Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:не знаете какво търсите!нови [re: saksun]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано02.11.10 17:48



За сериозна връзка предпочитам по - разумни и мислещи мъже. Значи вероятно от 35 години нагоре

Извинявай, но не си напълно права. Навремето когато бяхме на 15-16 години жените ни казваха, че предпочитат 19 годишни, после като станахме на 19 казваха, че предпочитат 25 годишни, когато станахме на 25 ПЪК НИ КАЗВАХА, че ПРЕДПОЧИТАТ 27-30 годишни, сега като станахме на 33 отново ни се казва, че се търсят по-големи мъже. Значи изводът е, че изобщо вие жените не знаете какво търсите!






Тема Re: това е невярно!нови [re: Luchezara]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано02.11.10 17:50



Мъжете, физически - от 26 до 30 години са върха на сладоледа.

Аз примерно физически съм бил най-добре от 22 до 28 години.



Тема Re: това е невярно!нови [re: -=FileO99=-]  
Автор panvolodiovski (непознат )
Публикувано02.11.10 17:53



Така беше, така... Ама ако си пиеше хапчетата редовно, щеше и досега да си на върха...



Тема Re: това е невярно!нови [re: panvolodiovski]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано02.11.10 17:54



Глупак,

, именно от хапчетата качих 30 кг от 69 на 99 кг!Тъп си като гъз!



Тема Re: това е невярно!нови [re: -=FileO99=-]  
Автор panvolodiovski (непознат )
Публикувано02.11.10 18:12



ОООООООООООООООО....

Файла ме забеляза!!!!!!!!!!!!!!

Ооооооооооооо...


пп. еби се в гъза...





Тема Re: това е невярно!нови [re: panvolodiovski]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано02.11.10 18:13



Еби си мърлата и си гледай копелетата!





Тема Re:не знаете какво търсите!нови [re: -=FileO99=-]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.11.10 18:43



При всички изброени от теб случаи, жените са търсели по- възрастни от тях мъже. Точно, де.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:не знаете какво търсите!нови [re: saksun]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано02.11.10 18:52



При всички изброени от теб случаи, жените са търсели по- възрастни от тях мъже. Точно, де.


В това разбира се няма нищо лошо, но тук говорим че жените и на 18 години вече търсят нещо над 35 години от мъжки род. И изобщо прави фрапиращо впечатление, че всички жени в България имат връзки с мъже набори главно от 1960та до 1975та, независимо че те жените може и да са набор 1992ра...Тоест нашето поколение мъже вие го игнорирате още от началото на 90те години...







Тема Re:не знаете какво търсите!нови [re: -=FileO99=-]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.11.10 18:57



Нее, съвсем не игнорирам 33- годишните мъже. Ако говорим за възраст само.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:не знаете какво търсите!нови [re: saksun]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано02.11.10 19:01



Навремето през края на 90те години "жените" от нашето поколение ходиха с 10-12-15 години по-големи от тях. А от своя страна по-малките от нас родени през 80те години ходиха с момчета на тяхната възраст. Аз лично съм отрязал две страхотни мацки едната набор 79, другата 80 точно защото са имали връзки с мъже драстично по-големи от тях. За мен лично това е страшно падение и връх на унтерменщината!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.