Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 03.06.24 
Горещи теми
   >> Данъци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 68% от дохода навсеки работещ българин в странатанови  
Автор misholena (непознат )
Публикувано26.12.00 08:11



Да точно 68% отвашети доходи отиват за данъци, такси, социално и здравно осигуряване и ДДС /с всяка закупена от вас стока вие плащата ДДС/.
Остатъка от 32% го давате за ток, телефон, наем, парно, вода, кабелна и т.н.
Е Мури можеда се зарадва от постигнатото - всеки работещ легално българин, турчен, циганин - на фотосинтеза!
Това се казва "пазарна икономика"!



Тема Отг: 68% от дохода навсеки работещ българин в странатанови [re: misholena]  
Автор Бaй 3мeй (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 22:58



Ей за това бягат хората от тая псевдодържава. И аз ще се махна скоро! До скоро бях оптимист, ама "свърши вече хубавото време". Вярно, някои ще ме засегнат на тема "патриотизъм", ама това е отживелица от старите времена. На какво отгоре да съм патриот? На правителството? На кмета?... Въобще не искам да ги чувам и виждам. От разни приказки, че всеки говорел и никой нищо не правел ми е писнало. Ами кой и какво да направи, като всеки е зает да се оплаква, че никой нищо не прави?... А и не е само това абсурдното... Всеки ден ходя на работа и получавам заплата, която ми стига единствено за да ходя всеки ден на работа...
Айде стига толкоз, че се поизнервих...


Born To Raise Hell

Тема Вичко е пари приятелюнови [re: Бaй 3мeй]  
Автор misholena (новак)
Публикувано31.12.00 08:33



Прав си бягай дакато можеш, защото като сложат квотите за работещи от източния лагер....
Ма`та си жейс!



Тема Отг: Стига си ръсила глупости манови [re: misholena]  
Автор palazov_g (непознат )
Публикувано09.01.01 18:10



Що не попиташ хората в другите страни какви данъци плащат, колко им струва парното, телефона, колко им е ДДС-то и данъкът върху доходите, и здравното и пенсионното осигуряване? Да не мислиш, че при бай Тошо всичко беше безплатно? Майка ти и баща ти са изработвали по 600 лв. на месец, за да вземат 200 лв. заплати, питай някой по-стар счетоводител на предприятие, ако не вярваш. А за това, че доходите ни са малки не търси причината в някакъв Муравей или някакво СДС, причините са ясни отдавна.



Тема Отг: Стига си ръсила глупости манови [re: palazov_g]  
АвторВит_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 19:10



Въпроса не е само в това какви данъци , осигуромки и прочие плащащ , а в това какво получаващ срещу тях.
Ние отдавна не получаваме нищо....



Тема Отг: Как да не получаватенови [re: Вит_anon]  
Автор Mpaвoяд Bceядoв (новак)
Публикувано12.01.01 17:33



Получавате и още как! Малко ли ви е, че в цяла Европа ни хвалят, и границите отвориха, и всичко това го направихме ние, хората, на които плащате заплатите с вашите данъци, за всички вас!!!



Тема Отг: 68% от дохода навсеки работещ българин в странатанови [re: misholena]  
АвторMarbella_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.01.01 21:41



Това първо е тъпо и второ не е вярно. Моля те, не се изказвай неподготвена, защото и другаде съм забелязала, че говориш дивотии. Ако си мислиш, че данъците в другите държави са по-ниски, грешиш. Знам го от опит.



Тема Отг: Стига си ръсила глупости манови [re: palazov_g]  
АвторMarbella_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.01.01 21:44



Браво, Палазов, пак ти казвам браво. не се случва често да срещнеш нйакой, който мисли като теб. Ако се съберем повече, Мишолените ще бъдат заглушени, не мислиш ли? До скоро!



Тема Отг: Как ги изчисли тези 68%нови [re: Marbella_anon]  
Автор palazov_g (новак)
Публикувано15.01.01 17:36



Иска ми се да разбера по-подробно как ги изчисли тези 68 %, не са ли 69 или 67, а точно 68, подкрепи твърденията си с факти, защото аз се опитах да ги изчисля, и се получи 55%, да, точно толкова от доходите ни отиват за данъци и осигуровки, това са изчисленията на база на средната работна заплата от 240 лв. през ноември 2000 г.



Тема Mirbella smotanqchkataнови [re: Marbella_anon]  
АвторMr. Friz_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 08:20



Ebi si maikata typa kuchko i si qj poparata!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.