Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 19.05.24 
Горещи теми
   >> Данъци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля за помощ - малко информация!  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано19.03.03 13:32



Имам два въпроса и ще съм много благодарна, ако някой ми отговори просто и ясничко:
1. Подаването на данъчна декларация за доходите ми за 2002 година - трябва да стане в данъчното подразделение по местоживеене. Но аз като работя на 2 крачки от главна данъчна дирекция, не мога ли директно там да я подам, а трябва да се разкарвам до другия край на София? Ако я пратя с писмо, то какво трябва да е - с обратна разписка ли? И сигурно ли е, че ще стигне (навреме)?
2. Другото ми питане е, ако пратя някой да ми я подаде, трябва ли той да има пълномощно за целта? Ако да, то пълномощното трябва ли да е заверено от нотариус или може и свободен текст?

Благодаря за информацията предварително!



Тема Re: Моля за помощ - малко информация!нови [re: Цвeти]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 17:39



deklaraciata se podava v DP po mestojiveene vnej ima specialno mjasto kudeto se populva ako se podava ot upulnomo6eno lice ne nujna notarialna zaverka. Deklaraciata mojete da podadete po po6ata kato se gleda po6enskoto kleimo na izpra6aneto toest koga ste pusnali pismoto a ne datata na polu4avane. Deklaraciata mojete da podadete i v pove4eto po6i.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.