името на взаимната ни фед-фенщина и да не е много дълго време крив

аз бас последните 15 години не съм губила, а този беше повече на шега, но ето че вудумагиите ми взеха, че почнаха да действат

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 04:51



ами значи ти е време за първа загуба ;)
Раонич със сигурност ще стигне далеч на Уимби и на US Open сериите :)




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.