Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 23.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:18



Отдавна, даже миналата година се шумя покрай кражбата на един за половин милион евро май.



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:20



хммм, имам някакъв блед спомен за подобен спонсорски, ама не съм отразила, че играе с часовник, т.к. погледът ми е прикован в ритуалните движения преди всяка точка



On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 02:21



от близо година :)
носи часовник за милиони ;)



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:22



Разбирам, че секси дупето те разсейва, но все пак...



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 02:23



уф стига ве

Никога повече не искам да го виждам в този цвят. :о



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:24



обаче тази вечер как мачва с цвета на рекламата на таблата, не е истина - един и същи нюанс на зеленото е, еваллла



п.с. дяволе, в чат настроение съм нещо и ако прекалим или не е за темата, ме спирай овреме да не дразним старите "кучета"

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:27



Не бъди консервативен, на тъмнокосите цикламата им отива, а и онова беше толкова наситено, че не може да се приема за гейски цвят, идеално беше

. Виж, даже и Петита се разсейва от наш убавец, облечен шаренко



Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: joyr]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано27.03.11 02:31



петита е хипнотизирана от подръпването на гащичките и пипането по лицето непосредствено след това

и това по десетки пъти, че и повече на мач. знам че е навик, тик и т.н. ама не е приемливо (според мен)

за мача - не ми 'аресва изражението на рафата ... едно такова като на ао като падна, хем надъхан, хем не си вярва, поне така го тълкувам, но спецовете сте вие, така че моля за мнение - в грешка ли съм или не съвсем?

On ne voit qu'avec le coeur

Тема Re: Маями - тема за коментаринови [re: peti_ta]  
Автор joyr (warm kitty)
Публикувано27.03.11 02:36



Нищо му няма на изражението, че и сервисът не е така трагичен както с Джоко.
Относно тиковете, ти не си ли оправяш дрехите, после да не би да търчиш да си миеш ръцете, преди да си пипнеш лицето? Аз съм виждала тенисисти, които се секнат в кърпата, с която после си забърсват потта от лицето, така че стига с Рафа и панталонките.

Редактирано от joyr на 27.03.11 02:37.



Тема Re: брей, брей, Леброн Джеймснови [re: peti_ta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано27.03.11 02:37



Специално за Маями (изобщо в щатите е много популярен, но специално за Маями е точно така) е супер популярен. Самият той винаги е заявявал, че след Мадрид това е мястото където го подкрепят най-горещо и се чувства като у дома си. :)




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.