Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 15.06.24 
Горещи теми
   >> Данъци
*Кратък преглед

Тема та и аз за данък смет  
Автор elzet ()
Публикувано01.07.04 20:52



Плащам си аз най-редовно данъците,плащам и за апартамента на дъщеря ми
която е в чужбина от три години.Та един пркрасен ден разбирам,че за нейният
ап.може да не плащам данък смет докато не си дойде.Отивам в общината попълвам там каквото трябва и спокойно си се пребирам в къщи.
Миналата седмица тръгвам да си плащам сметките.Отивам да се разправям в топлинното счетоводство което ми объркало топлата вода,но не в моя полза,след това отивам да издирвам инкасаторката на ст.вода която пък ми надчислила със сто лева повече защото не довиждала.И си мисля,я да си платя и данъците там поне грешка не може да има. Та отивам аз и какво си мислите,че всичко е наред?Не моля ви се начислили ми двоен данък за ап. на дъщеря ми.Питам ги защо,а те вдигат рамене,никой не знае.Тръгвам аз по мъките,нали знаете колко са любезни в общината.Та от врата на врата най-накрая една служителка малко по благосклонна ми подава декларация да попълня.Само че аз съм си попълнила декларашиите на времето и ако са решили,че това жилище не е основното на дъщеря ми,а и е някое си по ред,
как така вдигнаха данъка без нова декларация,а за да го върнат в предишния
размер им трябва нова.
Ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.



Тема Re: та и аз за данък сметнови [re: elzet]  
Автор TheGoldenSnitch (в играта)
Публикувано07.08.04 05:38



С бирниците - само Господ помага. Утеших се от случая ти де. И мен миналата година ме бяха взели за фабрика във всички сметки, но както се казваше в някаква поезия: "....когато се случи, човек носи повече даже от куче"...

сигнатурата не се хваща


Тема Re: та и аз за данък сметнови [re: elzet]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 10:45



sastata istorija - za da ne se plasta danak smet za apartament v koito nikoi ne jivee trjabvalo da se podade molba ot prednata godina, taka tse za minalata si platih, tazi godina kato otidoh septemvri da podam molba za 2005 ... ami rano bilo trjabvalo da se dode kraja na noemvri nazaloto na dekemvri ... az da ne letja prez 5 minuti kogato na tjah im skimne do bulgarija ???? koi ste mi plsata samoletnite bileti? goljama burokrazija tolkova li ne mojaha prez septemvri da mi dadat edna molba da popalnja puk da si ja pazjat do dekemvri ....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.