Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 12.06.24 
Горещи теми
   >> Данъци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Malko sa vi danacite svineнови  
АвторMaika_vi (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 19:37



koe to4no vi e mnogo maika vi da eba nestiga 4e edin bylgarin marsi za 100 evropeeca lrade tok telefon misli samo kakvo moje da otkradne i ot kade moje da vla4i ne6to i iskate po malko da pla6tate taka li ebah vi maikata v gaza.
Razberete go hora parvo nie trqbva da se promenim za da promenim ne6to v stranata.



Тема Re: Malko sa vi danacite svineнови [re: Maika_vi]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано30.09.03 15:30



добре де ама що толкова грубо



Тема Re: Malko sa vi danacite svineнови [re: Maika_vi]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано01.10.03 15:49



Abe, da te e** i az teb togava - tva, 4e ima 4erni ovci li trebe da e kriterii, ta da pla6tame kato evropeeca danuci, oba4e da vzimame zaplati kolkoto su6tiq tozi evropeec za 3 dni??? A? Az li4no ne sum suglasen da pla6tam 300 kinta za kolata mi (kazvam za kolata, za6toto dnes hodih da platq) - dal sum nam-si-kolko-hilqdi-pari, a vmesto kato e nova i otgovarq na iziskvaniqta na evrosaiuza za vredni emisii da mi vzemat malko pari te mi vzimat kolkoto na 5 ladi na po 20 godini.......ebasi spravedlivoto, a!?!?!?!?!?!
Neiskam evrosaiuz....kato vlezem tam kato 4eli 6te cufnem i vurjem
Pozdravi!



Тема xaxa tapak [re: zloQQ]  
Авторmaika_ti (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 18:27



q pogledni pred vas okolo tebe smqta6 li 4e sa malkoto koito marsqt 90% sa bylgarite koito marsqt za 100 4oveka v evropeiskiq sauz ne sa li te obira li psuvali Ne znae6 prosto kolko bylgari kradat tok i sloupotrebqvat s rabotnoto si mqsto v svoq oblaga i ko mi obqsnqva6 za kolata si ve pedal tova e bylgariq se pak koqto e izgradena ot bylgari



Тема Re: xaxa tapakнови [re: maika_ti]  
Автор kostadinis (непознат )
Публикувано03.10.03 17:51



Mnogo pravilno brato!Samo taka!!Kogato zapo4nat da si pla6tat otvorenite "biznesmeni",togava da namalqt danacite,a nikoi ot tqh ne pla6ta.Pravqt se na veliki,a vsa6tnost barkat v na6iq djob.Ako te si pla6tat 6te ima za vsi4ko,za ulici,detski gradini,u4ili6ta,bolnici i t.n.Zatova 6te vidim evrosaiuza prez kriv makaron?!




Тема Re: Malko sa vi danacite svineнови [re: Maika_vi]  
Автор sewan (Fiesta)
Публикувано03.10.03 18:56



...да,но нека вкараме в стадионите парламентарните мафиоти,а?



Тема Re: Malko sa vi danacite svineнови [re: Maika_vi]  
Авторvsetaia (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 11:57



zna4i moita maika 6te mine metur-niamam nikakuv imot i ne rabotia-ama ako ima mladi maiki moje i da ti pomogna



Тема Re: xaxa tapakнови [re: maika_ti]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано22.10.03 01:00



Хе-хе! А ти от онези 10% ли си бе, х*й*о?...Там в ЕС са само писани яйца, а - така ли? - нема да ме обират и псуват - гледам, че използваш и ти псувни - май си от 90% дето са боклука ...Да ти кажа чесно - нямам приятели, които караднат ток...много от тях си живеят съвсем скромно, както впрочем и аз, но не краднат и единствената злоупотреба на работното си място е да се включат в И-нет...Иначе съм съгласен, че мизерниците са мноооого - жалко е, че май и ти си един от тях...
Поздрави!



Тема Re: xaxa tapakнови [re: zloQQ]  
АвторMaika_ti (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 14:46



ti si 4ast ot problemite ve bokluk as ne sam ot teq 90% ama ti sas sigornos si
kato stoi6 na strana ot problemite i gi potiska6 misli6 li 4e pravi6 dobro kato vidi6 na ulicata nqkoi da hvarli bokluk na zemqta pravi6 li mu zabele6ka ve pederas 100% NE kazva6 ni6to za6toto i ti si kato nego bokluk.TI i tvoite priqteli sa6to sa takiva koi o4akvate da promeni balgarina ako ne toi samiq a ti nali si primeren i znae6 samo da si 4e6e6 madqta i da gleda6 TV moje da ne krade6 i vsi4ki danaci da pla6ta6 no tvoite zadaljeniq s tova li se is4erpvat



Тема Re: xaxa tapakнови [re: Maika_ti]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано27.10.03 02:39



Освен, че си боклук си и неграмотен Срам...срам...А пък точно някой х*й*о като теб да ми казва, че подтискам някакви проблеми - ха-ха-ха - искрено ме веселиш ...а да знаеш точно с такива, които хвърлят боклуци от колите как се разправям...един - два пъти едвам вазирах...ама...заеби...
Не очаквам никой друг да ни промени - знам, че всичко зависи от нас самите! Аз - за себе си мисля, че не съм простак - за теб - ти ще кажеш - надявам се и ти да не си някой олигофрен
А ако задълженията ми се изчерпваха с това да гледам телевизия, да си чешам ташаците и да си плащам данъците - ехееее - чудно щеше да е...
Я кажи ти какви задължения имаш впредвид...ако ти се пише по темата де...
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.